בעיות שיער

../images/Emo53.gif בעיות שיער

שלום, אני אובדת עצות- השיער שלי נפוח. מאוד. ויש שערות שפשוט עומדות (חשמל סטטי?) כרגע אני משתמשת בקארין הלבן, שדי עזר עד עכשיו. אבל הריח שלו לא נעים לי בכלל, אני צריכה כמות ענקית בשביל שהוא יעבוד והשיער מסתדר רק אחרי הרבה זמן שהקרם על השיער. בכל מקרה, כבר התבלבלתי מרוב עצות- מוס, קרם, לחות, גלייז.....? שילוב של כמה חומרים ביחד? של איזו חברה? מה אני עושה כדי להוריד את הנפח ולמנוע את החשמל הסטטי המעצבן? תודה

תספורת פשוטה יכולה לסדר את זה

לא עולה הרבה בכלל...אצלנו אפשר לעשות את זה בסביבות ה-80 שקל... הולכים לספר והוא מוריד לך מהנפח....הוא מדלל לך את השיער והשיער שלך יסתדר מעולה בבוקר אפילו רק עם קרם.. לכי לספר טוב,אל תתפשרי בבחירה...זה נע בין 80-100 שקל....והתוצאה נפלאה..אני מכירה לא מעט אנשים שעשו את זה והשיער שלהם נהיה להם יותר נוח....

מיכי7

New member
../images/Emo13.gif

קודם כל שום דבר לא קרה! גם אם זה יקח טיפה זמן את תמצאי את הדרך להפוך את השיער שלך לאיך שתרצי
אז ככה, יש כמה דברים שאני ממליצה עליהם נגד נפח- *תספורת!- אצל רוב האנשים, תספורת בצורה כזאת או אחרת יכולה לפתור את כל הבעיה, כדאי לנסות. *מוס לשיער- אני השתמשתי במוס של wella והוא מוריד נפח מעולה. *שמן מרוקאי- מעולם לא ניסיתי, אבל שמעתי על זה המון דברים טובים. (השמן המרוקאי ששמעתי עליו הכי הרבה לטובה הוא של מישל מרסייה.) *שמפו ומרכך- יש כל מיני שמפואים ומרכים שמתאימים לסוגי שיער שונים ויש גם שמפואים להורדת נפח...כמו כן, שמעתי פעם גם על שמפו שפותר את בעיית החשמל הסטטי- אני לא זוכרת איך קוראים לו אז בזה אני לא אוכל לעזור לך.. שמן פשתן- זה הפתרון הקבוע שלי לנפח.. השמן פשתן מרכך את השיער וגם מוריד נפח רציני. אני קניתי במספרה אבל אני כמעט בטוחה שאפשר להשיג את זה גם בפארמים. אני אישית לא אוהבת קרמים כי אף פעם לא מצאתי קרם שמקביל לדברים האחרים שרשמתי פה, אבל אם את דווקא רוצה קרם אני ממליצה על נטורל פורמולה. [וציינת שהריח של הקארין לא נעים לך, אז לדעתי הריח של נטורל הוא מאוד נחמד
] כשתמצאי את הפתרון המושלם תספרי לנו
בהצלחה!

למעלה