ג'וש קושצ'ק-מה דעתכם?

t-man

New member
../images/Emo57.gifג'וש קושצ'ק-מה דעתכם?../images/Emo57.gif

קושצ'ק ממתחרי העונה הראשונה של האולטימט פייטר זכה הלצלחה גדולה ב-UFC. לפני מספר חודשים ניצח את דייגו ס'נצז ולאחרונה הפסיד לג'ורג' סנט פייר. מה דעתכם על קושצ'ק-אישיות מעצבנת ושחצנית?מתחרה שהשתפר באופן משמעותי או אוברטייד מוחלט?

הלוחם הכי אוברייטד שיש

יש לו אישיות דוחה ושחצנית, והוא ניצח את דיאגו סאנצ'ז רק בזכות העזרה מג'ון פיץ' באימון. ההפסד שלו לGSP הראה מה הוא שווה באמת- כלום. לא יגיע לשום דבר אי פעם.

Brockster

New member
קוס

בעוד אני חושב שקוסצ'ק הוא אישיות די מעצבנת (כי איך אפשר היה שלא להתחבר לליבן בעונה הראשונה של ה-TUF?) ולפחות בתחילת הקריירה בתור לוחם MMA, מתאבק נטו בלי שום דבר מעבר לזה, אני חושב שעם הזמן קוס בהחלט עלול להפוך לאלוף במשקל 170 פאונדס, משום שהוא מראה שיפור ניכר ביכולות הסטאנד אפ שלו ביחס לתחילת הדרך. לא הפתיע אותי כלל שהוא נוצח ע"י GSP
, אבל מה שכן הפתיע בקרב ההוא היו הטייקדאונס של GSP על מי שהוא בעיני המתאבק הטהור מהטובים בעולם ה-MMA, לפחות בטופ 3. בכל אופן, מאכזב מאוד לגלות שאחרי 5 נצחונות רצופים באוקטגון (עד להפסד בהחלטת שופטים ל-GSP), נראה כאילו קוס נזרק כמה וכמה שלבים אחורה כשהשמועות מדברות על מפגש עם דאסטין הייזלט (מי לעזאזל?) ב-UFC 82. אישיות חרא, אבל לוחם שבהחלט יכול לרתק עם יכולת הטייקדאון המתפרצת שלו. חייב רק ללמוד לסיים את הקרבות כשהוא כבר בגארד של היריב ולהתחיל להרשים.

LOL

אתה באמת חושב שקוסצ'ק כמתאבק נמצא יחד עם אנשים כמו מאט לינדלנד ומאט יוז (מוקדש לצחי
)?

Brockster

New member
בדיוק בגלל זה

אמרתי טופ שלוש, עם מחשבה על לינלנד בתור הרסלר הטוב ביותר ב-MMA.

giggs

New member
לינדלנד לא "הרסלר" הטוב ביותר,לבטח לא מהנדו

אם להפרש העצום בין יכולת הגרקו שלו לכל אספקט אחר in his game כיוונת,אז אתה צודק

אבל העניין הוא שקוסצ'ק

אפילו לא מתחת להם... לא עולה לי בראש כרגע מישהו מסויים, אבל אני בטוח שיש יותר מ10 מתאבקים יותר טובים ממנו בספורט.

talhorm

New member
יש טובים יותר בטופ3 מקוס

כמו הנדרסון, טיטו, קוטור... וגם ראמפייג' לדעתי הוא מתאבק טוב יותר אומרים שגם ג'ון פיטש מתאבק טוב יותר מקוס... אבל לדעתי זה לא נכון קושצ'ק מתאבק טוב יותר למרות שגם פיטש אדיר.

הוא לא טופ 3 אפילו בדוקים!

איך הגעת לזה שהוא טופ 3 בהאבקות?! תראה את מאט לינדלנד ותבין מה זאת האבקות..

REL YESAYA

New member
אותי הוא משעמם

לוחם שלא מנסה לסיים קרבות הקרב שלו מול סנצ'ז הוא מהמשעממים ביותר וזה עוד הניצחון הכי חשוב שלו. אני לא מזלזל בכושר שלו או בכישורי האיהבקות שלו. אלב בשביל להיות לוחם MMA מלהיב צריך להתפוצץ על כל קרב שלך.וג'וש הוא בהחלט לא כזה

IshMaElf

New member
לוחם מצוין, בהחלט יש לו מקום בUFC, יש לו

היאבקות ברמה מדהימה פשוט

טוב.. הוא עדיף על ליבן

אמנם יש לו אישיות מעצבת והוא באמת ממש שחצן. אבל הוא לפחות יודע לכבד לוחמים טובים. בכל מקרה, להשוות אותו ללוחמים כמו יוז ו-GSP זה די מצחיק לדעתי. בגדול, הוא וולטרווייט די טוב, אבל עדיין אוברייטד והוא בחיים לא יזכה באליפות של UFC.

talhorm

New member
מסכים

זה לא שקוס עשה משהו מיוחד בקרב שלו מול לייבן חוץ מלהוריד אותו לריצפה בלי לעשות שום נזק על הריצפה... לא היה גראונד אנד פאונד, לא היה נסיונות הכנעה, כלום. קוס ניצח קרב האבקות של 2 סיבובים

יש מצב

למרות שלא אמרתי משהו שנוגד את זה. התכוונתי שמבחינת אישיות הוא עדיף על ליבן. כי ליבן גם שחצן, גם אידיוט וגם אין לו כבוד ללוחמים. הבעיה של ליבן היא הזלזול שלו. הוא זילזל בפאקין אנדרסון סילבה ונאלץ לשאת בתוצאות.

Alon316

New member
לא אוהב אותו

אם זה מבחינת האישיות המעצבנת, או החוסר בקילר אינסטינקט. למרות שבד"כ זה פשוט נראה שהוא עצלן מדי כדי לסיים קרבות. הוא הולך על ההחלטה של השופטים כי זה נוח לו יותר. הקרב שלו מול דייגו היה נוראי.. והרס את כל ההיפ שטל עשה לי אליו

MysteriOfir

New member
ממה שראיתי הוא דיי מעפן ודיי אוברייטד

אישיות שחצנית זה בקטנה, כאלה לא חסרים

sandman2

New member
כמו פנאתנייקוס בכדורסל...

האיש מחושב, נלחם בצורה לא נעימה לעין, מתאבק בחסד עליון ואולי האתלט הטוב ביותר באירגון אבל חסר לו את הערך המוסף שיש למתאבקים רבים אחרים שזה הקילר אינסטינקט. אין לו גראונד אנד פאונד אחרי הטייקדאונס. וגם העמידה שלו לא משהו. בקיצור יש המון פוטנצייל לא ממומש שלהערכתי תלוי בראש ובראשונה בתפיסה שלו כלוחם. ברגע שהוא יעבור את השינוי המנטלי הוא יהיה הרבה יותר משמעותי לספורט.

למעלה