עונה 3, פרק 11:

West Doll

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifעונה 3, פרק 11:

כל מה שאתם חושבים על פרק 11 תשרשרו לפה
ואל תשכחו לסמן ספוילר בנושא של כל הודעה פרק אחד לפני סיום העונה! לאאאאאא

hadasusha

New member
חוץ מהסוף- פרק יבש

איך הם מעיזים לעשות לי את זה??????????!!!! אני במתח.. אפילו שאני יודעת שאריק לא ימות.. אני רוצה לדעת איך זה נגמר! כל שאר הפרק היה בזבוז זמן מסך.. אני לא מאמינה שחיכיתי עד 3 בלילה לראות את זה... ג'ייסון וקריסטל- את מי זה מעניין? כאילו.. מה אכפת לי... אריק מקריב את עצמו אז מה זה משנה אם כל המכורים למת' ימותו? טרה... איכס- מה יש להוסיף על זה. נמאס לי כבר מהפרצופים שלה.. שתשחרר כבר מאגסץ כאילו- כמה זמן היא כבר הכירה אותו? חצי מזה היא הייתה בטראנס.. מסכן אנדי- כולו מרגיש רע והיא נופשלת עליו, מעצבנת. ואז הסצינה עם סאם (שבכלל לא הבנתי מה נפל עליו) הייתה מטופשת.. כאילו הכותבים חשבו לעצמם: "שיואו, אין בפרק הזה סקס! מה נעשה? אה כן! סצינה בין טרה לסאם... " כאילו מי רוצה לראות דבר כזה? חחחחח וארלין והשטויות שלה.. קיצר, ממש פרק פרווה.. אולי הגזמתי מדי אבל הרגשתי הימרחות רצינית לקראת סוף העונה הזאת.. כאילו- אני רגילה שאני לא יכולה לעצור פרק כי אני כל כך מהופנטת אבל לא קרה לי בפרק הזה.. קצת אכזבה. קיצר, שביל יאכיל כבר את סוקי, אריק יחזור פנימה ונגמור עם כל העניין הזה עד לעונה הבאה. לילה טוב!

חחח...צודקת בכל מילה!

תכלס, רק סצינות ביל-סוקי-אריק היו מעניינות. מעניין אותי אם אריק יכנס לבד חזרה לבר (אגב, שמתם לב לגרפיטי השנאה מחוץ לבר? Burn fang-bangers או משהו בסגנון) או שמישהו יציל אותו. כי זה נראה שהוא לגמרי מוכן למות למען סוקי. זה מזכיר קצת את סוף עונה ראשונה, כשביל נשרף בנסיון להציל את סוקי. נו, עכשיו שאריק היה מוכן להקריב את חייו למען סוקי, אני בטוחה שהיא תרצה לשכב איתו כדי להביע את הכרת התודה שלה. מסכן ביל...גם ככה הוא כבר מרגיש שסוקי נמשכת לאריק...

limors2

Active member
אני לא בטוחה שהוא מוכן../images/Emo58.gif

להקריב את החיים שלו למען סוקי. זה בונוס קטן, אבל מבחינתו העיקר זה לחסל את ראסל.

limors2

Active member
נכון, אבל המטרה שלו היא../images/Emo58.gif

שראסל ימות. לא אכפת לו להקריב את עצמו למען המטרה הזו, העיקר הנקמה. [סמני ספוילר
]

nogaash

New member
מי יציל אותו?

אני מתה לדעת... הרגעת אותי עם זה שהוא לא ימות, אבל מי יציל אותו?

אוף, גם אני במתח לדעת מי ../images/Emo58.gif

יציל את אריק. סוקי מעולפת, וכל השאר ערפדים. אוף כבר...טוב מחר נדע סוף סוף.

too addictive

New member
../images/Emo58.gif

תמיד חשבתי שיש בהויט משהו סקסי... והפרק הזה מוכיח עד כמה! פאק איזו סצינה מדהימה עם ג'סיקה!!!!!! וכן, חדשה ומכורה כאן

nogaash

New member
אדיקטיב?!?!?!?! מה קורה מותק?

יאאאאאאאא איך התגעגעתי

limors2

Active member
שוב הRSS עשה בעיות../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

הו אריק, אל תישרף
קצת לא הגיוני שראסל קרס ביחד איתו, הוא רק יצא החוצה. או שהדם משפיע לפרק זמן מסוים ולא לפי כמות הזמן בשמש? פרק סתמי, מלבד הסוף שלו. לא בא לי על סאם וטארה, והמלצרית החדשה שהייתי בטוחה שתדקור את ארלין ממיכה לעצבן אותי. בצורה המשעממת שלה. והצלצול של אריק לא משהו

hadasusha

New member
לדעתי- אם אני זוכרת נכון

ככל שאתה מבוגר יותר אתה נשרף מהר יותר.. היוצר של אריק (שכחתי את שמו
) אמר את זה לפני שהוא התאבד...

למעלה