עונה 3, פרק 9:

noa bi

New member
../images/Emo58.gif לא כל כך אהבתי

אין לי כוח לסיפורי ההסתבכויות של ג'ייסון סטייקהאוס הטיפש הזה. תנו לי את אריק, ביל, סוקי, זאבים וחיות אחרות. טרה יודעת לבכות ממש טוב, אני חייבת להגיד ואני גם הכי רוצה לדעת מה קורה עם לפייט והחבר החשוד שלו פלוס נראה לי שהולך להיות משהו מעניין עם אמא של לפיייט. ברור שבסוף היא לא משוגעת אלא הילד שצועק "המלך הוא עירום". היא בטח יודעת משהו שמטריף אותה ואיש לא מאמין לה .. או משהו כזה קיצור, מתי כבר אריק יז*** את סוקי?! :)

West Doll

New member
../images/Emo6.gif הרגת אותי.

אני יכולה להגיד שבספר הרביעי יש יותר אקשן ;;

reasonforall

Active member
אחלה ../images/Emo58.gif

סה"כ נהניתי מהפרק. אני חושב שבפרקים האחרונים הם העלו הילוך. מרגישים שהעונה עומדת ליגמר. לאאא היה נחמד לראות את פרנקלין שוב, והוציאו אותו בצורה מאוד יפה(?) מהסדרה. טרה מעצבנת, כנ"ל גם לאפייט, וכנ"ל גם לגבי החבר המוזר שלו, שאם אתם שואלים אותי, הוא קצת חשוד. הנאום בסוף הפרק - היה מעולה. טלבוט מת. חחחח זה היה מצחיק. ומה לעזאזל סוקי?!

West Doll

New member
|ספויילר|איף מזה הפרק הזה

דבר ראשון, כל הקטע עם ג'ייסון וקריסטל הכי לא מעניין אותי. גם בסדרה וגם בספר זה שיא המשעמם
אני לא מאמינה שהם כבר מגלים לנו על סוקי
אני גיליתי את זה רק בספר השמיני או השביעי...משהו כזה. (ד"א, קלאודין מתוארת בספר בתור איזו כוסית...היא מזה לא
) את הולי אני דווקא אהבתי בספר אבל היא מזה שונה
נחכה ונראה מה יהיה איתה. ואני עדיין לא מבינה איך ארלין בהריון מרנה. הוא לא מת מלפני איזה שלושים שנה? מה הקשר עכשיו? ראסל כזה מטורף שזה מפחיד. כפרות על אריק ופאם

רשמים מעוד פרק אדיר של טרו בלאד ../images/Emo58.gif

קודם כל אני מתה על טלבוט בצנצנת שראסל גורר איתו. אני משוכנעת שבהפסקה בין טריקת הדלת לאולפן החדשות לרצח של המגיש ראסל הביא כיסא לצנצנת-טלבוט והניח אותו בשורה הראשונה
דברים שעיצבנו אותי בפרק: חוסר ההחלטיות של קריסטל לגבי המשפחה שלה. את או איתם או נגדם, מה שהם לא יהיו... הסצנות הפיזיות בין חסוס/ישו ללאפייט. פשוט רואים להם על הפרצוף "אויש-אני-עומד-לנשק-גבר-למה-הסכמתי-לזה-אאא", ולי אישית זה ממש פוגם ב"חווית הצפייה" /: ההתנהגות של האדלי כלפי הבן וההתנהלות שלה באופן כללי... לא יודעת, משהו שם לא כשר הסצינת פרידה מפרנקלין. זה היה מעט מדי מהר מדי, ופשוט הרגיש לי ממש... לא כמו פרנקלין. כאילו פשוט המון מעריצים התלוננו על חוסר הוודאות של האם הוא מת או לא, אז היוצרים של הסדרה פשוט הכניסו כמה דקות לא קשורות לכלום (למה לעזאזל ג'ייסון מסתובב עם אקדח עם קליעי עץ באמצע העיר?) בשביל לסגור קצוות. ההתנהגות של סאם. איך גבר מבוגר ושקול בדעתו נותן לפרחח מטומטם לעשות עליו כאלו מניפולציות? אארג.
דברים אדירים: סוף סוף מתחילים לגלות יותר על הרשות (יש שם אישה!) ועל ההירכיה הערפדית באופן כללי, ועל כל המניעים של ה"יציאה מהארון קבורה", וזה נשמע טו-אוב. סוף סוף יש דגש על הקשר יוצר-יצירה של פאם יותר מאשר על קשר המנהל-מזכירה ממורמרת שלהם אמא של לאפייט, היא די... חמודה
במיוחד עם ההתלהבות מאיפור ומלאפייט החלפת המבטים בין ג'ייסון לאנדי כשרוז אמרה "הוא הדבר היחיד שאי פעם אהבתי
" הביקור של ביל בעולם הפנימי של סוקי או מה שזה לא יהיה הסצנה של הערפדה הפדרלית והברונטית הייתה משעשעת ממש, כלומר, "עסקים עסקים עסקים *רגל*" "now time for the weather. Tiffany?"

West Doll

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

כל הקטע עם קריסטל מעצבן. שתחליט ואז תחזור אלינו. באמת שכחתי מהאדלי...מה הסיפור שלה לעזאזל? מעניין מה היא תעשה. והחלק של הדברים האדירים שלך
באמת
במיוחד הקטע של הפלאניגן הזאת עם הסלאט באוטו
והקטע עם תחזית מזג האוויר

למעלה