שרשור עצות קטנות לרגעי חירום!

Black Jane

New member
../images/Emo62.gifשרשור עצות קטנות לרגעי חירום!../images/Emo62.gif

נגמר לכם הקרם לשיער, יש לכם מלא שוונצים ועוד 2 דקות אתם כבר צריכים להיות במקום אחר. השיערות יבשות ונראות כאילו רבו עם המסרק, ואתם על סף עצבים שעומדים להתפוצץ. מה עושים? נכון, נגמר קרם השיער, אבל כל עוד יש לכם קונדישינר (מרכך) בבית/איפה שאתם נמצאים - הסירו אבן מליבכם! כל שעליכם לעשות הוא לשים מעט מרכך על השיער, בייחוד על השוונצים ו/או על השערות המנופחות. מנסיון אישי, זה עוזר - ומאוד
גם לכם יש עצות כאלה לרגעי חירום? מוזמנים לרשום אותם
.

nm147

New member
אם כבר ביציאות עסקינן.....

אם השיער נראה על הפנים ולא הספקתם לחפוף,והוא שומני, וצריך לצאת דחחחחוף קצת טלק על השיער וזה עושה פלאים, סופח את כל השומן שבשיער וממש מחייה אותו...

nm147

New member
../images/Emo6.gif ממש לא...

אחרי שאת עוברת כמה פעמים על השיער עם היד לא רואים את הטלק והשיער נראה ממש סבבה

כל עוד זה לא על הקרקפת

זה לא מזיק אני חושבת....אבל כמובן שפה היא דיברה רק על קצוות ולא על השיער עד הסוף...כמובן שלשים מרכך על השיער בלי לשתוף ועוד על כל השיער עד הסוף זה מזיק...זה עושה קסקסים וכאלו.....אם כבר אז לשים מעט...אבל קרם עושה אותם פלאים אני חושבת...

Black Jane

New member
הבעיה במרכך הוא שהוא שומני ומאוד

ולא מומלץ וטוב לשים על הקרקפת. לפי מה שהספרית שלי אומרת, אם את שמה על השיער בכללי זה כבר לא משפיע על הגדילה ולכן אין בעיה. חילוקי דעות בעניין יש.

צהובה18

New member
שמן פשתן

אני לא יודעת אם זה המקום, אם זה השרשור הנכון, אבל כשהשיער שלי מ מ ש נפוח (תמיד הוא מתנפח פי 3 כשאני מסרקת אותו כשהוא יבש), אני מורחת קצת שמן פשתן על השיער והכל מסתדר. גם מוריד את הנפח וגם עושה ריח טוב ברגע והכי חשוב- משאיר את התסרוקת להרבה מאוד זמן (אפקט כמו של ג'ל, רק שזה משאיר את השיער חלק ועם ברק)

Black Jane

New member
זה בהחלט המקום הנכון../images/Emo13.gif

תודה! אבל מאיפה אפשר להשיג שמן כזה? פארמים, אצל הספרים, בתי מרקחת ?

צהובה18

New member
בחולון יש חנויות למוצרי שיער לספרים

ולבית. שם קניתי. זה גם הכי זול. נראה לי שיש גם בסופר פארם אבל אני לא בטוחה. עוד מעט אני אעלה תמונה של זה. זה חומר מעולה!!!

צהובה18

New member
יש כל מיני סוגים של שמן פשתן

היו לי כבר 3. אין הבדל בין אחד לשני. אולי רק בריח. ריח שונה קצת. המחיר נע בין 30 ל-80 שקל לאחד. קניתי גם במחיר הזול וגם ביקר. אין הבדל. פעם אחת היה גם מבצע 2 ב-60 במקום אחד. לשיקולכם. עוד משהו- כשזה מתרוקן, התחתית שלו עולה. מגניב!

יש גם קרמים שהתחתית עולה

ומשחות שיניים חחחח... יש לי משחת שיניים כזאת וקרם שיער עם ווקס כזה.... זה נוח מאוד תאמינו לי חחח..חסכוני

sweet148

New member
יש לי כזה וזה בדיוק נגמר!!זה מעולה!!!!

באמת זה מעולה כבר איזה 3 חודשים יש לי כזה!!! זה טוב לשיער יבש לא לאחרי חפיפה...לפי דעתי.. :)

מיכי7

New member
../images/Emo45.gif

גם אני ממליצה, זה ממש מעולה
ואת השמן אפשר להשיג בכל מספרה או חנות למוצרי שיער

למעלה