שימו לב שימו לב-סקר ראשון

../images/Emo65.gif שימו לב שימו לב-סקר ראשון ../images/Emo65.gif

הנה הסקר הראשון יוצא לו לדרך, ואתם מוזמנים להיכנס אליו ולתת את דעתכם
שאלה: האם הבגד עושה את האדם או האדם עושה את הבגד?!?! אז קדימה קדימה כנסו להצביע, כי מי שמצביע משפיע סופ´´ש נעים, אני הולת לעשות סקי בחרמון.. תסדרו בלעדי שלושה ימים?! ולילות?!?!? בכל מקרה תהיו ילדים יפים וטובים, לא לריב ולצחצח שיניים לפני השינה... נשיקות וחיבוקים אוהבת לינוי

תוצאות ../images/Emo67.gifתוצאות../images/Emo12.gifתןצאות../images/Emo10.gif

אז הנה לפניכם תוצאות הסקר הראשון, הבתולי והמשגע, (אם כי קצת צפוי) אז ככה 14% חשבו כי הבגד הוא הוא הייחצון של האדם, בעוד 71% , שזהו הרוב המוחץ חשבו כי תלוי מה לובשים ולאן, כך שמסתבר שהבגד לא בהכרח אומר מיהו האדם הלובש אותו או מהו אופיו ולעומת זאת 14% גם כן חשבו כי הבגד ממש לא אומר מי הם או מה אופיים !!!! אז שימו לב, מה שיצא אומר שאנחנו לא בדיוק בטוחים בעצמנו, אנחנו די תלויים למצבי הרוח ולטרות היציאה שלנו... אז מה זה בעצם אומר על האופי שלנו?!?!? מלבד מה שאומר עלינו או שמרמז עלינו הבגד שלנו... וזו נקודה למחשבה
אוהבת מאוד לינוי

סקר מס´ 2 יוצא לדרך../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif

והפעם הסקר מעלה שאלה די עקרונית ומהותית, מה בעצם אתם מעדפות ומעדיפים ללבוש, צמוד או רחב, ומה זה בעצם אומר עלינו בעיני האחרים או האופנתיים יותר ופחות שביננו?!?!??!? אז קדימו תתקיפו.....
אני עלולה להתרגז באם לא ואז יהיה זה איום רישמי לרצח... ואפילו מוכח לינוי אגב, חכו חכו איזה סקר יש לי לשבוע הבא...חחחח.... זה סוד.... נסו לגלות, ואגב זה קשור לאיפור.... אהההה..... אז נראה מה עולה לכם בראש....חחחחח..... הפורום הזה הופך לאתגרי מעט...חחחח... מה לא?!?!?!??
לילי

למעלה