ש"ש יום ד' - שבתון

Black Jane

New member
:)

הולכת עוד מעט לספרייה של הקיבוץ, לעבוד שם על עבודת הגמר שלי בהיסטוריה. התלבשתי פשוט (גופיה אפורה בהירה, מכנס שחור וחוטיני [סתם
]) ונועלת קרוקס ורוד-בייבי, ועל כן בשיער עשיתי משהו *קצת* יותר מורכב - בננה, רק במקום שהשיער יהיה פזור עשיתי קוקו נופל (אספתי את השיער ממש למטה ולא גבוה/רגיל) יום נעים!

Tanya 18

New member
איזה כיף שסיימתי ללמוד :p

נוסעת לטייל לקנות לי איזה משהו, לא יודעת מה. השיער פזור :D

SummerSpirit

New member
אמממ

קמתי לא מזמן, עוד לא הסתרקתי עד סתם אספתי את השיער והוא די פרוע
.

מיכי7

New member
../images/Emo13.gif

החג די עמוס, כל יום אנחנו נוסעים למקום אחר לאכול ארוחות חג...
לפני כמה דקות עשיתי תיקון של הפן עם המחליק שלי (ועם הקרם להחלקה של שוקי זיקרי), וכמו תמיד התוצאות יוצאות יפות
אבל כרגע השיער בקוקו

sonic15

New member
אני חושב שצריך להאדים את פרה של שוקולד

היא ממש עוזרת לכל אחד כל פעם היא חייבת להיות אדומה!

לא זה בסדר אני פסיידר עם השחור נשמה

אני לא בעד הצבעים בפורומים..אפילו את הכחול אני שונאת.....
אני מנהלת 3 פורומים וכותבת בהם לפעמים בניק אחר שהוא שחור..... אני נגד האדמת יוזר וכל זה
מנהל מילא צריך להיות כחול אבל השאר אני חושבת שחור..אני כמו כולם בדיוק

kingals

New member
כל מנהל ודרכי ניהולו. אני דוקא בעד

ולמנהל יש את השיקולים שלו את מי להאדים........ שאני ניהלתי קומונה האדמתי גולש שבאמת היה אכפת לו מה הוא עונה ולא סתם עונה כדי לענות אבל קומונה זה לא פורם

../images/Emo8.gif

אמרו לי בתפוז ככה:... באדמה מקבל מי שמגיע לו לא מי שמבקש... אז באמת נותנים למי שמגיע...בכל מקרה הצבעים זה סתם בעיניי

Black Jane

New member
אתם שניכם אומרים דברים נכונים ../images/Emo13.gif

הרי בכללי משתמשים אדומים/חומים = מומחים, משתמשים מבינים, משתמשים רשמיים, אם זה טלנובלה ואחד השחקנים רושם בפורום הוא בד"כ אדום שידעו שזה אכן הוא (מבררים, וזה) - כן למשל אם ספר/ית מפורסם/ת [שוקי זיקרי מישהו? לא, סתם
] כותב כאן... בנוסף גם משתמשים פעילים, משתמשים עוזרים, ומנהלים לשעבר וכו' מואדמים גם הם לפעמים... וכמו שקינגלס רשם זה נתון לשיקול דעת.

בקיצור

בפורומי מוזיקה ובידור בדרך כלל השחקנים והזמרים הם באדום השאר בשחור והמנהל בכחול. בפורומים של עצות ושל אומנים מחול אז מאדימים יוזרים של חברי פורום שהם מעדכנים. כמובן שאדום יכול להיות פה איזה ספר אבל שיכנס קבוע ויתן עצות...אבל בכללי אפשר להאדים יוזרים..בכל מקרה אני לא בעד

למעלה