אני צריכה את עזרתכם...

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifאני צריכה את עזרתכם...

אוקיי אני צריכה לתכנן לחניך שלי תחפושת של איש זאב... בחומרים דיי זולים(אלבד, לבד.. בספק אם יהיו פרוות.. אולי סול..) ובזמן מאוד קצר.. יש לכם רעיונות?

rocket

New member
אוזני זאב, זנב.... שיניים , איפור מתאים ....

נראה לי אפילו לבוש שחור עם אוזניים זנב ואיפור יכול לתת את האפקט כמו שצריך !

Serf SaN

New member
../images/Emo45.gif איפור

נראה לי שאם את יודעת לאפר, או לפחות לצייר, תקני כאלה צבעים לאיפור פורימי כזה, ותנסי לצייר עליו. זה עדיף מאשר לנסות עכשיו להכין מסיכה. ס___X

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifיש מסכה של זאב אבל זה לא

כ"כ נראה כמו זאב.. ותודה. נראה לי שאני אכן אנסה להכין את האוזניים של הזאב, וזנב וכאלה. ממ אני לא אהיה כאן לאפר אותו אבל אני מניחה שאפשר כבר לדאוג לזה...

happy berry

New member
את קוראת ללבד בד זול????

זה פריקינ 25 ש"ח למטר אומלל! זה בסך הכל לבד,גאדמט-.-

Bakura

New member
מה, הם ממש אחלה!

אני באמת התכוונתי ללכת מהחנות להשוות מחירים XD; "אני סוגר עוד חמש דקות!" -ענבר על סף הדלת- "טוב, אני אחזור עוד חמש דקות." "לא, חכי! ומה עם אני אעשה לך הנחה?" "? D: אוקיי. כמה?" "אני אעשה לך ב20 שקל למטר." -כבר מביא את הבד לקופה- "אוקיי. <:!" והמוכרים בחנות הפרוות הסינטטיות הסתלבטו עליי ואמרו לי שזה כבש אמיתי ;___; זה היה כזה מרושע, ממש נלחצתי! -פספסה את שלט "שוורץ-חנות פרוות סינטטיות"-

gogatsu

New member
אני עדיין לא מבינה את הקטע עם ה"סג" הזה

כאילו, הבנתי שזה מה ש/קורה כשמקלידים XD בלי shift אבל.... למה?? למה בכוונה לכתוב כמו עילגים?

Mana Sama

New member
יו,אני כל כך איתך בקטע הזה~

עזבי לכתוב,למה אשכרה *להגיד* את זה במקום לצחוק וזהו? ><

זה לא בדיוק ככה

זה לא שאני כותבת את זה בתור משהו מקביל בדיוק ל"XD" כי אחרת אין טעם לכתוב גם אותו, נכון? "סג" זה יותר להגיד "משעשע" ולכתוב "XD" זה יותר הפעולה של לצחוק ממש. זה לא לכתוב כמו עילגים, זה עם משמעות קצת אחרת. לפחות אצלי

Keitarou

New member
XDDDDDDD

אם לא הייתי סוגר בטעות את פיירפוקס היה לנו עכשיו עוד מקרה של תגובה באותו הזמן רק שאת חופרת קצת יותר.. XDD

למעלה