מזלטוב על הפורום

space girl

New member
../images/Emo77.gif מזלטוב על הפורום ../images/Emo168.gif ../images/Emo70.gif

שלום לכולם !
אני אור, ואני חדשה ( זה בטח משפט השבוע של הפורום ...) אני בכיתה ח´ ,
ומוניקה סקס
הם להקה ענקית !!!! וצירוף מקרים קטן שקרה לי אתמול
פגשתי אותם
הייתי בשנקין ופתאום אני רואה אותם
, אז נעצרתי (! הלם טוטאלי !) ופיטר התחיל לדבר איתי (
יאאאאאא
) וחברים שלי הטמבלים לא ידעו מי הם
ואז עקבנו אחרי שחר קצת
ואז הלכנו .....
ולפיטר יש עניים כאלו יפות
.... אז בקיצור אני מקווה שיהיה לנו אחלה פורום

אור!!!, ברוכה הבאה...

אני חן הוכמן.... וואי איזה כיף לך, הלוואי עליי לפגוש ככה את מוניקה .... אני מקווה שתהיני פה.., ושתישארי קבוע....

maayan15

New member
אויי..אני שונאת אותך!!

חח...סתם ברוכה הבאה!...גם אני חדשה כאן (מפתיע נכון?)....ואת אומנם פגשת אותם (גמני רוצה!!) אבל לי יש את הטלפון של שחר!!

מה?????????????????????????

הטלפון של שחר?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!?!? אוי את כזאתי מנייאקית........ מאיפה לך?????????????????? וחשבתי שאת שונאת אותי...., טוב בכל מקרה.., אף אחד לא שונא כאן אף אחד.....

maayan15

New member
איך אתה מחליט שאף אחד לא שונא

אף אחד?....הנה..אני החלטתי שאני שונאת..את...אני שונאת..את....רגע...אוקיי...הוחלט...אני שונאת את יונתן הקטן!....
... ויש לי ידיד שאח שלו חבר של חבר של שחר (או משהו בסגנון הזה...) והוא הביא לי את הטלפון...אבל אני לא מתקשרת כדיי לא להטריד....

אין סיבה שתישנאי אותו...

את אפילו לא מכירה אותו.., והתכוונתי, לשאין סיבה שאף אחד ישנא כאן את אף אחד.......

maayan15

New member
איך אתה מחליט שאף אחד לא שונא

אף אחד?....הנה..אני החלטתי שאני שונאת..את...אני שונאת..את....רגע...אוקיי...הוחלט...אני שונאת את יונתן הקטן!....
... ויש לי ידיד שאח שלו חבר של חבר של שחר (או משהו בסגנון הזה...) והוא הביא לי את הטלפון...אבל אני לא מתקשרת כדיי לא להטריד....

maayan15

New member
הגעתי למסקנה!!

אף אחד לא מבין צחוק/ציניות באינטרנט!....ברור שאני לא שונאת אותו....אני אפילו לא מכירה אותו..פשוט הכינוי שלו היה הראשון שנדבק לי לראש מהפורום הזה....וזה לא היה ברצינות כי נכון לעכשיו אני לא שונאת אף אחד!! יונתן- אני מקווה שלא לקחת אותי אישית! מעיין (אני מתנצלת מראש על כל הודעה שנשלחת כמה פעמים...המחשב שלי עושה לי קצת צרות..)

snapis

New member
אני יודע את מי את שונאת ../images/Emo70.gif

את ג´סטין
אני יודע שזה לא קשור אבל חיפשתי תרוץ לשאול אותך את זה ועשיו מצאתי מי זה זסטין ולמה הכל באשמותו

maayan15

New member
ג´סטין הוא ברווז!!

טוב, הוא לא באמת ברווז...הוא דמות טלוויזיונית..הוא משחק בסידרת טלויזיה "הכי גאים שיש" (כן..ההיא על ההומואים..יום שבת 23.35, ערוץ 3) ואני פשוט שונאת אותו!! (מאוד מאוד מאוד מאוד שונאת אותו!) ולכן אני טוענת שהכל באשמתו.... מעיין (לכל המתעניינים- זה לא חתימה שנרשמה כי אני מטומטמת..אלא כי אני גם חברה בפורום "הכי גאים שיש" בתפוז...ושם ככה כולם מזהים אותי..)...

snapis

New member
חחח../images/Emo6.gif

מצחיק זסטין זה הבלונדיני לא? ראיתי את זה פעם והוא באמת נראה כמו ברווז :) חחח מצחיק (שמת על פני חיוך)

maayan15

New member
כן...זה הוא!

רשע שכמותו.. תמיד שמחה לעלות חיוך על פניהם של אנשים.. מעיין (אז לקחתי את הסידרה יותר מדיי ברצינות..אז מה?...אני לא משוגעת!!...או שכן...)

casperit

New member
איזה מצחיק זה

שאת כותבת בכמה פורומים שאני כותבת ותמיד שואלים אותך מי זה ג´סטין ואני יודעת, אה אה אה, אוי´ש הקלטתי את הפרק של שבוע שעבר והשבוע ועדין לא ראיתי... אופס לא הפורום הנכון.

אושר מ

New member
אני הייתי בהופעה הקומדת בברבי

זה היה לפני חודש וחצי נראה לי.. לא זוכרת כבר. היתה הופעה מעולה. ומוניקה נשארו אח"כ בשביל לראות את חקייני הביטלס... זה לא כזה ביג דיל לפגוש אותם.. אבל הם בהחלט אחלה.

איזה נחמד לך !!!../images/Emo121.gif

בכל מקרה.... אם את/ אתם רוצים לדבר איתם. זה לא בעיה לתפוס אותם אחרי הופעות.... בכל מקרה אני חדשה פה.. קוראים לי קרן ואני ממודיעין... וגם מזל טוב על הפורום

space girl

New member
איזה נחמדים אתם .....

והטלפון של שחר . גמני גמני גמני רוצה !!! גמני , גמני , גמני סובלת מפיצול אישיות :))

אההה גם אני דיברתי איתם פעם

אחרי הופעה, הם דיברו עם כולם שם אז גם אני באתי ואני ויהלי ממש עשינו שיחה עמוקה כזאת של כמעט חצי שעה... הוא אפילו פיזר לי את השיער ואמר לי "אווו ככה את יפה" (כמו בשיר.... רק בלי מוזיקה) אחרי זה הם שאלו אותי ואת חברה שלי אם בא לנו לקנות להם סיגריות.... אז קנינו להם סיגריות, וכדי להגיד תודה פיטר ויהלי נתנו לי נשיקה ושחר סתם נגע לי בכתף ואמר לי "יאאא איזה חמודה תודה" זה היה בערך לפני חודש לא זוכרת כבר וכן, זה היה כיף

למעלה