ברח' מזא"ה 10 בת"א. מי מכיר?

מצב
הנושא נעול.

ענבל83

New member
../images/Emo82.gif ברח' מזא"ה 10 בת"א. מי מכיר?

יש בנין נטוש (?) ברח' מזא"ה 10 בתל-אביב. כתוב עליו מרכז יום לקשישים וגם משהו שקשור לבית חולים. המבנה נראה כמו בית פרטי ענק והמראה שלו נטוש אך אפשר לראות שהיה יפה. אין עליו שום רישום או תמונה בשום מקום. כולל מאגר תמונות הרחובות בנענע (סליחה, אני יודעת שפה זה תפוז). מישהו יודע על הבית הזה משהו?

doram44

New member
ת מתכוונת לבית האדום?

יש בנין נטוש (?) ברח' מזא"ה 10 בתל-אביב. כתוב עליו מרכז יום לקשישים וגם משהו שקשור לבית חולים. המבנה נראה כמו בית פרטי ענק והמראה שלו נטוש אך אפשר לראות שהיה יפה. אין עליו שום רישום או תמונה בשום מקום. כולל מאגר תמונות הרחובות בנענע (סליחה, אני יודעת שפה זה תפוז). מישהו יודע על הבית הזה משהו?
ת מתכוונת לבית האדום?
בית מלבנים אדומות.....היה בית דפוס והיתה בו גם גלריה לאומנות מודרנית והיו בו חללי עבודה של אומנים..

ענבל83

New member
לא לזה התכוונתי. אני אוסיף תמונה

ת מתכוונת לבית האדום?
בית מלבנים אדומות.....היה בית דפוס והיתה בו גם גלריה לאומנות מודרנית והיו בו חללי עבודה של אומנים..
לא לזה התכוונתי. אני אוסיף תמונה

הבית ליד הבית הזה?

הבית ליד הבית הזה?
לא מצאתי תמונה אבל תנסה פה. http://www.zoomap.co.il/default.asp שרון

מצב
הנושא נעול.
למעלה