הי, התייעצות לגבי בגד לארוע

שושקה7

New member
../images/Emo9.gifהי, התייעצות לגבי בגד לארוע

אחותי היקרה לי עד מאוד מתחתנת עוד 3 שבועות, חיכיתי מלא זמן לקנות בגד לחתונה ובשבוע הבא סוף סוף אני הולכת למסע חיפושים אחר שמלה יפה לחתונה, כרגע אני בחודש שמיני (שבוע 32) ובחתונה אהיה בתחילת שבוע 36, ואחרי ההקדמה... חשבתי לקנות שמלה עם צבע אחיד שחור או לבן או סגול או משהו כזה כדי שאני לא יראה פילה פרחונית ( כבר עכשיו אני ממש עם בטן גדולה מי יודע מה יקרה עוד 3 שבועות?!) אבל... עכשיו קיץ ודוקא כיף לקנות דברים קצת משוגעים עם הרבה צבעים, ומה גם שהייתי רוצה כן משהו מיוחד וחד פעמי מצד אחד, מצד שני אם השמלה הזו תוכל גם לשמש אותי בהריונות הבאים אשמח מאוד, אז מה אתן אומרות קלאסית, או משוגעת? אשמח לתגובות

sexy nine

New member
מצאת את מי לשאול ../images/Emo13.gif

אני מאד אוהבת דברים לא סטנדרטיים. אני חושבת שאם הגיזרה תהיה קלאסית והבד יהיה מעניין (לאו דווקא צבעוני, אולי בד עם טקסטורה מעניית) זה יהיה שילוב מנצח. היום הבדים מאד אלסטיים ברוב חנויות האופנה אז תוכלי למצוא בגד בחנויות של בגדי מעצבים שישמש אותך בהריונות הבאים ואולי אפילו כשלא תהיי בהריון. אגב, אפשר גם שילוב של חולצה/גופיה וחצאית. אפשר שמלה קלאסית ועליונית מעניינת. בקיצור תשמרי על ראש פתוח ותיהני מהקניה

שושקה7

New member
הי אסנת תודה על התגובה. ../images/Emo6.gif

אתמול הייתי בחתונה של חברים והייתה שם בחורה בהריון שהייתה מהממת! היא לבשה שמלה שחורה קלאסית, בגיזרת אמפייר ( נחתכת מתחת לחזה) בלי שרולים, ועם צווראון סיני שנסגר בכפתור קטן אבל עם מחשוף קטן (נשמע מוזר?) בכל מקרה היא נראתה ממש טוב אבל נראה לי שהיא גם 1. יותר רזה ממני באופן כללי , אני מידה 42 (בהריון לפחות) והיא נראתה 38 ו 2. ההריון שלה היה יותר צעיר. אני מקווה למצוא משהו נחמד. תחזיקו לי אצבעות.

sexy nine

New member
בקטנה

מידה 42 זה ממש סבבה בהריון, אני בטוחה שתמצאי הרבה דברים. האופנה עכשיו ממש הריונית, זה ככה כבר שנתיים בערך. עדכניני

למעלה