! s e x !

! s e x !

אז עכשיו שמשכתי את תשומת לב של כולם תלונתי היא כזאת: למה יש חוקי מרפי?! זה ממש מעצבן שכל מה שאני עושה יוצא הפוך בגלל החוקים המסריחים האלה אז מי שלקח את משרת אלוהים או הסמנכ``ל ורא הכנסת שם או איך שתקראו לזה תבטלו את זה בבקשה!!!

ביילי_007

New member
ואוו...רעיון גדול מחפש את עצמו....

למשוך את תשומת ליבנו בכותרת כזו?? אתה גדול....אחי, בעניין משרת הסמנכ``ל - כפי שראית אני מנסה לתמודד על התפקיד, ויש עוד שאלה - מה זה חוקי מרפי...??? שלך המועמד לסמנכ``ל של לשכת האלוהים.

חיפושיט

New member
חוק מרפי

WHAT CAN GO WRONG- WIIL GO WRONG כל דבר בעל יכולת מזערית להשתבשות ישתבש.... בע !!!

מחפש יקר

א.נ. קיבלנו את פניתך. אנו כבר במשך תקופה מסוימת עובדים על ביטול סדרת חוקים אלה. החוק הראשון שאנו בשלבים סופים של הביטול הוא החוק שאומר שפרוסת הלחם תמיד תיפול על הצד המרוח עם הריבה. על מנת לעזור לנו לבדוק את הצלחתינו אנא נסה זאת מדי יום במשך תקופה של חודש, והקפד לגוון בין סוגי הלחמים, סוגי הריבות ועשה זאת כל פעם בחדר אחר של הבית, ואם אפשר צרף לנסיון את כל חבריך הטובים. מקווה מאוד שתוכל לחזור אלי עם תשובות חיוביות עד סוף החודש הקרוב. בתודה מראש ליהי האחת מחלקת תלונות לשכת אלוהים

חוק מרפי נועד בשביל שיהיה חוק

כזה.. תחשוב אם לא היה חוק כזה, וכל הדברים היו קורים בסדר, ולא הפוך, אז לא היה על מה להתלונן ולקטר. ואם זה לא היה, אז בשביל מה היה צריך פורום כזה? ואם לא היה צריך פורום כזה, בשביל מה היה צריך אותי? תחשוב על זה... נקודה אחרת למחשבה...

למעלה