TUF611

Bad Ass IL

New member
TUF611 ../images/Emo58.gif

OMFG! תוכנית אדירה התחיל מכל הקטעים של ריצי,רוד וור מאשין, המשיך לבלאגנים שהיו עם רולינגס, והסתיים בקרב טוב מאוד בין טומי לבן! וגם קיבלנו הכרזה לחצאי הגמר: טומי נגד ג'ורג' מאט נגד מאק אז יאללה, מה אתם אומרים יהיה הגמר? אני חושב שמה שהסתמן כבר מהתוכנית הראשונה זה הגמר הגדול, מאק נגד ג'ורג', למרות שתכלס אני לא סובל את ג'ורג' והייתי שמח לראות את טומי בגמר. מה דעתכם?

talhorm

New member
הפרק עצמו

היה די מאכזב בשבילי באתי עם צפיות לפרק הכי טוב של העונה לבנתיים.. והיו הרבה קטעים משעממים עד לפני הקרב המעולה של בן נגד טומי. האמת שחשבתי שבן יקח אותו, הכוח של טומי אדיר... אני חייב לומר שהעונה עצמה גם די אכזבה לדעתי מכל ה16 לוחמים יש אולי רק 2-3 שמתאימים להיות בUFC... זה רק מראה שאין על העונה הראשונה ששם בקלות ראו על ההתחלה שיש לפחות 8 לוחמים שיכולים להיות בUFC. יש לי צפיות גדולות מאוד לקראת הפרק הבא... אומרים שאחד מהלוחמים לא ילחם בחצאי גמר, בטח טומי בגלל החתך שלו... וגם יש דיבורים על הנוקאואט הכי גדול של העונה, יהיה מגניב וגם מאוד מוזר לראות את מאט דופק נוקאואט למאק דנזיג. בקיצור... הסיום של הפרק הזה דווקא היה טוב והפרומו של השבוע הבא פותח את התיאבון ואני כבר לא יכול לחכות

t-man

New member
דעות על הפרק../images/Emo58.gif

פרק נחמד-הקרב בין טומי לבן היה מאכזב לטעמי...טומי למרות הכוח שלו מייצג את מה שאני לא אוהב ב-UFC-מתאבק שפשוט שוכב על היריב שלו. חשבתי שקטע בין וור מישין לרולינגס יהיה יותר גרוע...בהחלט חביב. עונה נחמדה-לא יותר מזה...הדבר שגרם לה להיות כל כך מעניינת היא הפיוד בין מאט סרה למאט יוז...

talhorm

New member
והידיעה שהם לא יפגשו בUFC79

קצת הורסת :-\ אני בספק אם אי פעם יצא להם להלחם אחד מול השני אחרי שיוז הכריז שיש בו עוד 2-3 קרבות לסיום הקריירה, סרה עצמו לא צעיר, ואם מה שצריך לקרות יקרה, GSP ישלוט בדוויזה הפעם ולא יפול כמו בפעם הקודמת, ז"א ניצחון עכשיו על יוז... ניצחון אחרי זה על סרה כאשר הוא חוזר... ועידן חדש לדוויזה? פיטש בטוח יהיה בטייטל מאצ' בשנה הבאה לדעתי, יהיה מעניין אם זה יהיה נגד GSP.

talhorm

New member
כן רציתי לכתוב אותו

אני פשוט מרגיש שלפטיש יותר מגיע טייטל שוט כרגע למרות שזה ידוע שלקרו היה אמור להיות קרב על התואר כבר לפני שנתיים... בקיצור יש הרבה זמן להרים קרב של קרו נגד ג'ון פיטש שזה יפתור את כל המחלוקת

מסכים,

לטעמי ג'ון פיץ' הולך להתגלות בתור הוולטרווייטר הטוב בעולם ברגע שהוא ינצח את ג'ספ/יוז/סרה, מה שלדעתי הוא מסוגל לעשות בהחלט.

LOVEtheMcMAHONS

New member
611

פרק מצויין. קצת מיצה את עצמו כל הקטע של להשתכר ולהרוס את הבית. מצד אחד זה גוד TV אבל מצד שני אלו אמורים להיות ספורטאים ולתת דוגמא אז יש פה איזו שהיא בעיה. הקרב בין טומי לבן היה טוב מאוד, אבל טומי שלט בקרב בצורה ברורה ככה שלא ברור לי למה מאט סרה הטמבל הזה ניסה לשכנע את עצמו שיהיה סיבוב שלישי. לגבי הגמר יש לי קצת חששות, כי בפרומו הראו שמישהו לא יוכל להתחרות ויהיה מחליף באחד מחצאי הגמר. זה באסה לגמרי כי אני לא חושב שיש מישהו שמגיע לו להיות בחצאי הגמר מבין אלו שהפסידו עד כה, ואם זה טומי שיוחלף על ידי מישהו אחר מטים היוז אז בכלל - כל הבילי/ג'ארד/בואמן/דוריאן האלה פשוט יצאו אפסים בקרבות המוקדמים שלהם ככה שאני לא רוצה לראות אף אחד מהם בחצי הגמר. לא מחזיק כל כך מג'ורג'י ומעדיף את טומי בהרבה. אני אלך על הפתעה (במידה וטומי לא יהיה זה שיוחלף) ואגיד טומי נגד מאט בגמר.

למעלה