UFC158: סנט פייר מול דיאז דיון

דןדן61

New member
דיאז טיפש, gsp פחדן, קונדיט מלך אמיתי

ניק דיאז מצחיק אותי. הוא מדבר על קרב שנתיים, ואז תמיד שמגיע הקרב (קונדיט וגם gsp) הוא יותר עסוק בלקלל או להוריד את הידיים משמע הוא לא פוחד מאשר להילחם. אם הוא היה משקיע בלתת מכות בקרב חצי ממה שהוא משקיע בניסיונות להוכיח שהיריב לא מפחיד אותו אולי הוא היה מנצח.

על סיינט פייר אין כבר מה לומר. ספורטאי עילוי, אומן לחימה אמיתי, אבל פחדן. שני סיבובים דיאז נותן לו את הגב ובעצם אומר לו - בוא תחנוק אותי. אבל ג'ורג מעדיף לא להסתכן ומדלג מעליו מצד לצד כאילו אנחנו בקופה דה ישראל. הוא לוחם גדול ואלוף אמיתי, אבל נהיה מאוד מבאס לראות את הקרבות שלו, מה גם שתמיד ברור שהוא ינצח.

קרלוס קונדיט מפתיע אותי כל פעם מחדש. אחד הלוחמים היחידים שנטו עולה בשביל להילחם ולא לעשות שטויות כל הקרב. כמו מול סיינט פייר ככה גם הערב. אם היה לו טיפה יותר כוח לעצור את הטייק דאונס של הנדריקס אולי זה היה נראה אחרת.

הנדריקס חזק ברמה שזה מפחיד. גם סיינט פייר לא לקח את קונדיט לקרקע בכזאת קלות. הוא עדיין איכזב אותי קצת שהעדיף לברוח לקרקע כל הזמן, אבל לזכותו ייאמר שהיה לו המון מה להפסיד, מגיע לו כבר טייטל שוט. עכשיו מעניין אם הוא יצליח למנוע מג'ורג' לקחת אותו לקרקע וייתן לנו קרב בעמידה ואולי נוק אאוט סוף כל סוף.

נקווה שדיאז לא יפרוש, אבל אפשר להבין אותו, מה כבר הוא ירוויח? בייחוד שהוא בא להילחם וכל פעם נתקל באנשים שמחזיקים אותו בקרקע ומנסים לברוח ממנו

למעלה