WOW בVGAMES

WOW בVGAMES

חשבתי שבעיות באובייקטיביות קיימות בתקשורת רק בנוגע לפוליטיקה, אבל מסתבר שגם בסקירת משחקי וידאו יש את זה. הציטוט הנ"ל נלקח מכתבה על TBC: "נהוג לחלק את שחקני WoW לפי שני הצדדים הלוחמים, כאשר הילדותיים מביניהם יוצרים דמויות של הברית - בגלל שהן יפות - והנורמלים (יחסית) יוצרים דמויות ב-Horde, בגלל שהן מעניינות יותר מסתם "בני אדם וגמדים". תנו לי לנחש, כותב הכתבה משחק בצד של הHORDE. זו קביעה כזאת ילדותית ודבילית שהיא שופכת אירוניה רבה על הטענה של ערן אבירם. בתור אחד ששיחק בשני הצדדים אני יכול לקבוע בבטחה שבכל צד יש גם ילדים מפגרים וגם שחקנים בוגרים ומעניינים. וגם נורא הצחיקה אותי הכתבה של אלון בוטביניק. VGAMES אמורים להיות מעורבים ישירות עם WOW בארץ (האתר הישראלי הרשמי נמצא תחת אחריותם), כך שזה מוזר לראות כמה שהוא מעופף לגמרי בכל הנוגע להרחבה. מצד אחד הוא משוויץ שהוא קיבל את המשחק לפני שבכלל היה אמור להמכר (כמו אלפים אחרים כולל אותי). מצד שני הוא חיכה עד לשעה 2 בלילה שעון ישראל כדי להתקין את המשחק... אז הנה סוד: אפשר היה להתקין את ההרחבה ברגע שקיבלת אותה ולהוריד את הפאצ'ים. זה לא איפשר גישה מוקדמת לחומר החדש, אבל כל מה שהיה צריך לעשות בחצות זה לצאת מהמשחק לחזור אליו ולהתחיל לשחק ממש ממש בחצות... וחבל שהוא חיכה שעה אחת יותר מדי, כי זה היה חצות בשעון פריס. כלומר, הוא יכל לשחק כבר באחת, אבל בעצם התחיל לשחק שעה ורבע אחרי שכבר כמה אנשים הגיעו ללבל 61 ויצרו לעצם דארניים ובלאדאלפים. :) בסרבר שלנו מלא אנשים התגדדו מחוץ לפורטל לפני חצות והיה לאג עצבני, אבל גם תחושה כייפית של אירוע חגיגי. בכל אופן, טוב לדעת שתקשורת משחקי הוידאו בארץ היא אכן ברמה בינלאומית ומצליחה לשמור על אותה רמה של פאנבויז ילדותיים.

רוקי

New member
חחח... מעניין..

אולי נהפוך אותך לכתב הרשמי של הפורום (לפחות בנתיים).

למעלה