אז מה נשאר? שירשור התקדמות אחרון לפני הכנס!

יאי

באתי היום לקורל שממש ממש עזרה לי 333333> סוף סוף כמעט סיימתי הכל D: נשאר רק להוסיף מלא תיקטקים לכל מיני מקומות רנדומלים, לצבוע קצת ולסיים את המטה. בזכות קורל גם הפאה נראת ממש ממש טוב- מי היה מאמין שעיצוב פאה יכול לשדרג ככה @_@ איזה כיף ^___^

Mana Sama

New member
סופסוף סיימתי עם זה ^-^

רק לגהץ ולחבר את הגומי לשרוולים D: אמא תעשה את זה מחר וניא זהו ^__^ זה כל כך מושלם *-* חבל שזה הקוספליי האחרון שסבתא הולכת לתפור לי =/

Keitarou

New member
צ'וצ'ו~

סיימתי את התחפושת~ ולבשתי אותה פעמיים (ולמזלי היא יצאה ללא פגיעות (חוץ מריח סיגריות+בירה.. P=))

happy berry

New member
גם לשלי יש ריח בירה+סיגריותD:

וזה מצחיק כי אני לא מעשנת,ובבירה אני לא נוגעת כי אני מספיק שמנה...Oם *הולכת לכבס אותה*

Keitarou

New member
OOO=

את מכבסת את התחפושת??? את אמיצה... אני מפחד לדעת מה יקרה אם אני ארטיב אותה או משו.. ^^;;

Serf SaN

New member
תשים אותה לאיוורור

או שתשפריץ כזה חומר לניקוי ריח נו, לא יודע, לאמא שלי יש כזה @_@ תמיד כשאני חוזר ממקום כלשהו ואני מריח כמו סיגריה דולקת היא שמה את זה D:

happy berry

New member
כיבסתי אותה כבר פעמיים><

אבל הריח של הסיגריות עדיין נשאר....:(( וחוצמזה,זה לא שאני דואגת לה או משהו,היא דפוקה גם ככהD:

N o R i K o

New member
אעעע הכל מוכן &%$% ../images/Emo185.gif

יצא כלכך מדהיםםםםםם ומושלם 333> אני מאושרת~~ ^___^ הדבר היחיד שאני עצבנית לגביו זה שהפיאה לא הגיעה... הייתי צריכה לקנות חלופית והיא מזעזעת X: נקווה שקצת קרם לחות יעזור לה T_T

Ayelet chan

New member
כלום. XD

זה מוכן כבר מאז יום רביעי ב3 בבוקר, (הולכים לישון ב3 בבוקר שבטוחים שלתפור פרח לוקח חצי שעה.) כי באתי עם זה לביתספר.

oracle

New member
כלום

אני מתחפשת לחטול. וזה כבר מוכן ויחכה לי בכנס.

Mana Sama

New member
furu..furu..furu..moon~!!

אמג,זה כזה מגניב~! אני סופר מרוצה ^__^ וגם שיפצתי תיק שהיה לי ברגע האחרון..אבל לא היה לי כוח לצלם XD

Mana Sama

New member
סליחה על ההבעה המפגרת,בכיתי לפני =/

כל כנס אבא שלי חייב לדפוק איזו מילה על זה שכל מי שבא לכנס הוא חיה ברברית ושלהתחפש זה מטומטם,אחרי שישבנו וקרענו את התחת כדי להכין את הקוספליי..אני כל כך שונאת את הבן אדם הזה ><

למעלה