איזה יום שמח לי היום..

איזה יום שמח לי היום..../images/Emo68.gif

לא הייתי צריכה להתאמץ בכלל.. כל כך בא לי בטבעיות.. תמונה אחת במסנג'ר.. לילה שלם בשיחה בפון.. הוא התמכר!! הוא אט אט נכנס אל תוך הרשת.. אני מגחכת.. אוחחח עוד לב בדרך לשברון.. קצת חיוכים למצלמה.. הוא בידי!! אשתמש בו ככלי בידי היוצר.. ו.. אשלח אותו אל מאין הגיע.. אל תכעסו עליי חברים, כזו אני.. זו גם אחת הסיבות שאני לא עונה לכם במסרים..לא רוצה לקלקל יחסים כאן עם אנשים.. איך שרו הקטקטים: טרללה..טרללה...טרילי.. ערב קסום sky

אסתי69

New member
את באמת נהנית

מזה? (ולא, אני לא שואלת מתוך שיפוט) חשבת שכשמשחקים ברגש זה עלול לחזור בבומרנג?

אני דווקא אוהבת..

החיים למדו אותי לא להתאהב!! זה סתם כואב בלב.. דוקר.. מכביד.. מתסכל.. אז למה לי לשבור את לבבי הקטן? עדיף שיישבר ליבם של אחרים.. אתם יכולים לאמר שאני סציומטית ואנוכית.. אבל.. "מי שנכווה ברותחין, נזהר בפושרין.." ערב נפלא sky

דון בשבילך ובשביל האחרים..

פתחתי רשומה בבלוג שלי שהייתה סגורה המון זמן, החלטתי לפתוח אותה רק בכדי שתבינו אותי.. קרא בבקשה את התגובה של "זהר הרקיע".. כל כך דיממתי.. גם אלוהים לא שמע כאשר ליבי דימם.. יום טוב sky

מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין...

לא בפושרין.... אבל מה זה חשוב... את יכולה לשמור על הלב שלך, ועדיין להתייחס בכבוד לאנשים אחרים... גם אם הם ממין זכר. לא? ודוקא אני חושבת, שחבל שאת לא נותנת צ'אנס. כולנו נפגענו בחיים, לרובנו יש
מתקופה כזו או אחרת בחיים, אבל רובנו לא ישחקו במודע ברגשות של אנשים אחרים....

eranoz2

New member
../images/Emo4.gifאיזה מזל!!

עם גישה כזו, שוב אני מודה לאנטואיציה שלי, שבזכותה לא עברת אפילו את הסינון הראשוני... בואי נשאל את הכמה שכבר חוו פה שברון לב כזה או אחר מה דעתם על המשחק המעשע שלך "כזו אני"

שמיםלי תיזהרי...

את עלולה להיתקל במישהו שיעשה לך ספין מהיר, איפון בהפתעה, ופתאום תימצאי את עצמך מולו, בדיוק במצב ההפוך, כשאת למטה והוא למטה... לא יודע, אבל אם הייתי נתקל באחת כמוך, הייתי רואה לעצמי משימה קדושה לביצוע תרגיל הספין (קלי קלות, את זה כבר למדתי בסמסטר שעבר בקורס קוסמים). ברזל

תתפלא ברזל אבל זה קרה לי..

באתי לכבוש ונכבשתי.. הו כמה נכבשתי.. הו כמה בכיתי. הו כמה כאבתי.. התעללתי בנשמות והתעללו בנשמתי.. הו כמה התעללו.. בי נשבעתי!! לעולם לא אתן לזה לקרות שוב.. יום נפלא ידידי sky

פ ר ח בר1

New member
מבינה אותך..

אך שתדעי לך לא תמיד הסוף חייב להיות ככ טרגי ומר
אני מקוה שאת נהנת גם במשחקים האלה וזה לא יצר של נקמה בשל זכרונות העבר וחוויות לא נעימות. ולרק לידעיתך לא כל הגברים רעים...יש כאלה שהם מדהימים ממש

פרח בר היכן הם?

היכן נמצאים המדהימים? היכן נמצאים הגברים הלא רעים? היכן אפשר למצוא אותם? גלי לי.. יום טוב sky

למעלה