איזה יום שמח לי היום..

fianna

New member
נמצאים, נמצאים יש ויש

הביטי היטב בביפנוכו שלך, משם תתחילי מה את רואה שם ? מה שאת רואה שם ומה שאת מרגישה - את זה תמצאי... גם מגיע לך, אישה יש פתגם בערבית - אילפת = מאת סליחה שנדחפתי.

ערן אתה טועה ו..בגדול!!

אין לך שמץ של מושג מי אני.. אתה כל כך לא מכיר אותי.. האינטואציה שלך טעתה בגדול.. לעולם לא הייתי פוגעת בך או במישהו כאן, זו גם אחת הסיבות שאני לא עונה לאף אחד במסרים {טוב נו חוץ מאחד שהוא באמת מיוחד
} יום טוב "טייס" sky

סיטו אל תשפטי..

אל תשפטי אותי בטרם את יודעת את הנסיבות.. ולא! הזהרתי אותו מכתחילה לבל יפתח ציפיות כלפיי כי הוא יפגע.. אהבה לעולם לא אוכל להשיב לו.. הזהרתי!! יום קסום
sky

שמים יקרה

פשוט עצוב, אני מרחמת עליך. אני מלמדת את הקטנים שלי "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך" עצוב לי לראות שיש אנשים גדולים שהדבר הזה לא נוגע אליהם. אגב לומר "אני כזו" זו תשובה של ילדה בת 4 לא של אישה שמבינה. אם את קמה בבוקר מסתכלת במראה וטוב לך עם מה שמשתקף שיבושם לך.

מה שמו לך?

קראתי את הבלוג שלך אתמול והחלטתי סופית שאנחנו פשוט לא מתאימים לקשר. הפער בין הדמות הוירטואלית שלך לאמיתית גדול מידי בשבילי.

מלאכית את פשוט צודקת ../images/Emo45.gif

באמת שאני לא אוהב לשפוט אנשים, אבל זה נשמע רוע לב במיטבו ! להיכנס למערכת יחסים כשהכוונה היא לשבור את ליבו של הצד השני
ואם זה לא מספיק אז גם להתגאות בזה! אבל רע בלי טוב כנראה שלא יכול להיות אז אנחנו יכולים להתנחם בזה שהיא לא עונה למסרים של חברי הפורום, ממש נשמה
אני באמת מרחם על "שמים לי" ולא בגלל שליבה נשבר מאהבה נכזבת זה הרי קרה לכולנו, על הפיתרון היצירתי שמצאה אני מרחם עליה לא כועס סתם מרחם...

זה ממש מחמיא, הסמקת אותי ../images/Emo9.gif

זאת הצעת הנישואין הראשונה שקיבלתי בנט
רגע, רגע, את בטח בודקת אותי כי כתבתי פעם על אשתי שלא הייתי מחליף אותה באף אחת אחרת, נכון? אבל את יודעת אנחנו הבוגדים לא ממש אנשי עקרונות
אז אני בטח שמסכים
נזמין לחתונה גם את "שמים לי" שתראה לפחות פעם אחת מה זאת אהבת אמת !!!

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo99.gif

בחיי אתה כאילו מכיר אותי מאז ומתמיד כל כך מהר עליתי עלי
הנכם מוזמנים למסיבת האיחוד של מלאכית וג'ונסי. הורי החתן הורי הכלה (הבוגדים) (אהבה אסורה) אין מברקים כולם משתתפים!!!!

אסתי69

New member
גם וגם וגם../images/Emo45.gif

שמיים את הפגיעה שלך אי אפשר שלא לקרוא בין השורות ועדיין לפגוע ולשחק ברגשות של אחרים לא יחזיר את השעון אחורה ויכול חלילה לחזור אליך כבומרנג מאחלת לך שלא יקרה ושתשכילי להמשיך הלאה מבלי לפגוע באחר

../images/Emo3.gifאני ממש מתרגשת

כל הילדים מסכימים איתי. ג'יייי היום אני על הגל הנכון, חסר רק שהשומר בכניסה זה שמפשיט אותי כל בוקר יאמר: "היי את, אחחחח עכשיו הייתי נותן לך בראש" ואז בכלל אני ארגיש שאני יכולה להיות חברת כנסת.

Nino72

New member
חחחחחחחחח שובבית

אז אנחנו למעשה יורים לעצמנו ברגל אם אנחנו כותבים כאן..לא? :)) בוקר קסום ותכול

למעלה