בואו נשגע אתכם קצת...

חלק ב'

מה הייתם עושים אילו- <המשפטים הבאים משלימים את תחילת השאלה הזו> 91. הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? מסתכלת מוזר 92. אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? חושבת איזה מטומטם 93. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? לא יודעת שאלה קשה 94. מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? צועקת עליו 95. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? למה לא? 96. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך ?הממ ממשיכה הלאה...? 97. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? אומרת לכולם 98. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מוכרת את התרופה 99. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? עושה כלום 100. היית ממש שונא את השאלון הזה ? מחכה עד שאני אגמור אותו ואז אשלח ועוד קצת עליך 101. תחביבים- טלוויזיה מחשב שופינג סרטים 102. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? ארה"ב מינסוטה צ'מפלין בית של דודה שלי 103. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? מחשב טלוויזיה חברה שלי ולא יודעת 104. מה ממש מעצבן אותך ? שאנשים מתנהגים מעצבן אל אנשים אחרים תמיד בא לי לסטור להם ולצעוק עליהם 105. ציין 3 תכונות טובות שלך. כנה נחמדה (תלוי עם מי) ולא עולה לי מה עוד 106. ציין 3 תכונות שליליות שלך. כנה יותר מידי לפעמים (חוסר טאקט ) צינית (קצת) עוקצנית (קצת) 107. כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול . ציירת ואחר כך שחקנית ואחר כך עורכת דין ועכשיו מעצבת אופנה 108. היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול ?מעצבת אופנה נראה לי 109. מה ממש חשוב לך בחיים? משפחה ,חברים לא יודעת... 110. ממה אתה הכי מפחד ? מה זה השאלות האלה? טוב אני עדיין אענה לטבוע להדקר להשאר לבד בלי שום חברים ומשפחה 111. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך ?לא היה 112. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם ? אמרתי לילדה נורא מעצבנת ורעה שאני שונאת אותה כמובן היא התעלמה מזה והיום אני יושבת לידה סובלת בשקט (או שלא כל כך ) 113. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? אממ לא זוכרת אם קרה משהו הזוי בכלל 114. אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך ?תחזית 115. אתה אלים ? לא 116. אתה חכם ? כן 117. אתה אוהב ללמוד ? תלוי איזה נושא 118. מה הדברים שגורמים לך כיף והנאה? <לזכור שיש ילדים בפורום> אממ להרגיש יותר טובה מאנשים (כן כן זה דיי מוזר אבל רק מאנשים שאני שונאת ) 119. אתה אוהב לטוס ? כן 120. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם ? היו הרבה מאוד מוזרים אבל אני לא אגיד 121. חשוב לך ללכת עם הזרם ? אממ איזה זרם? 122. מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ?לא יודעת 123. כתבת פעם שיר ? <אם כן- זה הזמן לשתף בו!> כן אבל סתם שירים חארות שלא מתחזרים בכלל 124. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק ? 150 נראה לי 125. למפגש פורום- תבוא ? כן רק אני לא יודעת איך אני אבוא ... 126. מה סוגי הבילוי המועדפים עליך ?סרטים חברה הכי טובה שלי סתם לראות מה התחדש בפורומים 127. אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? כלום אולי טסה לחו"ל לחלק מהזמן 128. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? מינסוטה 129. אתה אוהב שאלונים ארוכים ? אממ כל עוד אני עונה המהרה אז כן 130. במידה ותשובתך לשאלה הקודמת היא - לא, ניצלת, נגמר השאלון - איך היה? לקח לי הרבה זמן אבל לא כל כך נורא

למעלה