בואו נשגע אתכם קצת...

Marble Arch

New member
נחמד.. האנשים שם ניראו ממש סבבה,

אבל כשבאתי לדבר עם המנהל הוא היה איש מאוד מגעיל וחמדן, והבי"ס עצמו ניראה מאוד מוזנח, כמו תיכון רגיל.. לעומת בתי ספר אקסטרניים אחרים שביקרתי בהם והם נקיים ועם כסאות נוחים וכ'. ופחדתי שזה כמו בתיכון ת"א שזה נשמע סבבה אבל הרמה עצמה ממש נמוכה. על הסרט שאת מחזיקה בפה כתוב אנקורי.

Pink Pig

New member
דוקא

המנהל ממש משעשע. הוא הולךם מכות עם תלמידים וכולנו קוראים לו שמנמן. עכשיו גם צבעו תכיתות וכו. אז איפה את לומדת?

Marble Arch

New member
זיו כספי.

לא יודעת, יש לי בעיות עם מנהלים, הייתי בהמון בתי ספר ופסלתי אותם די מהר ברגע שהחלטתי שהמנהל לא לרוחי. זה ממש חשוב לי. אבל אין ספק שבתי ספר פרטיים זה טופ.

coullette

New member
הוא התכוון לכך שאת

פקאצה אוהבת ורוד ופריקית וואנבי (רוצה להיות פריקית) אבל שאת לא באמת פריקית.. ושאת שומעת אבריל לאבין וכל השיט.

PennyLaneM

New member
אני.

פרטים כללים 1. שם: מורן. 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה>: 13/6. 3. גיל <לקוראים שמתעצלים לחשב>: 17. 4. ארץ לידה: ישראל. 5. מקום מגורים נוכחי: מרכז. 6. עיסוק: תלמידה. 7. מספר אחים/אחיות: אח אחד בן 19. 8. רישיון -יש/אין ? אין! 9. באיזה שפות אתם שולטים ? אנגלית ועברית. 10. התנתקות - בעד/נגד? דברים שאתם אוהבים 11. שיר: tears and rain 12. סרט: honey 13. ספר: אני כריסטיאנה פ. 14. משחק 15. אתר באינטרנט: תפוז P: 16. פורום באינרנט: 17. מקצוע בבית ספר: ספורט. 18. מקום בילוי: בית קפה,בחדר של החבר. 19. תוכנית טלויזיה: 20. תחנת רדיו. דברים שאתם שונאים 21. שיר: כל שיר של אבריל לאבין,או מוזיקה כזאת. 22. סרט: 23. ספר: 24. משחק: 25. אתר באינטרנט: 26. פורום באינרנט : 27. מקצוע בבית ספר: כולם בערך. 28. מקום בילוי: מועדון סטייל טי אל וי. 29. תוכנית טלויזיה: 30. תחנת רדיו.: כן / לא - מוזמנים לצרף נימוקים!!!! 31. להתשכר: כן.כי זה משעשע. 32. לעבוד על אנשים בטלפון: כן! כי זה מצחיק. 33. לנהוג בלי רישיון: לא. 34. סמים: סמים קלים כן,סמים "קשים" לא. 35. לצרוח ברחוב: כן. 36. להתגייס לצה"ל: כן. 37. לתרום לאגודה למען הסרטן: כן! 38. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: כן. 39. לשתות הרבה קולה: כן. 40. להרוג ערבים: לא. 41. להתנדב: כן. 42. לגנוב מגנבים: כן. 43. לפטר את לימור לבנת: כן. 44. לחזור בתשובה: לא. 45. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: לא. 46. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: כן. 47. להשתתף בתוכנית ריאליטי: כן. 48. לשרוף את התעודת בגרות: כן. 49. לישון על ספסל ברחוב מבחירה: לא. 50. לחגור גם מאחור: לחדור גם מאחור,אם כבר P: א' או ב' 51. הראל- סקעת או מויאל ? שניהם איכס. 52. מקדונלדס או בורגר קינג ? מק'. 53. יאס או הוט ? יס. 54. סוף הדרך או רצים לדירה ? מה? 55. אבטיח או מלון ? אבטיח. 56. תפוז או נענע ? <באינטרנט> תפוז. 57. קולה או פפסי ? קולה. 58. רם אורן או ג'ון גרישם ? מי? 59. ניוטון או אינשטיין ? >< 60. לבן או שחור ? שחור. 61. משקפיים או עדשות ? משקפיים. 62. חיים או מוות ? חיים. 63. אוניברסיטה או מכללה ? אוני' 64. צבא או ש"ל ? צבא. 65. עתיד או עבר ? עתיד. 66. תות או פטל ? תות. 67. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 3. 68. רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? <תחשבו על זה- יש הרבה יותר סיכוי שאת הראשון יגנבו!!> חדש. 69. בצבא- לוחם או ג'ובניק ? לוחם. 70. ספר או סרט ? סרט. 71. דיסקמן או MP3 ? אמ פי. 72. קלטת או דיסק ? דיסק. 73. תקליט או קלטת ? <> תקליט. 74. כדור הארץ או מאדים ? מאדים. 75. חיידקים או וירוסים ? מה? 76. כחול או כתום ? <בלי קשר לפוליטיקה. רייט.> איכ. 77. סטימצקי או צומת ספרים? סטימצקי. 78. מנגו או קסטרו ? >< 79. פלאפון או סלקום ? <כן זה השאלה שאתם עונים אוראנג'> סלקום. 80. לב או ראש? לב. 81. 'כלבוטק' או 'שומר מסך' ? 82. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? היום. 82. אביגל או אפרת? <כן, המנהלות של הפורום כאילו> 83. מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? 84. ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון. 85. תל אביב או ניו-יורק? <אני רוצה לראות ציונות מופגנת בתשובה> ניו יורק. 86. יום או לילה? לילה. 87. רכבת או אוטובוס? רכבת. 88. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? 89. טניס או כדור-עף ? 90. כלב או חתול ? שניהם מה הייתם עושים אילו- <המשפטים הבאים משלימים את תחילת השאלה הזו> 91. הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? מצטרפת אליו עירומה. 92. אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? אותו דבר וצועקת בשפה מוזרה. 93. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? הייתי עוזרת לו לקום,ושואלת אם הוא בסדר. 94. מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? הייתי צוחקת וצועקת. 95. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? מסרבת,כי אני שונאת. 96. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך ? נגעלת. 97. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? נלחצת. 98. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? הייתי מרפאת את כולם. 99. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? הייתי הולכת לעזור לו. 100. היית ממש שונא את השאלון הזה ? לא הייתי עונה. ועוד קצת עליך 101. תחביבים: מוזיקה,לישון,אינטרנט,לתפור,עיצוב פנים/אופנה,לרקוד,להופיע,לצלם.. 102. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? מיאמי. 103. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? החבר,מערכת ודיסקים,מחשב עם אינטרנט,מצלמה דיגטלית,ועטים ודפים. 104. מה ממש מעצבן אותך ? שמתייחסים אליי חרא. 105. ציין 3 תכונות טובות שלך. נחמדה,נחמדה ונחמדה. 106. ציין 3 תכונות שליליות שלך. סנובית לפעמים,כלבה לפעמים,אנטיפתית לפעמים. 107. כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול ? מעצבת אופנה. 108. היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול ? מעצבת פנים / אופנה. 109. מה ממש חשוב לך בחיים? 110. ממה אתה הכי מפחד ? חושך. 111. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך ? 5 חודשים P: 112. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם ? חשפתי חזה באמצע הרחוב לדוסים. 113. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? אנערף. 114. אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך ? לא מדברים. 115. אתה אלים ? כן. 116. אתה חכם ? לא. 117. אתה אוהב ללמוד ? לא. 118. מה הדברים שגורמים לך כיף והנאה? <לזכור שיש ילדים בפורום> סקס,חיבוקים,החבר,אוכל.. 119. אתה אוהב לטוס ? כן.. 120. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם ? עזבו >< 121. חשוב לך ללכת עם הזרם ? לא. 122. מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? אנערף.. 123. כתבת פעם שיר ? <אם כן- זה הזמן לשתף בו!> כן. 124. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק ? יש לי בחשבון בנק לא יודעת כמה. 125. למפגש פורום- תבוא ? אולי. 126. מה סוגי הבילוי המועדפים עליך ? בית קפה,מסעדה בשרית,אנערף.. 127. אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? עובדת וטסה. 128. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? ניו יורק,בדירת סטודיו. 129. אתה אוהב שאלונים ארוכים ? כן. 130. במידה ותשובתך לשאלה הקודמת היא - לא, ניצלת, נגמר השאלון - איך היה? סבבה.

Jillian

New member
מוץ'

פרטים כללים 1. שם: יעל 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה> 20 ליוני 3. גיל <לקוראים שמתעצלים לחשב> 15 4. ארץ לידה ישראל 5. מקום מגורים נוכחי: ישוב איפשהו 6. עיסוק : תלמידה ועצלנית 7. מספר אחים/אחיות: שלישיה 8. רישיון -יש/אין ? עדיין לא 9. באיזה שפות אתם שולטים ? אף שפה ת'אמת :/ 10. התנתקות - בעד/נגד? אממ לא יודעת דברים שאתם אוהבים 11. שיר: יש הרבה מידי 12. סרט: שרי הטבעות וכו 13. ספר ארמדין, לעולם לא עולם 14. משחק: סימס? 15. אתר באינטרנט: דיווינט ארט ותפוז וכו 16. פורום באינרנט תפוז והייד פארק 17. מקצוע בבית ספר: קולנוע 18. מקום בילוי: בבית 19. תוכנית טלויזיה: לא נאמנה 20. תחנת רדיו.: :////

moe7

New member
וואו, תמונה מצויינת ../images/Emo8.gif

התאורה נפלאה ולוקיישן מגניב! כל הכבוד על פתיחת הפורום!
(יש המון בחורות מגניבות וראיתי כאן איזה בחור אחד, נדמה לי. ובכלל, ילדי הניינטיז כבר מבוגרים לגמרי, כמה מוזר להתבגר). אני עצלנית ועייפה לכן ברשותכן, אעשה זאת מהר. אני מאריה, בת 19 בנובמבר, תל אביבית (מגיל 4, לפני כן התגוררנו במוסקבה), עסוקה בהרבה סוגים של כלומים (יצירה ושוטטות ברחובות), לא מאוד עובדת (כלומר, לא בתשלום), לא בצבא, ללא תעודת בגרות, מרגישה יחסית לא רע בחודשים האחרונים, בת יחידה, אנרכיסטית, צמחונית, מיזנתרופית לעתים קרובות, נטולת רישיון (לקראת הטסט נשלחתי לועדת בריאות בגלל הפרעות האכילה שצוינו בכרטיס הרפואי מגיל 15 וככל הנראה השיער הירוק, שטיפחתי באותה עת, קצת הפחיד אותם, לא זכיתי לתשובה, אך הרשו לי לציין שהתענוג עלה להוריי 500 ש"ח ולמרבה האימה, אף אחד לא צייץ), מאמינה בDIY, רואה עצמי כסוג של בהומית, אימצתי מוטיבים Pאנקיים וגותיים ויזואליים בעל כורחי. אסיים בלינק להמלצות בדיווידאטארט: http://odddot.deviantart.com/favourites/

אהבתי איך שדיברת חופשי על עצמך../images/Emo9.gif

כנות ופתיחות אלה דברים יפים (ברוב המקרים
)

למעלה