בואו נשגע אתכם קצת...

מיאו.

פרטים כללים 1. שם פיצי 2. תלידה: 14.11.1990 3. גיל: 15 בעוד חודשיים. 4. ארץ לידה: ישראל 5. מקום מגורים נוכחי: ירושלים 6. עיסוק: תלמידה. 7. מספר אחים/אחיות: 0 8. רישיון -יש/אין ? אין 9. באיזה שפות אתם שולטים ? מאזו, לא סאדו! 10. התנתקות - בעד/נגד? בעד
דברים שאתם אוהבים 11. שיר: Im broken- pantera 12. סרט: חברות מסוכנת 13. ספר: אמא לא אשמה 14. משחק: נוור חחח 15. אתר באינטרנט: this is a cry for help 16. פורום באינרנט: נההה.... 17. מקצוע בבית ספר: צרפתית\פסיכולוגיה\אומנות 18. מקום בילוי: מרכז העיר חח 19. תוכנית טלויזיה: חתולי החלל
20. תחנת רדיו: גלגלצ דברים שאתם שונאים 21. שיר: תתנו לו צ'אנס 22. סרט: סרטי בנות
23. ספר: כתם לידה- סמדר שיר 24. משחק: תופסת (חח בטטה) 25. אתר באינטרנט: הא אין 26. פורום באינרנט: פורום היהודים הרישמי חחחח 27. מקצוע בבית ספר: אנגלית 28. מקום בילוי: האומן 17 29. תוכנית טלויזיה: לוידעת 30. תחנת רדיו: חח 1001 אף אמ כן / לא - מוזמנים לצרף נימוקים!!!! 31. להתשכר: כן כן כן! אלכוהול זה טוב 32. לעבוד על אנשים בטלפון: ודאי שלא... 33. לנהוג בלי רישיון: חח מה? הא? טו טו טו.... 34. סמים: לא. המוח שלכם גם ככה דפוק תפסיקו לדפוק אותו עוד יותר! 35. לצרוח ברחוב: חח בעד בעד. 36. להתגייס לצה"ל: חרא. 37. לתרום לאגודה למען הסרטן: אוף. לוידעת כבר. 38. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: חח כן! במיוחד בקיץ! 39. לשתות הרבה קולה: לא. 40. להרוג ערבים: לא לא לא! מסזה להרוג ערבים?! למה הם לא בני אדם?! 41. להתנדב: כן
42. לגנוב מגנבים: הגונב מגנב פטור לא? 43. לפטר את לימור לבנת: בעד מאוד, דפוקה. 44. לחזור בתשובה: שכל אחד יעשה מה שבראש שלו 45. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: לא. סתם דפוק. 46. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: הלוואי!!! 47. להשתתף בתוכנית ריאליטי: לא. 48. לשרוף את התעודת בגרות: לא לא לא! 49. לישון על ספסל ברחוב מבחירה: כן. כל אחד והסיבות שלו 50. לחגור גם מאחור: ודאי שלא, מה אנחנו זונות?! א' או ב' 51. הראל- סקעת או מויאל ? ת. 52. מקדונלדס או בורגר קינג ? א. 53. יאס או הוט ? ב. 54. סוף הדרך או רצים לדירה ? ת. 55. אבטיח או מלון ? א. 56. תפוז או נענע ? <באינטרנט> א. 57. קולה או פפסי ? א. 58. רם אורן או ג'ון גרישם ? ב. 59. ניוטון או אינשטיין ? ב. 60. לבן או שחור ? ב. 61. משקפיים או עדשות ? ב. 62. חיים או מוות ? ב. 63. אוניברסיטה או מכללה ? א. 64. צבא או ש"ל ? א. 65. עתיד או עבר ? א. 66. תות או פטל ? ב. 67. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? ב. 68. רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? א. 69. בצבא- לוחם או ג'ובניק ? ב. 70. ספר או סרט ? ב. 71. דיסקמן או MP3 ? ב. 72. קלטת או דיסק ? א. 73. תקליט או קלטת ? <> א. 74. כדור הארץ או מאדים ? א. 75. חיידקים או וירוסים ? ב. 76. כחול או כתום ? <בלי קשר לפוליטיקה. רייט.> א. 77. סטימצקי או צומת ספרים? ב. 78. מנגו או קסטרו ? א. 79. פלאפון או סלקום ? א. 80. לב או ראש? ב. 81. 'כלבוטק' או 'שומר מסך' ? א. 82. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? ב. 82. אביגל או אפרת? ת. 83. מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? א. 84. ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? א. 85. תל אביב או ניו-יורק? ב. 86. יום או לילה? ב. 87. רכבת או אוטובוס? ב. 88. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? ב. 89. טניס או כדור-עף ? ב. 90. כלב או חתול ? ב. מה הייתם עושים אילו- <המשפטים הבאים משלימים את תחילת השאלה הזו> 91. הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? מגחחת. 92. אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? צוחקת. 93. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? ניקעת. 94. מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? רצה להביא דלי. 95. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? אם היא סגורה- מסכימה. 96. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך ? ניקרעת. 97. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? מזדיינת במהירות חחח 98. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? ניקרעת. 99. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? לא מגחחת. 100. היית ממש שונא את השאלון הזה ? עונה עד הסוף ואז מתבאסת שעניתי ועוד קצת עליך 101. תחביבים: מוזיקה. 102. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? לונדון (הא, מחר מחר מחר) 103. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? מוזיקה, סוס, ושלושה אנשים שאני הכי אוהבת בעולם 104. מה ממש מעצבן אותך ? התנשאות. 105. ציין 3 תכונות טובות שלך. חח לא ניראה לי שיש לי כל כך הרבה.... 106. ציין 3 תכונות שליליות שלך. הא, ואם אני אתן 6 זה יפצה על הטובות? 107. כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול ? מאלפת סוסים 108. היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול ? כבר לא יודעת.... 109. מה ממש חשוב לך בחיים? לא להיות לבד (לא מבחינת בני זוג... אלה בתוך חברה) 110. ממה אתה הכי מפחד? להישאר לבד עם הכאב שלי, עם העבר שלי. 111. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך ? 3 חודשים וזה היה ממש לא משו. 112. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? הוצאתי את הפיטמה שלי באמצע כיכר ציון כדי להראות למישי את העגיל חחח 113. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? הו, יש יותר מידי. חחח 114. אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? פוליטיקה, מעשי אונס ודברים יוצאים מן הכלל (רוצחים סידרתיים) 115. אתה אלים ? כן, קצת.... 116. אתה חכם ? לא ממש. 117. אתה אוהב ללמוד ? לא כל כך. 118. מה הדברים שגורמים לך כיף והנאה? <לזכור שיש ילדים בפורום> אוף. חחח חברה בעיקר. 119. אתה אוהב לטוס ? כן אבל לאחרונה נורא מפחדת משום מה. 120. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? ששבי ועוזה מ"פרפר נחמד" אכלו לי את הרגליים 121. חשוב לך ללכת עם הזרם ? ממש להפך. 122. מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם? מזוכיזם נחשב? 123. כתבת פעם שיר ? <אם כן- זה הזמן לשתף בו!> חח כתבתי מלא ואין שום זמן לשתף! 124. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק ? 50 פאונד. שזה מלא כסף. 125. למפגש פורום- תבוא ? אולי
126. מה סוגי הבילוי המועדפים עליך ? מרכז העיר ומסיבות קטנות אצל חברים. 127. אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? טסה לחו"ל או ניזרקת ברחבי הארץ. 128. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? בשום מקום, ממקום למקום
129. אתה אוהב שאלונים ארוכים ? ממש לא חחח. 130. במידה ותשובתך לשאלה הקודמת היא - לא, ניצלת, נגמר השאלון - איך היה? חביב

forgottenangel

New member
אממ

אין לי כח לכל השאלון אני עושה רק ת'חלק הראשון... פרטים כללים 1. שם:רוני 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה> 2.6.93 3. גיל <12 וקצת 4. ארץ לידה: ישראל 5. מקום מגורים נוכחי: נס ציונה 6. עיסוק :מחשב? 7. מספר אחים/אחיות:2 8. רישיון -יש/אין ?אין 9. באיזה שפות אתם שולטים ?עברית? ואנגלית אני בסדר. 10. התנתקות - בעד/נגד?בעד והנה תמונה:

Keitarou

New member
ארמ... מקום מוזר לנצל"ש..

בכל אופן... עוד שמוק שחושב שהוא מבין יותר טוב מכולם ומחליט לצחוק על משהו שהוא לא מבין בו כלום רק בשביל לעורר פרובוקציה.. נה, לא חדש..... P=

פווו זה ארוך <נעלמתי לכמה ימים>

פרטים כללים 1. שם עדן 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה> 2/11/87 3. גיל <לקוראים שמתעצלים לחשב> 18
4. ארץ לידה ישראל <יאק> 5. מקום מגורים נוכחי איפשהו ליד תל אביב 6. עיסוק המממ? לא יודעת 7. מספר אחים/אחיות יש לי אחות אחת והיא מזעזעת 8. רישיון -יש/אין ? אין 9. באיזה שפות אתם שולטים? אנגלית ועיברית 10. התנתקות - בעד/נגד? בעד בעד.. ברור שבעד דברים שאתם אוהבים 11. שיר - השיר האחרון באלבום החדש של דרכניאן 12. סרט - פאנטום האופרה
13. ספר - פרחים בעליית הגג 14. משחק - סימס 2 <מסרבת להתבגר> 15. אתר באינטרנט דווינארט ותפוז 16. פורום באינרנט וואעעעעע יש מלא.. 17. מקצוע בבית ספר אומנות
וספרות
18. מקום בילוי הממ אני אוהבת לשחק סנוקר
19. תוכנית טלויזיה - דה או - סי , עקרות בית נואשות, אינויאשה וכו' 20. תחנת רדיו. דברים שאתם שונאים 21. שיר - כל שירה ישראלית מסוגה 22. סרט - לא זכור לי 23. ספר "זה"
כבר מתחיל לשעמם אותי ;; 24. משחק 25. אתר באינטרנט נענע
26. פורום באינרנט 27. מקצוע בבית ספר אזרחות אני מרגישה שאני מתפגרת 28. מקום בילוי לא יודעת 29. תוכנית טלויזיה 30. תחנת רדיו. כן / לא - מוזמנים לצרף נימוקים!!!! 31. להתשכר כןכ בכיף
32. לעבוד על אנשים בטלפון לא שניסיתי.... 33. לנהוג בלי רישיון לא שניסיתי... 34. סמים ברור שלא 35. לצרוח ברחוב חחחחחחח וואי זה דווקא מאפיין אותי אז כן 36. להתגייס לצה"ל ברור! 37. לתרום לאגודה למען הסרטן לא מה פתאום.. אין לי כוח 38. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון חחחח אולי כשאני אהיה קטנה מתישהו.. 39. לשתות הרבה קולה חופשי 40. להרוג ערבים לא 41. להתנדב יאאאאאקקקקקקקקק 42. לגנוב מגנבים 43. לפטר את לימור לבנת כן 44. לחזור בתשובה חחחחחססססס וחלילה! אין מצב 45. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק לא 46. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד אני ממש שונאת את תאילנד 47. להשתתף בתוכנית ריאליטי. יאק 48. לשרוף את התעודת בגרות אבל איך יקבלו אותי לעבודה אחר כך? 49. לישון על ספסל ברחוב מבחירה אין מצב 50. לחגור גם מאחור לא א' או ב' 51. הראל- סקעת או מויאל ? פוכסה על שניהם 52. מקדונלדס או בורגר קינג ? מקדונלדס 53. יאס או הוט ? יסססססס!!! 54. סוף הדרך או רצים לדירה ? פוכסה על שניהם 55. אבטיח או מלון ? אבטיח
56. תפוז או נענע ? <באינטרנט> תפוז 57. קולה או פפסי ? קולה 58. רם אורן או ג'ון גרישם ? מה? 59. ניוטון או אינשטיין ? 60. לבן או שחור ? לבן דווקא.. 61. משקפיים או עדשות ? פוכסה על שניהם 62. חיים או מוות ? מוות 63. אוניברסיטה או מכללה ? אוניברסיטה 64. צבא או ש"ל ? 65. עתיד או עבר ? עתיד 66. תות או פטל ? תות
67. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? אני עושה 3, אבל אני יכולה 5 ולא רוצים לתת לי
68. רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? <תחשבו על זה- יש הרבה יותר סיכוי שאת הראשון יגנבו!!> יקר וחדיש, ברור 69. בצבא- לוחם או ג'ובניק ? פוכסה על שניהם, אני אהיה משהו באמצע 70. ספר או סרט ? ספר 71. דיסקמן או MP3 ? דיסקמן 72. קלטת או דיסק ? דיסק 73. תקליט או קלטת ? <> 74. כדור הארץ או מאדים ? נפטון! 75. חיידקים או וירוסים ? 76. כחול או כתום ? <בלי קשר לפוליטיקה. רייט.> כחול ברור כחול 77. סטימצקי או צומת ספרים? סטימצקי 78. מנגו או קסטרו ? קסטרו 79. פלאפון או סלקום ? <כן זה השאלה שאתם עונים אוראנג'> פוכסה על שלושתם 80. לב או ראש? 81. 'כלבוטק' או 'שומר מסך' ? 82. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? היום! 82. אביגל או אפרת? <כן, המנהלות של הפורום כאילו> 83. מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? 84. ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישוןןןן 85. תל אביב או ניו-יורק? <אני רוצה לראות ציונות מופגנת בתשובה> ברלין
86. יום או לילה? לילה 87. רכבת או אוטובוס? רכבת!!! 88. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? גותי P: 89. טניס או כדור-עף ? כדור עף 90. כלב או חתול ? חתוללללללללללל

חדשה^^

פרטים כללים 1. שם: רקיע 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה>: 23.1 3. גיל <לקוראים שמתעצלים לחשב> 15 וחצי 4. ארץ לידה: ארה"ב 5. מקום מגורים נוכחי: סביבות ר"ג 6. עיסוק: תלמידה 7. מספר אחים/אחיות: 1 8. רישיון -יש/אין ? אין:-\ אבל יהיה ממש בקרוב
9. באיזה שפות אתם שולטים ? עברית ואנגלית 10. התנתקות - בעד/נגד? בעד דברים שאתם אוהבים 11. שיר: הפתיחה של מלך האריות
12. סרט: אין משהו מיוחד 13. ספר: מרד הנפילים/ איין ראנד (כל הספרים שלה, בעצם) 14. משחק: הרמז>< (לזו הכוונה?
) 15. אתר באינטרנט: מעט פורומים בתפוז 16. פורום באינרנט : דוליז, בעיקר. 17. מקצוע בבית ספר: מתמטיקה, בעיקר בגלל שסיימתי 18. מקום בילוי: אין אחד מיוחד 19. תוכנית טלויזיה: לא ממש רואה 20. תחנת רדיו. כנ"ל דברים שאתם שונאים 21. שיר - 22. סרט: קיל ביל 23. ספר: אין סיכוי למצא כזה
24. משחק: הרבה משחקי מחשב 25. אתר באינטרנט: - 26. פורום באינרנט: - 27. מקצוע בבית ספר: כימיה, גם סיימתי>< 28. מקום בילוי: אין אחד מסויים 29. תוכנית טלויזיה: תוכניות פוליטיקה 30. תחנת רדיו. - כן / לא - מוזמנים לצרף נימוקים!!!! 31. להתשכר: תלוי מתי ואיפה>< 32. לעבוד על אנשים בטלפון: שוב, תלוי מה המתיחה, אבל בד"כ זה מצחיק 33. לנהוג בלי רישיון: לא ממש 34. סמים: לא. פעם רציתי, היום לא. 35. לצרוח ברחוב: כיף במיוחד 36. להתגייס לצה"ל: כן 37. לתרום לאגודה למען הסרטן: כן 38. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: כן ולא>< פעם כמעט לקחו אותי למשטרה בגלל זה>< 39. לשתות הרבה קולה: אני בכל מקרה לא שותה 40. להרוג ערבים: לא 41. להתנדב: כן ולא 42. לגנוב מגנבים:
תלוי לאיזה מטרה 43. לפטר את לימור לבנת: אולי כדאי>< 44. לחזור בתשובה: לא 45. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: לא בשבילי, אפילו אין לי פלאפון 46. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: נחמד 47. להשתתף בתוכנית ריאליטי. אוייש, אבל אולי כן? 48. לשרוף את התעודת בגרות: ממש לא>< אני שוויצרית מדי בשביל זה 49. לישון על ספסל ברחוב מבחירה: לא ממש 50. לחגור גם מאחור: כדאי א' או ב' 51. הראל- סקעת או מויאל ? אף אחד 52. מקדונלדס או בורגר קינג ? מקדונלדס 53. יאס או הוט ? אף אחד 54. סוף הדרך או רצים לדירה ? ממש לא משנה, זה כמעט אותו דבר>< 55. אבטיח או מלון ? מלון 56. תפוז או נענע ? <באינטרנט> תפוז 57. קולה או פפסי ? אני לא שותה>< 58. רם אורן או ג'ון גרישם ? גרישם! 59. ניוטון או אינשטיין ? איינשטיין>< 60. לבן או שחור ? שחור יפה יותר, אבל הכי הכי אדום 61. משקפיים או עדשות ? משקפיים 62. חיים או מוות ? חיים 63. אוניברסיטה או מכללה ? אונ' 64. צבא או ש"ל ? צבא 65. עתיד או עבר ? עתיד 66. תות או פטל ? תות 67. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? כבר סיימתי 5>< 68. רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? <תחשבו על זה- יש הרבה יותר סיכוי שאת הראשון יגנבו!!> אני מעדיפה את החדש 69. בצבא- לוחם או ג'ובניק ? לוחם 70. ספר או סרט ? דפיניטלי ספר 71. דיסקמן או MP3 ? דיסקמן 72. קלטת או דיסק ? דיסק 73. תקליט או קלטת ? <> :קלטת 74. כדור הארץ או מאדים ? ארץ 75. חיידקים או וירוסים ? אף אחד>< 76. כחול או כתום ? <בלי קשר לפוליטיקה. רייט.> כתום 77. סטימצקי או צומת ספרים? צומת 78. מנגו או קסטרו ? אף אחד 79. פלאפון או סלקום ? <כן זה השאלה שאתם עונים אוראנג'> אורנג'>< או שזה פרטנר?
80. לב או ראש? ראש 81. 'כלבוטק' או 'שומר מסך' ? אף אחד 82. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ?
גם אז לא ראיתי אותו. וגם היום. 82. אביגל או אפרת? <כן, המנהלות של הפורום כאילו> 83. מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? אף אחד 84. ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישוןןןן 85. תל אביב או ניו-יורק? <אני רוצה לראות ציונות מופגנת בתשובה> תל אביב
(בוגדת בעיר הולדתי
) 86. יום או לילה? יום 87. רכבת או אוטובוס? בהחלט רכבת 88. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? רוק 89. טניס או כדור-עף ? טניס 90. כלב או חתול ? כלב
מה הייתם עושים אילו- <המשפטים הבאים משלימים את תחילת השאלה הזו> אני שונאת את השאלונים האלה, סלחו לי. 91. הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם ערום הולך מולכם? 92. אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? 93. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? 94. מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? 95. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? 96. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה שלך ? 97. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? 98. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? 99. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? 100. היית ממש שונא את השאלון הזה ? ועוד קצת עליך 101. תחביבים: קריאה, ציור, להשתולל עם אח שלי (כן, זה תחביב
) 102. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? פה 103. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? בגדים><, מחשב+אינטרנט, ספרייה ענקית, נירות וכלי כתיבה, ספרי לימוד (אני לא אקח מישהו שאני אוהבת, חבל עליהם) 104. מה ממש מעצבן אותך ? שמישהו מקשיב רק לעצמו 105. ציין 3 תכונות טובות שלך. ממ
106. ציין 3 תכונות שליליות שלך.אוף 107. כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול ? קלינאית תקשורת, רקדנית, מדענית (אני עדיין קטנה
) 108. היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול ? חוקרת 109. מה ממש חשוב לך בחיים? אהבה 110. ממה אתה הכי מפחד ? לא ממש פוחדת ממשהו 111. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך ? יומיים><
וזה היה מזמן מזמן. אני עדיין לא מוכנה לחבר. 112. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם ? באנג'י?
פעמיים
אם לזו הכוונה בשאלה. 113. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? צבעתי לכחול אבל אני לא בטוחה שזה עונה על השאלה. 114. אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך ? 115. אתה אלים ? לא 116. אתה חכם ? >< 117. אתה אוהב ללמוד ? בד"כ כן 118. מה הדברים שגורמים לך כיף והנאה? <לזכור שיש ילדים בפורום>
הרבה דברים 119. אתה אוהב לטוס ? לא להיות במטוס, להיות בחו"ל 120. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם ? אני שוכחת חלומות בד"כ
121. חשוב לך ללכת עם הזרם ? לא 122. מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? 123. כתבת פעם שיר ? <אם כן- זה הזמן לשתף בו!> בהחלט 124. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק ? כמה גרושים>< בטח מלא מטבעות של 10 אג' 125. למפגש פורום- תבוא ? אני לא יודעת 126. מה סוגי הבילוי המועדפים עליך ? 127. אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? נהנית ואולי לומדת 128. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? בארץ 129. אתה אוהב שאלונים ארוכים ? לא ממש>< 130. במידה ותשובתך לשאלה הקודמת היא - לא, ניצלת, נגמר השאלון - איך היה? בסדר
מישהו זיהה אותי? אני זיהיתי כמה>< מוזר.

עונה חלק א'

יש תמונה אבל היא גדולה מידי בשביל תפוז פרטים כללים 1. שם-מיכל 2. תלידה <או בשפת העם- תאריך לידה>-29.3.93 3. גיל <לקוראים שמתעצלים לחשב>-12 וחצי 4. ארץ לידה-ישראל 5. מקום מגורים נוכחי-מושב ליד גדרה 6. עיסוק -תלמידה 7. מספר אחים/אחיות-שני אחים 8. רישיון -יש/אין ?לא 9. באיזה שפות אתם שולטים ?אנגלית ,עברית 10. התנתקות - בעד/נגד? אין דעה לא מעניין אותי דברים שאתם אוהבים 11. שיר- לבנתיים שיר אחד של אוונסנס לא יודעת איך קוראים לו 12. סרט-לעכשיו המספריים של אדוארד והסרט של אינויאשה 13. ספר-אין 14. משחק-מונופול(?) 15. אתר באינטרנט-www.505.co.il 16. פורום באינרנט -פורום אופנה אחטרנטיבית 17. מקצוע בבית ספר-ספרות ואנגלית 18. מקום בילוי-כל מקום שאפשר לקנות בו דברים בעיקר בגדים :) 19. תוכנית טלויזיה-אממ אינויאשה 20. תחנת רדיו.-93 x minnesotta משהו אמריקאי של מינסוטה דברים שאתם שונאים 21. שיר- מממ 50cent -just a little bit היחידי שעולה לי לראש כרגע 22. סרט- לא עולה לי לראש כרגע ... 23. ספר-אין (לא בגלל שאני אוהבת בגלל שאני לא ממש קוראת ספרים ) 24. משחק-יד על הלב 25. אתר באינטרנט-בלוגים של אנשים מטומטמים (לא דווקא םאקצות כי זה מצחיק ) 26. פורום באינרנט -אין 27. מקצוע בבית ספר-אממ ספורט 28. מקום בילוי- לא נראה לי שיש 29. תוכנית טלויזיה- כל הטלנובלות 30. תחנת רדיו.-אין בכל תחנה יש לפעמים שירים טובים כן / לא - מוזמנים לצרף נימוקים!!!! 31. להתשכר-לא עשיתי עדיין 32. לעבוד על אנשים בטלפון-יכול להיות מצחיק הביה ילד שכל הזמן קרא לילדות הומואיות אז התקשרתי אליו (כי לא היה סיכוי שהוא יזהה את הקול שלי ) וצעקתי לו הומו בטלפון באחד באפריל כן כן זה מטומטם אבל היה מצחיק נורא 33. לנהוג בלי רישיון-אין לי בכלל ר4ישיון ואפעם לא נהגתי אז לא יודעת 34. סמים- נאי מניחה שלא 35. לצרוח ברחוב-יכולה להיות מצחיק עשיתי פעם אחת בבילו סנטר ... 36. להתגייס לצה"ל- לא אכפת לי 37. לתרום לאגודה למען הסרטן- לא אכפת לי 38. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון- יכול להיות מצחיק 39. לשתות הרבה קולה -כן כן וכן 40. להרוג ערבים-לא יודעת 41. להתנדב- לא ממש 42. לגנוב מגנבים-נחמד 43. לפטר את לימור לבנת-לא יודעת 44. לחזור בתשובה-לא 45. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק-לא 46. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד-אפעם לא הייתי בתיאלנד אז כן 47. להשתתף בתוכנית ריאליטי.-חחח יכול להיות נחמד תלוי איזה סוג של ריאלטי 48. לשרוף את התעודת בגרות-אממ לא יודעת אני בחטיבה 49. לישון על ספסל ברחוב מבחירה- לא נראה לי 50. לחגור גם מאחור-תמיד א' או ב' 51. הראל- סקעת או מויאל ?-אפחד 52. מקדונלדס או בורגר קינג ? מקדונלס 53. יאס או הוט ? שניהם 54. סוף הדרך או רצים לדירה ? לא רואה את זה ולא את זה 55. אבטיח או מלון ? אבטיח 56. תפוז או נענע ? <באינטרנט> תפוז 57. קולה או פפסי ? קולהפפסי סתם חיקוי עלוב ומוצלח (וחבל שכך ) 58. רם אורן או ג'ון גרישם ? מי? 59. ניוטון או אינשטיין ? מי זה הראשון? 60. לבן או שחור ? שחור 61. משקפיים או עדשות ? משקפיים גורם לי להראות מגניבה או סתם חכמה 62. חיים או מוות ? חיים 63. אוניברסיטה או מכללה ? לא הגעתי לשלב הזה בחיים 64. צבא או ש"ל ? אממ צבא אני מניחה 65. עתיד או עבר ? עתיד(??) 66. תות או פטל ? אממ תות לא אוהבת פטל לא טעמתי 67. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? לא יודעת 68. רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? <תחשבו על זה- יש הרבה יותר סיכוי שאת הראשון יגנבו!!> דווקא לאבא שלי יש אוטו ישן ומקרטע שבקושי נוסע וכשטסנו לחו"ל הוא השאיר את החלון פתוח ועובדה שאפחד לא גנב ויש הרבה גניבות... אבל עדיין חדש 69. בצבא- לוחם או ג'ובניק ?לא יודעת 70. ספר או סרט ? סרט 71. דיסקמן או MP3 ? לא התנסיתי בmp3 72. קלטת או דיסק ?דיסק 73. תקליט או קלטת ? תקליט 74. כדור הארץ או מאדים ? כדור הארץ 75. חיידקים או וירוסים ? וירוסים 76. כחול או כתום ? <בלי קשר לפוליטיקה. רייט.> כתום וכחול 77. סטימצקי או צומת ספרים? אממ לא יודעת החלטה קשה למרות שאני לא קוראת ספרים אני אוהבת מגזינים מחו"ל אז איפה שיש יותר ^^ 78. מנגו או קסטרו ? מנגו נראה לי 79. פלאפון או סלקום ? <כן זה השאלה שאתם עונים אוראנג'> וכן אני עונה אוראנג' 80. לב או ראש? (?) ראש (?) 81. 'כלבוטק' או 'שומר מסך' ? אפחד 82. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? הממ לא זוכרת מלפני 5 שנים אבל אני זוכרת שהיה יותר טוב כי לא היה את כל הזבל הישראלי 82. אביגל או אפרת? <כן, המנהלות של הפורום כאילו>?? המנהלת היא חן 83. מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? מה? 84. ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לא יודעת... 85. תל אביב או ניו-יורק? <אני רוצה לראות ציונות מופגנת בתשובה> תלוי 86. יום או לילה? שניהם 87. רכבת או אוטובוס? רכבת 88. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? רוק כבד 89. טניס או כדור-עף ? טניס (לא משחקתאבל נראה לי יותר טוב) 90. כלב או חתול ? חתול

למעלה