גותיקה מסביב לעולם

אנשושים

לא יודעת לשרשר את השאלה הזו.. אבל זה די חשוב לי אחותי בארה"ב, שבוע הבא היא תהיה בניו יורק, יש לכן כתובות של חנויות? להוט טופיק יש בניו יורק חנות? תודה רבה!!

Tidal

New member
אז מה הקטע עם ebay?

יש שם בגדים מדהימים בערך בחינם. איך עושים את זה?

לא, לפי מה שהבנתי ממש לא חייבים

וזה מה שטוב.
רוב המוכרים מסכימים לשיטת PAY PAL, זה אומר שאפשר לשלוח להם כסף מזומן בדואר, וברגע שהכסף מגיע אליהם, הם שולחים לך את הפריט שקנית בדואר חוזר. אפשר גם לשאול את המוכרים שאלות לגבי המוצר, המידות, המחירים, והמשלוח. פשוט צריך לחשב מה יוצא הסכום המדוייק, וללכת למקום שבו ממירים כספים, ואז לשלוח את הכסף במעטפה סגורה היטב לאותה כתובת בחו"ל שמוסר לך המוכר.

גם PAYPAL עובד עם כרטיס אשראי

זאת פשוט המערכת של איביי, משהו כמו הבנק של איביי. זה אומר שבמקום בכל עסקה לתת פרטים של כרטיס אשראי מחדש, נותנים אותם פעם אחת כשנרשמים לשירות PAYPAL ואז בכל עסקה רק נותנים את מספר המשתמש בפייפל. משתמשים בזה כי זו מערכת יותר בטוחה. (כשאני הזמנתי משם השתמשתי בחשבון PAYPAL שפתחתי, והייתי צריכה להכניס שם מספר אשראי). הרבה אתרים של מכירות אגב גם מקבלים PAYPAL, אבל זה רק שירות שנועד לעשות את המכירה בטוחה יותר ולהגן על הפרטים שלך.

האמת היא שאף פעם לא הזמנתי משם

אבל שמעתי מרונה (אחת מחברות הפורום) שהיא פשוט שולחת להם כסף מזומן...

פייפאל זה כן דרך כרטיס אשראי..

*אלפקה פקה, אני רונה ד"א* אבל יש עוד מלא שיטות לשלוח את הכסף.פייפאל לא קשור לאיביי, אבל יש להם איזשהו שיתוף פעולה...כל מוכר באיביי בוחר באיזה שיטות הוא מקבל כסף ולפי זה הקונים שולחים את הכסף..יש מוכרים שמאשרים כל מיני שיטות..אני אישית משתמשת רק בשליחת מזומן בדואר רשום.אני כבר בערך 4 שנים משתמשת באיביי, קניתי עשרות דברים ואף פעם לא רימו אותי ותמיד הכסף הגיע ובזמן.הנה, לפניי כמה ימים קיבלתי טלפון הלו קיטי בחבילה ענקית שהזמנתי לפניי בערך 3 שבועות...והיום אני מהמרת על נעלי מכשפה מדהימות..ועוד כמה ימים יש עוד פריטים שאני בטוח מהמרת עליהם.אני כבר למדתי להכיר את איביי ואת כל השיטות שכלולות באתר...אני לא רוצה "להשוויץ", אבל אם היה פורום איביי הייתי שם "אדומה"...אבל זה לא כי אני סופר חכמה או משהו, פשוט צריך ללמוד להכיר את המערכת..בהתחלה נעזרתי באחותי עם הכתיבת אימיילים וכ"ו, אבל זה רק היה בגלל שבגיל 10-11 לא ממש ידעתי לכתוב מכתב כמו שצריך באנגלית>< אבל עכשיו אני כבר מסתדרת עם זה מאוד טוב, זה מאוד פשוט.רק צריך לקרוא תמיד את הפרטים, לשאול את המוכרים שאלות *יש אפשרות כזאת תמיד*...ולאט לאט ללמוד להכיר את האתר.. מקווה שעזרתי לכולם
אוהבתותכם.. רונה xxx

אני ממש לא מסתדרת עם האתר../images/Emo4.gif

לא יודעת, הכל שם מבולגן מדיי, לא מצליחה להסתדר איתו ו.. מי אמר לך שכשאת שולחת כסף למישהו, פרטי, הוא יחזיר לך באמת את המוצר שביקשת?

אחרת הוא יידפק אחריי זה. כי זה לא

חוקי במיוחד. חוצמיזה- עובדה שבכל השנים שהשתמשתי באתר לא נתקלתי ברמאות אפילו פעם אחת.

Marble Arch

New member
אני אשמח אם תסבירי לי...

איך זה שיש שם נעליים חדשות בדולר? או אפילו ראיתי כמה שעולות סנט בודד.איך זה קורה? לדוגמה שמתי עין על הנעליים האלה, הן עולות שלושה דולרים וכתוב (או לפחות כך הבנתי) שעלויות המשלוח בתוך ארה"ב - עשרה דולרים (שזה יוצא בסכ"ה קצת יותר מ60 ש"ח!!). אנחנו לא בתוך ארה"ב, אז איך נדע כמה יעלה משלוח לארץ?.. וגם.. לא אכפת לכן שהנעליים היו אצל מישהי בבית? סתם, לידע כללי אני שואלת.

XDDD לא, סתם מעדיפה לענות ישירות..

נורא מבלבל כל התגובות פה XD מסן שלי- [email protected] אייסי שלי- 219537650 ומסרים כמובן, במשתמש הזה שלי פשוט ^^ רונה xxx

זה פשוט אתר שמקשר בין אנשים

שרוצים למכור את הדברים שלהם. כמו שפה בפורום יש שרשור של דברים למכירה, אז את יכולה לקחת את החולצה שלך ולמכור אותה באיביי. מי שמוכר לך זה אדם פרטי ששולח לך את זה בדואר. טת צריכה להירשם שיהיה לך שם משתמש שמקושר לחשבון בנק שלך, ואז להציע הצעות (כי זה מכירות פומביות), לוודא שזה שמוכר גם מוכן לשלוח לישראל וכמה יעלה לך המשלוח, וזהו. אני הזמנתי פעם משהו ליומולדת של חבר שלי באיביי, ויצא מעולה.

Jillian

New member
אויי באתר הזה יש דברים פשוט

דורשים לקחת משם! וכמה זמן זה לוקח?

לכל מכירה יש תאריך סגירה

ואם את זכית, כלומר היית המציעה הגבוהה ביותר, אז זה תלוי תוך כמה זמן הבנאדם שהדבר אצלו ישלח לך...

למעלה