גותיקה מסביב לעולם

אני גאה להגיד שזכיתי במכירה באיביי

לפניי בערך חצי שעה... בנעלי מכשפה מדהימות!!!! קישור מצורף:)) רונה xxx

מן הסתם, אם היא הימרה עליהן...

אז ברור שהיא תלך איתן. ותגובות כאלה להבא יימחקו. המטרה היא לא להעליב כאן אף אחד, לכן יש דרך לנסח את הדברים.

אני מאוד לא מעריכה את הביקורת הזאתי

לדעתי הן מדהימות, וברור שאני אלך איתן, אני לא אזמין אותן לקישוט לתלות על הקיר. את לא חייבת להרוס שמחה של אחרים, באמת.. מילא אם היית אומרת "לא הסגנון שלי" או משהו כזה, אבל להגיד "את רוצה להגיד לי שתלכי איתן? הן מזעזעות...." זה מאוד לא נעים ואני בטוחה שאם את היית מתלהבת ממשהו שיש לך והיו אומרים לך כאלו דברים זה לא היה לך בדיוק כייף. תשמרי את הביקורת המאוד-לא-בונה הזאתי לעצמך פעם הבאה. תודה. רונה.

רונה, אמרתי לך כבר שהן מדהימות? ../images/Emo13.gif

תתחדשי! (*מקנאה בך*) גם אני רוצה נעלי מכשפה!!

הנסגדת

New member
חחח מזלטוב ^^

הן די מגניבות...קצת מוזרות מקדימה אבל למי איכפת? כל הכבוד על האומץ ללכת איתן..ולא מבחינת מראה! מבחינת זה שהן נראות לי הורסות רגליים בצורה מטורפת :S וגם אם נופלים מהן...הצילו! תתחדשי בכל אופן :]

Jillian

New member
יאאא רונה, זה לא הוגן!

גם אני סוגדת לנעל הזאת! כמה עלו לך? וכשדעי, תגידי לי אם הן נוחות ותחדשי חברה!

תודה רבה לכן ../images/Emo24.gif

יעל- אני אדאג להודיע לך אם הן נוחות
הן יצאו 190 ש"ח כולל דמי משלוח לארץ:)) רונה xxx

יאפ איי נואו../images/Emo8.gif

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שיהיה נוחות *הן נראות*!! עכשיו רק חסר לי חצאית יפהפייה וחמימה, את הגלימה שלי ומחוך ויניל ואני אוכל לעשות
על הפנטזיה הזאתי

Jillian

New member
*תומכת*

מתי אני אצליח לעשות את זה? אמממ *מהרהרת לרגע*

מדהימות!!!

אחרי שהן יגעו תספרי איך זה ללכת איתן כי אני שוקלת גם לקנות:) תתחדשי בכל אופן:)

psycho maiden

New member
../images/Emo13.gif *מאושרת*

אמא שלי טסה לניו יורק [זונע], אממ מישהו יכול להמליץ על חנויות [שיש להם אתרים בכדי שאני אוכל לבחור] בניו יורק בסגנון הוט טופיק או משהו "פאנק סטייל" כזה.. ?! טאנקס

R o g u e

New member
דרום אפריקה :X

(כתבתי אתזה בטעות גם בשרשור "איפה". אבקשכם לא לסקול :> ) בדרום אפריקה. חנויות. היכן ואילו?

tzimisce

New member
בבקשה לך חנויות בניו יורק

זו הודעה שכבר כתבתי שם אני בדרך עושה את הקניות השנתיות שלי , אז מי שיוצא לה לטוס , שתבדוק את החניות הללו . הארון שלי מורכב ברובו מהחנויות הללו שאני קונה בהן בערך מגיל 14 (ואני עדיין שומרת את הבגדים). fun house - 8th street חנות גוטית שיש בה המון שמלות גוטיות וויקטוראיניות . 8th street lab- 8th street חנות שיש שם כל מני סוגים של אופנות אלטרנטיביות ומחירים די סבירים. trash and vaudvill - st. marks place חנות סייבר , גות ,בונדג', פטיש ופאנק , חנות בעלת שתי קומות , עם המון דברים במבצעים , המון אופנות וגם נעליים נהדרות. החנות האהובה עלי עלי אדמות . וכמובן אי אפשר בלי חנויות יש שנייה , יש את צבא הישועה שיש בכל מקום שם ממש זול ואפשר למצוא מציאות ודברים מגניבים לפעמים. ואם רוצים דברים ממש ברמה אז יש את cheap jack vintage - 14th and broadway שזה ליד union sq. וזה גם בבעלותו של ישראלי , חנות ענקית עם דברים מגניבים בטרוף אבל לא הכי זולה , כלומר לא במחיר של יד שניה אם את רוצה כתובות יותר מדויקות או עוד פרטים תפני אלי

למעלה