הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 5 - תוצאות 🐧🐧🐧

Lhuna3

Well-known member
12 משתתפים הפעם בפינה, כולל שניים חדשים-ישנים: Lion_heart ו-shiri from the block - הוריי! :love:

ונעבור ללא דיחוי לתשובות שלכם:

1. סדרה שכבר נגמרה ויש עליה את הקונצנזוס העולמי הכי גדול שהיא טובה

סדרות שקיבלו נקודה אחת:
באפי קוטלת הערפדים
הסופרנוס
עמוק באדמה
אבודים
3 הצבעות קיבלה הסמויה
והבחירה הפופולארית העניקה 5 נקודות לשובר שורות

2. סדרה תקופתית

נקודה אחת: בריג'רטון, אן עם הצמות וגמביט המלכה
2 נקודות למשחקי הכס
3 נקודות קיבלה הכתר
אבל ניצחה אותה עם 4 נקודות אחוזת דאונטון

1613206253059.jpeg

3. סדרה שמתרחשת בעתיד

גם מי שלא מאוהביה או צופיה לא יכול היה לפספס את האובססיה שהיתה לה בפורום הזה (מסתובבים ביננו אנשים שצפו ברוב פרקיה למעלה מ-3 פעמים).
ולכן כמובן שה-100 היא הבחירה הפופולארית ברוב עצום של 10 קולות.
נקודת ניחומים קיבלה פיוצ'רמה השווה בהחלט, ונקודת ניחומים קיבל גם באק רוג'רס במאה ה-25 !

1613206467696.jpeg

4. סדרה שהשם שלה הוא השם של הדמות הראשית

השאלה הזאת קצת סיבכה חלק מכם בהתלבטות על מה נחשב תשובה שמתאימה לשאלה, ואתם יכולים להצדיק את עצמכם ולריב על זה בתגובות :p
תשובות שזכו לנקודה אחת: טד לאסו, דר' הו, האוס, ג'סיקה ג'ונס, סיינפלד ובילבי :-D
ואת המקום הראשון חולקים שלושה גיבורים אהובים עם שתי נקודות לכל אחד: דקסטר שאנו עוד מחכים לשובו, באפי קוטלת הערפדים |לב| וורוניקה מארס.

1613206580314.jpeg 1613206622906.jpeg 1613206664354.jpeg

5. שם של במאי/ת טלויזיה

גם פה קצת הסתבכתם אבל להלן החלטותיכם:
דניאל לוי, ג'ייסון בייטמן, ריאן מרפי, וינס גיליגאן |כתר| וג'יימי ראביט (אני בדקתי, יש מישהי כזאת, זאת אישה והיא במאית סרטים) - זכו לנקודה אחת.
שונדה ריימס 2 נקודות.
וג'וס ווידון הוא הבחירה הפופולארית, ולמרבה האירוניה והצער זה קורה בשבוע שבו היה הכי פחות פופולארי שלו אי פעם, ושאחריו כנראה כבר אין לו הרבה סיכוי להיות שוב פופולארי בעתיד. אז תהנה מהפעם האחרונה שהיית בחירה פופולארית במשהו, ג'וס!
5 נקודות הוא עוד הספיק להעניק למי שניחש אותו פה.

בעוד כמה דקות אפרסם את סיכום הנקודות, השארו עימנו!

בינתיים רמז קטן:

1613206835664.jpeg

Lhuna3

Well-known member
סיכום הנקודות:

גבירותיי ורבותי - מהפך!
כן, לאחר 4 סיבובים בהם שלטה ללא עוררין במשחק, מודחת לראשונה didalf מהמקום הראשון!

ובמקום הראשון בסיבוב זה עם 24 נקודות זוכה בפריצה מרשימה, מי שהיה מוכר לנו עד כה במשחק כמשתתף/ת אנונימי/ת, אבל הרשה לי סופסוף לחשוף שהוא לא אחר מאשר עופרי/nerdkey treky, כל הכבוד! וגם (מה שגם אני לא ידעתי עד עתה) שהוא למעשה חבר הפורום הישן, המוכר לותיקים פה שביניכם: אלמוג/איירה גיינס :) |גביע|
(*הודעה בשם אלמוג תפורסם מייד)

במקום השני עם 22 נקודות dilia snake - שכמו אלמוג גם ניחשה 4 תשובות נכונות, ובתיקו איתה במקום השני keren or5! |כתר|

ובמקום השלישי בהפרש של נקודה אחת, מנהלנו העסוק ניק / טוני החתול |כן| (שיכל להיות בקלות במקום הראשון אם היית בוחר בג'וס ווידון, אבל משהו משונה נפל עליך ובחרת בג'ייסון בייטמן, שאני מסכימה איתך שהוא נהדר, אבל אין לי מושג מי עוד מהפורום אתה ציפית שיבחר בו.)

round5.png

מצב הנקודות הכולל:

כמובן שעדי|חזיר| עדיין הרחק מעל כולכם בטבלה הכללית, לא כל כך מהר מפילים אותה עם כזה הפרש!
אבל ניק במקום השני צמצם קצת את הפער,
וגם מילי עדיין שומרת יפה על מקומה במקום השלישי.

total_after_round5.png

שוב תודה רבה לכם על ההשתתפות! |4U|

Lhuna3

Well-known member
הודעה בשם אלמוג (nerdkey treky) שנאלץ לצאת לקבל חיסון עכשיו אבל יהיה פה בהמשך:

"הייתי מאוד פעיל לפני כמה שנים, לעיתים היו לי כמה ויכוחים אך הכל היה ברוח טובה והומוריסטית, לפחות לרוב. עזבתי את הפורום כי איבדתי חשק לכתוב, הרגשתי שפחות רציתי לשתף כאן. כעת, אחרי כמה שנים, סוג של התגעגעתי. בפייסבוק ניסיתי ליצור את החסך הזה אך לא הצלחתי להגיע לכזו רמה של שיח מעמיק וכיפי כמו שהיה לי כאן, לכן חזרתי. ניק\ברוטוס\טוני החתול יכול להעיד שקללות עדיין מפריעות לי (למי שזוכרת), אבל אני "קצת" פחות נודניק. אנחנו חברים כבר כמה שנים, דרך תפוז למען האמת, והוא לא ידע שחזרתי. ניסיתי לרמוז לו קצת, הוא חשד שאני מישהו אחר אז בסוף גיליתי לו.
אני לא התכוונתי לעבוד על אנשים בכוונה, פשוט לא ידעתי איך יגיבו לחזרה שלי ואני בעצמי לא הרגשתי בנוח להגיד את זה. עכשיו אני מרגיש יותר בנוח."

limors2

Active member
וואו, איזה סיבוב קשוח :-D לא הלך לי בכלל.

וברוך השב אלמוג!|חיבוק|

didalf

Well-known member
מזהההההההההה איזה נפילה:-0
לפחות אני עדיין מובילה בכולל אני יכולה להרשות לעצמי נפילה חד פעמית.

לפחות כולכם בחרתם ב100 ילדים טובים. (אבל לונה למה דווקא תמונה של ג'ספר?:-D)

שכחתי לגמרי מאחוזת דאונטאון, דיברו פה יותר על הכתר לאחרונה!!!
וגם מג'וס ווידון שכחתי. ואיכשהו כל הדיבורים עליו השבוע לא גרמו לי לחשוב אולי לשנות תשובה|חבול| (לונה מותר בכלל לשנות תשובות?)
וגם מדקסטר שכחתי מה יש לי איזה גרועה|חבול|

אוי לא ליון הצליח בטעות לקלוע לתשובה אחת נכונה:-D

חחח בכוונה שמת תמונות של דמויות שהם לא הדמות הראשית בסדרה שנקראית על שם הדמות הראשית?:-D

שהוא למעשה חבר הפורום הישן, המוכר לותיקים פה שביניכם: אלמוג/איירה גיינס :) |גביע|
8-*
אני מופתעת בעיקר כי לרוב אני מנחשת את הדברים האלה כי סגנון כתיבה ודעות של אנשים הם ממש כמו קול באינטרנט.
למרות שהיו רגעים שחשבתי שאתה מזכיר אותו.
אניוואי וולקאם באק בכל מקרה ברוך השב:-]

אז תהנה מהפעם האחרונה שהיית בחירה פופולארית במשהו, ג'וס!
:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
שמתי דמויות משנה לכל הסדרות הפעם.

(לונה מותר בכלל לשנות תשובות?)
כן, עד תאריך היעד לשליחה אתם יכולים מצידי לשנות.

:-D

מילי08

Well-known member
12 משתתפים הפעם בפינה, כולל שניים חדשים-ישנים: Lion_heart ו-shiri from the block - הוריי! :love:
כל הכבוד למצטרפים
בינתיים רמז קטן:
וג'וס ווידון הוא הבחירה הפופולארית, ולמרבה האירוניה והצער זה קורה בשבוע שבו היה הכי פחות פופולארי שלו אי פעם, ושאחריו כנראה כבר אין לו הרבה סיכוי להיות שוב פופולארי בעתיד. אז תהנה מהפעם האחרונה שהיית בחירה פופולארית במשהו, ג'וס!
אני צריכה לציין שבחרתי בו בלב כבד. אבל אני לא טובה בשמות של במאים (או בלהכיר באופן כללי) ולכן זו התשובה היחידה שהיתה לי
, באפי קוטלת הערפדים
אני לא מאמינה שלא חשבתי עליה גם לתשובה הזאת, אבל כן חשבתי על ווידון האפס |פנים|. אני מקולקלת
וניק, תתבייש שלא בחרת בבאפי כסדרה הטובה ביותר!
מי שהיה מוכר לנו עד כה במשחק כמשתתף/ת אנונימי/ת, אבל הרשה לי סופסוף לחשוף שהוא לא אחר מאשר עופרי/nerdkey treky, כל הכבוד! וגם (מה שגם אני לא ידעתי עד עתה) שהוא למעשה חבר הפורום הישן, המוכר לותיקים פה שביניכם: אלמוג/איירה גיינס :)
:-0
מלא הפתעות יש לנו כאן.
היה צריך לקרוא לשרשור הזה - חשיפה

ברכות לזוכים במקומות הראשונים. מצבי הולך ומתדרדר. משום מה זה לא מפתיע אותי :-D

@Lion_Heart אני מזכירה לך שאנחנו מדברים על סדרות ואנשים שכולם בפורום אמורים להכיר, ולא רק אתה :-D
למרות שבילבי זו בחירה מצויינת, ולונה היתה צריכה לתת לך בונוס על זה (ועל זה שחזרת)
עזבתי את הפורום כי איבדתי חשק לכתוב, הרגשתי שפחות רציתי לשתף כאן
גם לי היתה תקופה כזאת ועשיתי הפסקה של כמה שנים טובות. גם ראיתי סדרות שאף אחד לא ראה (לפחות לא במקביל אלי, כי תמיד ראיתי באיחור. אבל אחרי כמה שנים הצלחתי להשלים חוסרים ולהתקדם בזמן).
ראית איך הפכתי את זה לסיפור עלי? :-D
אז רגע- איך לקרוא לך? עפרי או אלמוג?
אני לא התכוונתי לעבוד על אנשים בכוונה,
לא נראה לי שזה נקרא לעבוד על אנשים. היתרון בפורומים ובכינויים, זה שאפשר להחליף דמויות ולהיות מי שבא לנו
כן, אחת הדמויות התחילו טוב ונמאסו נורא מהר. הוא זה שמייצג בעינייך את ה 100?!
חחח בכוונה שמת תמונות של דמויות שהם לא הדמות הראשית בסדרה שנקראית על שם הדמות הראשית?:-D
חח, לא שמתי לב בכלל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ובמקום הראשון בסיבוב זה עם 24 נקודות זוכה בפריצה מרשימה, מי שהיה מוכר לנו עד כה במשחק כמשתתף/ת אנונימי/ת, אבל הרשה לי סופסוף לחשוף שהוא לא אחר מאשר עופרי/nerdkey treky, כל הכבוד! וגם (מה שגם אני לא ידעתי עד עתה) שהוא למעשה חבר הפורום הישן, המוכר לותיקים פה שביניכם: אלמוג/איירה גיינס :) |גביע|
(*הודעה בשם אלמוג תפורסם מייד)
הולי @#$& זה אלמוג כל הזמן הזה?
"הייתי מאוד פעיל לפני כמה שנים, לעיתים היו לי כמה ויכוחים אך הכל היה ברוח טובה והומוריסטית, לפחות לרוב. עזבתי את הפורום כי איבדתי חשק לכתוב, הרגשתי שפחות רציתי לשתף כאן. כעת, אחרי כמה שנים, סוג של התגעגעתי. בפייסבוק ניסיתי ליצור את החסך הזה אך לא הצלחתי להגיע לכזו רמה של שיח מעמיק וכיפי כמו שהיה לי כאן, לכן חזרתי. ניק\ברוטוס\טוני החתול יכול להעיד שקללות עדיין מפריעות לי (למי שזוכרת), אבל אני "קצת" פחות נודניק. אנחנו חברים כבר כמה שנים, דרך תפוז למען האמת, והוא לא ידע שחזרתי. ניסיתי לרמוז לו קצת, הוא חשד שאני מישהו אחר אז בסוף גיליתי לו.
אני לא התכוונתי לעבוד על אנשים בכוונה, פשוט לא ידעתי איך יגיבו לחזרה שלי ואני בעצמי לא הרגשתי בנוח להגיד את זה. עכשיו אני מרגיש יותר בנוח."
אה נכון, אני ידעתי את זה :-P:
אבל ברצינות. הייתה תקופה די ארוכה שהיו לי שיחות ווטסאפ/טלפון עם אלמוג ובמקביל דיוני תפוז כאן עם עופרי ולא קלטתי שהם אותו אדם. היו פעמים שהוא היה שם רמזים בתור עופרי אבל לא קלטתי. למשל לא ידעתי איך עופרי יודע שאני שונא את אבודים. כנראה פשוט הנחתי שזה משהו שכולם אמורים לדעת.

בכל מקרה אני מלא גאווה על כך שאחרי שנים של נדנוד מצידי אלמוג סוף סוף חזר.
וכל הכבוד על הזכיה במקום ראשון השבוע (למרות שאני שונא את כל מי שקיבל יותר נקודות ממני)

חחחחחחחח
ונקודת ניחומים קיבל גם באק רוג'רס במאה ה-25 !
יש דברים שפשוט מיד ברור שהם בחירות של ליון
ואת המקום הראשון חולקים שלושה גיבורים אהובים עם שתי נקודות לכל אחד: דקסטר שאנו עוד מחכים לשובו, באפי קוטלת הערפדים |לב| וורוניקה מארס.
היו כאן הרבה אופציות מתאימות, אבל איך זה שרק אני בחרתי בג'סיקה ג'ונס?
אני מאוד התלבטתי אם להעלות את הנושא הזה כאן איפשהו (לא ראיתי שציינתם את זה עד כה)
אני די שבור לב מזה. זה אחד האנשים שהכי הערצתי בעבר.
אומנם ממה שנשמע זה לא שהוא עשה דברים של ממש הטרדה מינית. זה בעיקר דברים של בוס חרא שגורם לאווירת עבודה חרא להרבה אנשים. וזה המשך למה שהתגלה לפני כמה שנים שהוא היה גם בעל חרא כנראה.

אבל מבחינת המשחק השם שלו פשוט לא עלה לי לראש. באופן כללי כמה כבר יוצא לחשוב על במאי טלוויזיה? אז השם היחיד שעלה לי זה ג'ייסון בייטמן כי הוא היה מועמד על זה בכמה שנים האחרונות כי הוא ביים פרקים של אוזרק.
וניק, תתבייש שלא בחרת בבאפי כסדרה הטובה ביותר!
באפי היא עדיין הסדרה הכי טובה אי פעם.
אבל המשחק נקרא "הבחירה הפופולרית" ולא חשבתי שאחרים יחשבו שהיא הבחירה הפופולרית.
שירי - מצטער אבל אבודים היא חרא מהלך.
הייתה לה התחלה טובה, אבל ההמשך הורס את הכל.
ג'ספר הוא דמות טובה.
אני תכף חוסם את כולכם :mad:
(אגב, השחקן משחק בסרט words on bathroom walls שראיתי אתמול שוב)

מילי08

Well-known member
אני מאוד התלבטתי אם להעלות את הנושא הזה כאן איפשהו (לא ראיתי שציינתם את זה עד כה)
אומנם ממה שנשמע זה לא שהוא עשה דברים של ממש הטרדה מינית. זה בעיקר דברים של בוס חרא שגורם לאווירת עבודה חרא להרבה אנשים. וזה המשך למה שהתגלה לפני כמה שנים שהוא היה גם בעל חרא כנראה.
כן, מסכימה. התלבטתי אם לפתוח שרשור אוף על הכתבה הזאת שמסכמת בצורה מצוינת את התחושה של מעריצים רבים (וכרגיל הכי עיצבן אותי לקרוא את החלק של התגובות. אנשים הם יצורים דוחים).
באפי היא עדיין הסדרה הכי טובה אי פעם.
אבל המשחק נקרא "הבחירה הפופולרית" ולא חשבתי שאחרים יחשבו שהיא הבחירה הפופולרית.
אבל אם שנינו היינו בוחרים בה זה כבר היה הישג. ולונה בוחרת בה בלב והיתה נותנת למנו נקודות בונוס
ואם עח"ו היתה סוף סוף צופה בה במקום לבזבז זמן על דברים אחרים, אז גם היא היתה עונה ככה

didalf

Well-known member
ואם עח"ו היתה סוף סוף צופה בה במקום לבזבז זמן על דברים אחרים, אז גם היא היתה עונה ככה
כמה! פעמים! אפשר! להסביר! לכם! שזה! לא! סירוב! עקרוני! אלא! מדובר! בבעיות! לוגיסטיות?????
תדאגו שנטפליקס יביאו את זה כבר.

*ועדיין כנראה שהייתי בוחרת בסמויה או ש"ש לשאלה הראשונה.

dilia snake

Well-known member
איך עשיתי עוד פעם 4 מתוך 5?????????8-*8-*8-*|פנים||פנים||פנים|

התלבטתי בין האוס לדקסטר וחשבתי שדקסטר יהיה יותר פופלרי, אבל נראה לי שגם אם הייתי בוחרת בסוף האוס הייתי מנחשת נכון.

ואיך זה שרק אני בחרתי בריאן מרפי עם האלף הסדרות/סרטים שיש לו בטלוויזיה8-*8-*

nerdkey treky

Active member
אניוואי וולקאם באק בכל מקרה ברוך השב
התיקון הזה מאוד מבורך! תודה רבה לך עדי. שימי לב שאומנם אני לא משתמש בשפה הזו שלך, אבל כאמור, אני פחות נודניק.
אני צריכה לציין שבחרתי בו בלב כבד
גם אני בחרתי בו בלב כבד, זו גם תשובה שנראתה לי לגיטמית, הוא מאוד מוכר ו(היה) אהוד בפורום. אותי זה מאוד מפתיע, התחלתי לגלות דיבורים על איך הוא לא היה מרוצה בבימוי של הנוקמים עידן אולטרון ועבר עצבני לאחים וורנר ומשם כל החשיפה התחילה.
גם ראיתי סדרות שאף אחד לא ראה
כן, לי זה קורה עדיין. אבל לפחות אני משלים עם העובדה הזו ויש לי לשתף עם ניק מדי פעם.
אז רגע- איך לקרוא לך? עפרי או אלמוג?
אם תצליחי לזכור, אני אלמוג. את פרסמת פעם את השם האמיתי שלך? כי אני לא זוכר הרבה מהאנשים, חוץ משתי עדי, אורן שלרוב לא מגיב והמנהל. ולונה שלא קוראים לה ליאור 😄
בכל מקרה אני מלא גאווה על כך שאחרי שנים של נדנוד מצידי אלמוג סוף סוף חזר.
הצלחת. אם כי, אילולא ההתנהגות המעצבנת של אנשים בפייסבוק, לא בטוח שהייתי חוזר. בתור עופרי אמרתי שהייתי שמח אם התקשורת והשפה שמפגינים כאן הייתה קיימת בקבוצות פייסבוק, זה משהו שאני מאמין בו. אבל אם מוחמד לא רוצה להגיע אל ההר... מישהו צריך לגרור אותו לשם. אז עבודה טובה.
רק אני בחרתי בג'סיקה ג'ונס?
חחחחחחחח דווקא בזה בחרת? הייתי קרוב לבחור בסמוך על סול. אבל ורוניקה עוד בימי הייתה מאוד אהודה.
לא חשבתי שאחרים יחשבו שהיא הבחירה הפופולרית.
אכן סוף סוף הבנת שהאחרים צודקים.
אני תכף חוסם את כולכם
אל תחסום אותי, אני אהבתי אותו!
מצטער אבל אבודים היא חרא מהלך.
אבודים היא מושלמת. בסדר, עכשיו אתה יכול לחסום אותי
כנראה שהייתי בוחרת בסמויה
אני בחרתי בסמויה, אפילו שהעדפתי את שובר שורות. וטעיתי!:cry: לונה יכולה להעיד שציינתי את זה בפניה.

תודה על הברכות והאמירות, תודה גם ללונה @Lhuna3 שעזרה לי לפרסם את זה כאן ושיתפה את ההודעה שלי. עשיתי חיסון ראשון היום והיד קצת כואבת, אך הנפש מרוצה (כי זכיתי סוף סוף מקום ראשון, ניצחון!!!!!!)

Lhuna3

Well-known member
הדמות המשנית הכי מעצבנת היה הTHEME פה? כי אני רואה שגם שמת את מארי לש"ש":-D. (ול100 יש מליון דמויות משנה שוות יותר)
חחח, לא היה THEME אבל חשבתי שאולי תחשבו ככה... (וגם שזה קצת יעצבן אותי כי בעיני היא דמות מקסימה, אבל כרגיל אני נגד הקונצנזוס בקטע הזה).
בחרתי יחסית באקראי, סתם חשבתי שזה קצת מצחיק לשים דמות משנית בתור פוסטר של כל סדרה, ככה שאם מישהו לא מכיר אותה הוא יכול לחשוב שזאת הדמות הראשית.
בקיצור שעשעתי את עצמי :p

ברכות לזוכים במקומות הראשונים. מצבי הולך ומתדרדר. משום מה זה לא מפתיע אותי :-D
את עדיין מקום 3 בכללי, שזה מכובד מאוד.

כן, אחת הדמויות התחילו טוב ונמאסו נורא מהר. הוא זה שמייצג בעינייך את ה 100?!
ראי תשובתי למעלה.
היו כאן הרבה אופציות מתאימות, אבל איך זה שרק אני בחרתי בג'סיקה ג'ונס?
זה באמת משונה. סיכוי טוב שהייתי בוחרת בה בעצמי.

זהו, אני תיארתי לעצמי שאתה (כמו רבים אחרים) מאוד מאוד מבואס מזה.
גם אותי זה מעציב, למרות שכבר היה לי רושם כזה לגביו במשך כמה זמן (כלומר שהוא מגעיל לאנשים בעבודה, ושהאווירה על הסט של באפי לא היתה טובה בגלל זה). ובכל זאת יצאו עכשיו דברים בצורה יותר חזקה וברורה מבעבר, שקשה יותר להתעלם מהם. ;-(

גם ראיתי סדרות שאף אחד לא ראה (לפחות לא במקביל אלי,
כן, לי זה קורה עדיין.
קורה לי כל הזמן, לדעתי לרובנו.
למשל עכשיו התחלתי סדרת מד"ב קוריאנית חדשה בשם "אליס".

אני בחרתי בסמויה, אפילו שהעדפתי את שובר שורות. וטעיתי!:cry: לונה יכולה להעיד שציינתי את זה בפניה.
אני מעידה.

didalf

Well-known member
למעלה