הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 5 - תוצאות 🐧🐧🐧

מילי08

Well-known member
שימי לב שאומנם אני לא משתמש בשפה הזו שלך
אפשר לחשוב שיש כאן שפת סתרים או משהו :-D
אם תצליחי לזכור
|שפם|
רגע, שכחתי. מה אמרת?
את פרסמת פעם את השם האמיתי שלך?
לא.. אני לפעמים מתלבטת אם כן אבל יש בי איזה פחד כזה. מין שילוב של פולנייה (שפתאום מישהו שאני מכירה יגלה שאני כותבת כאן) ופרנויה קלה (יגלו אותי ויעקבו אחרי |שוטר|)
ניק זה השם האמיתי של ניק?! אני פשוט זוכרת שזה הכינוי הישן שלו
ולונה שלא קוראים לה ליאור
אבל ללונה באמת לא קוראים ליאור. אתה חושב על לימור
סטיב
ליאורה

או שאני מפספסת כאן משהו כי הרבה שנים לא הייתי בפורום

ועכשיו אתה מזכיר לי שאם אני זוכרת נכון, דילן פרסמה את השם שלה בסיכום החודשי מתישהו ורציתי באמת לשאול אותה לגבי זה אבל שכחתי ועכשיו אני לא יודעת אם דמיינתי או לא
אכן סוף סוף הבנת שהאחרים צודקים.
|שפם| גם אתה לא מבין כלום
היד קצת כואבת, אך הנפש מרוצה (כי זכיתי סוף סוף מקום ראשון, ניצחון!!!!!!)
:-D העיקר הנצחון

nerdkey treky

Active member
ובואו נחסוך את ההמשך: כל הדמויות שכולם באינטרנט אומרים שהן מעצבנות, בסדרות טובות, הן לא מעצבנות, הן דמויות טובות, וכולכם טועים ומעצבנים
מילים כדורבנות. גם אהבתי את ג'וניור ואפילו את מארי. לא חושב שיש דמות שהייתה בלתי נסבלת. אפילו ג'סי, שאני בד"כ לא אוהב נרקומנים, יצא מאוד מרגש וגם משעשע. וגם החברה שלו (ג'סיקה ג'ונס חחחח)
אפשר לחשוב שיש כאן שפת סתרים או משהו
למען האמת, אני לא תמיד מצליח לקרוא אנגלית מעוברתת. אז לעיתים זו באמת שפת סתרים בשבילי. זה לא כזה פשוט לקרוא "איף יו נו וואט איימ טוקינג אבאוט" בלי לקחת כמה רגעים. אז אני לא לוקח כמה רגעים.
רגע, שכחתי. מה אמרת?
אני לא זוכר
מישהו שאני מכירה יגלה שאני כותבת כאן
גם לי היה את החשש הזה. אז שכחתי מהחשש שחשתי והלכתי לשכשך במים בזמן שיחה עם סחבק כלשהו.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
(ובואו נחסוך את ההמשך: כל הדמויות שכולם באינטרנט אומרים שהן מעצבנות, בסדרות טובות, הן לא מעצבנות, הן דמויות טובות, וכולכם טועים ומעצבנים |שפם|)
:-D:-D
אבל רגע את לא חושבת שג'ספר היה מעצבן?

לא.. אני לפעמים מתלבטת אם כן אבל יש בי איזה פחד כזה. מין שילוב של פולנייה (שפתאום מישהו שאני מכירה יגלה שאני כותבת כאן) ופרנויה קלה (יגלו אותי ויעקבו אחרי |שוטר|)
גם לי, בדיעבד הייתי ממציאה לעצמי שם אחר אבל מאוחר מידי בשביל זה.

Aranel Nenharma

Well-known member
גילוי נאות, יעל זה לא השם האמיתי שלי.
אני מרגישה בול כמוך, מין פחד כזה שאם אגלה את השם האמיתי שלי ישר אנשים ירכיבו את הפאזל ויבינו שאני זה אני.
למרות שלאט לאט אני מבינה שחלקי הפאזל לא ייחודים רק לי. הרבה פעמים אני רושמת דברים ומחשבות שאני מרגישה שהם ייחודיים לי ומרגישה שיגלו אותי, ואז אני מבינה שיש עוד בפורום שחושבים כמוני וזה לא ייחודי לי

dilia snake

Well-known member
גם לי, בדיעבד הייתי ממציאה לעצמי שם אחר אבל מאוחר מידי בשביל זה.

גם אני עושה כמה שיותר הפרדה, אבל עדי זה כזה שם נפוץ שאף פעם לא חשבתי שצריכה להיות איזו בעיה 8-* .

Aranel Nenharma

Well-known member
וואלה לא ידעתי. אני לא יודע למה החשש, הרי סך הכל את ו @מילי08 מדברות על סדרות טלוויזיה, לא איזה סוד מדיני (כמו תמיכה בביבי :LOL:). חוץ מזה, היום כולם נחשפים בפייסבוק ודרך מידע שמשותף בין תאגידים.
זה נותן יותר חופש.
מדי פעם יש סדרה שאני מתביישת שאני צופה בה, גילטי פלסר זול כזה
האהבה שלי לשחקנים חתיכים (בפומבי אני לא הייתי מודה במשיכה הסקסית שלי אל סבסטיאן סטאן)

וגם המון פעמים השיחות כאן גולשות מעבר לסדרות, נכון זה לא מדבר על פולטיקה (שבזה דווקא אין לי בושה, אני שמאלנית מצביעה מרצ גאה) אבל עדיין מדברים פה כבר על עניינים אישיים

didalf

Well-known member
גילוי נאות, יעל זה לא השם האמיתי שלי.
אני מרגישה מרומה:-0:-D

גם אני עושה כמה שיותר הפרדה, אבל עדי זה כזה שם נפוץ שאף פעם לא חשבתי שצריכה להיות איזו בעיה 8-* .
כן אה? אפילו פה יש 2 כאלה:-D

אני מרגישה בול כמוך, מין פחד כזה שאם אגלה את השם האמיתי שלי ישר אנשים ירכיבו את הפאזל ויבינו שאני זה אני.
למרות שלאט לאט אני מבינה שחלקי הפאזל לא ייחודים רק לי. הרבה פעמים אני רושמת דברים ומחשבות שאני מרגישה שהם ייחודיים לי ומרגישה שיגלו אותי, ואז אני מבינה שיש עוד בפורום שחושבים כמוני וזה לא ייחודי לי
אני גם. במיוחד שאני נוטה לחפור פה גם לא רק על טלוויזיה אלא על עבודה וכאלה שזה קצת פחות גנרי. אבל אז תמיד אני אומרת לעצמי שבמיוחד בפורומים החדשים האלה צריך להשקיע מאמץ גדול במיוחד בשביל לעקוב אחרי הכל פה:-D

Lhuna3

Well-known member
אבל ללונה באמת לא קוראים ליאור. אתה חושב על לימור
סטיב

ליאורה

או שאני מפספסת כאן משהו כי הרבה שנים לא הייתי בפורום
לא פספסת כלום :) פשוט אלמוג כששלח לי את התשובות לסיבוב הזה החליט לנסות לנחש שקוראים לי ליאור :p
ואני מזדהה עם כל מה שכתבתן על הפחד מחשיפה.
מדברים פה בעיקר על טלויזיה, אבל גם על דברים מסביב חלק מהזמן, וחוץ מזה גם הדברים שאני כותבת פה על טלויזיה לא הייתי רוצה שאנשים נגיד מהעבודה שלי יקראו :-D אני מרשה לעצמי פה להיות הרבה יותר משוחררת, להשתטות, להתפנגרל... בעבודה אנחנו גם מדסקסים לפעמים סדרות, אבל שם אני מעמידה פנים של בנאדם קצת יותר רציני. זה היה מאוד מביך אותי אם הם היו קוראים כל מה שכתבתי פה ויודעים שזאת אני.

Lhuna3

Well-known member
זה נותן יותר חופש.
מדי פעם יש סדרה שאני מתביישת שאני צופה בה, גילטי פלסר זול כזה
האהבה שלי לשחקנים חתיכים (בפומבי אני לא הייתי מודה במשיכה הסקסית שלי אל סבסטיאן סטאן)

וגם המון פעמים השיחות כאן גולשות מעבר לסדרות, נכון זה לא מדבר על פולטיקה (שבזה דווקא אין לי בושה, אני שמאלנית מצביעה מרצ גאה) אבל עדיין מדברים פה כבר על עניינים אישיים
תפסיקי להעתיק ממני את כל המחשבות ולכתוב אותן לפני |שפם|

didalf

Well-known member
וחוץ מזה גם הדברים שאני כותבת פה על טלויזיה לא הייתי רוצה שאנשים נגיד מהעבודה שלי יקראו :-D אני מרשה לעצמי פה להיות הרבה יותר משוחררת, להשתטות, להתפנגרל... בעבודה אנחנו גם מדסקסים לפעמים סדרות, אבל שם אני מעמידה פנים של בנאדם קצת יותר רציני. זה היה מאוד מביך אותי אם הם היו קוראים כל מה שכתבתי פה ויודעים שזאת אני.
כנ"ל בדיוק|כן|

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל לנו אכפת אם ידעו מזה!
אם כבר עוד דבר שמביך אותי זה שידעו שאני עדיין כותבת בתפוז:-]:-D
אבל זה בדיוק הענין.
מי בכלל יודע שתפוז עדין קיימים חוץ ממי שכותב כאן?!
וגם נגיד שתגלי לנו את השם שלך בשרשור הזה. מבחינתי את תמיד תהיי לונה, כנ״ל לניק ומילי.
כדי שמישהו שאת מכירה יכנס לכאן ויבין שזו את צריכים לקרות הרבה יותר מידי דברים.
(אלא אם כן יש לך שם ממש ייחודי שאין סיכוי שלא יקשרו אליך).
במיוחד אם סגנון הכתיבה שלך כאן שונה מהדרך בה את מדברת עם האנשים בחייך, אני לא רואה איך מישהו יכול לקשר אותך עם השם בלבד.

Lhuna3

Well-known member
אבל רגע את לא חושבת שג'ספר היה מעצבן?
האמת שאני לא זוכרת מה חשבתי על ג'ספר. לא זוכרת שמצאתי אותו מעצבן במיוחד, אבל לא יכולה להיות בטוחה עכשיו.

didalf

Well-known member
מקריאה רנדומלית לא, מקריאה עקבית של שנים כן.
נגיד לדעתי אני יודעת מספיק פרטים על ניק עכשיו שאם אני אפגוש אותו במציאות ואתחיל לדבר איתו אני אחשוד שזה הוא (ואז אשאל כמה שאלות מפלילות כדי לוודא:-D).
בגלל זה אמרתי שכל פעם שאני חוששת שיזהו אותי אני מזכירה לעצמי שצריך הרבה עבודת מעקב על הפורום כדי לעשות את זה.

Lhuna3

Well-known member
אבל זה בדיוק הענין.
מי בכלל יודע שתפוז עדין קיימים חוץ ממי שכותב כאן?!
וגם נגיד שתגלי לנו את השם שלך בשרשור הזה. מבחינתי את תמיד תהיי לונה, כנ״ל לניק ומילי.
(אלא אם כן יש לך שם ממש ייחודי שאין סיכוי שלא יקשרו אליך).
במיוחד אם סגנון הכתיבה שלך כאן שונה מהדרך בה את מדברת עם האנשים בחייך, אני לא רואה איך מישהו יכול לקשר אותך עם השם בלבד.
את צודקת שעם שם פרטי בלבד, זה לא יהיה קל להגיע לזה מבחוץ לתפוז.
אבל אולי יש פה קוראים שקטים (או לא שקטים) שמכירים אותי במציאות, ועם שם פרטי והצלבה של דברים מהחיים שכתבתי פה - יתכן שאפשרי היה לחשוד. במיוחד עם דברים שכתבתי לאורך השנים גם בפורומים אחרים (יש פורום שכתבתי בו לא מעט).

nerdkey treky

Active member
אם כבר עוד דבר שמביך אותי זה שידעו שאני עדיין כותבת בתפוז
@Aranel Nenharma לכן אמרתי שעדיף לכתוב בפייסבוק חחחחח ככה לפחות צוקרברג יעקוב אחרינו והוא עושה את זה לכולם אז לא נרגיש בושה.
אבל אולי יש פה קוראים שקטים (או לא שקטים) שמכירים אותי במציאות, ועם שם פרטי והצלבה של דברים מהחיים שכתבתי פה - יתכן שאפשרי היה לחשוד. במיוחד עם דברים שכתבתי לאורך השנים גם בפורומים אחרים (יש פורום שכתבתי בו לא מעט).
אני חושב שזה קצת פרנואידי, אבל היו כאן (דווקא כאן) טרולים עקשנים ומשונים ככה שאי אפשר לפסול כלום.
אני מבין עכשיו יותר טוב את תפיסת עולמכן.

Lhuna3

Well-known member
אני בעבר הרחוק הייתי בפורומים של תפוז עם כינוי שמישהו מהעבודה שלי הכיר (הוא גם היה פעיל בפורומים וידענו אחד על השניה וזה היה בסדר.) כשרציתי לכתוב משהו שהוא לא ידע הייתי נכנסת בכינוי אחר או אנונימי, אבל פעם אחת שכחתי וכתבתי שאלה בפורום "שאל פסיכולוג" שהיתה מאוד אישית ואפילו קשורה לעבודה, ומייד אחרי זה קלטתי ושלחתי בקשה בהולה למנהלת הפורום למחוק את ההודעה שלי, וגם כתבתי על נושא אישי כלשהו די הרבה דברים בפורום אחר לגמרי (שלא חשבתי שהוא יקרא בו, ואם כן אז לא היה נראה לי נורא), אבל בשלב מסויים פתאום הבנתי שזה דברים שאני בעצם ממש מעדיפה שהוא לא יקרא, וגם אז ביקשתי מהמנהלת למחוק הרבה דברים שכתבתי... ואחרי המקרה הזה יצרתי לי ניק חדש והפסקתי לחלוטין לכתוב בישן, ומאז אני מאוד מקפידה ופאראנואידית בעניין הזה.

למעלה