המאהב חושב שאני בוגדת בו

ל י א ן69

New member
המאהב חושב שאני בוגדת בו

איך נשמע לכם המשפט הזה?? האם אפשר לבקש בלעדיות על לא חוקיים. הרי גם ככה הכל בגדר בגידה.

לעניות דעתי..

זה הזכיר לי סיטואציה לפני כמה ימים.. דיברנו אני ואיזה בחור שממש הכל טרי טרי.. ואז.. הוא אמר לי אני מצפה שבזמן שאת בקשר איתי לא יהיו לך יחסים אחרים.. לעניות דעתי יש בזה מין ההגיון. למרות המשחק המלוכלך שלנו אפשר להבין את הבלעדיות.. לעניות דעתי הצדק איתו.. אבל.. ניתן כמובן לחלוק על דעתי צהריים טובים sky

gimel9

New member
ואני חשבתי שהגונב מגנב פטור

או בתרגום לבוגדית - הבוגד בבוגד צדיק

אבל הכי כיף זה להגיד לו

כן בטח אתה האחד והיחיד !!!!! וכמובן להשתרלל חופשי..... כשהוא יגלה זה ישבור
אותו לגמרי....
אגב אני לא כתבתי את זה זה הילד הרע שבי

הילד הרע שבי הרבה יותר מעניין...../images/Emo3.gif

אבל רגע, אני לא מבין
את הרי התחייבת !!!! שלחנו הזמנות... אמרתי לאשה ולמשפחה... תאמיני לי היה לא נעים הקטע הזה... ופתאום יש לי תחושה שאת מהססת

y007007

New member
../images/Emo122.gifסוגייה כאובה ומוכרת מאד../images/Emo10.gif >

>"בתחילת הדרך" שלי...לפני כשלוש שנים, הייתי מופרע לחלוטין הייתה תקופה שהייתי עם "X"
במקביל וזה עשה לי רק רע, היה ריב מסרי שיטנה בין הבנות כל אחת רצתה בלעדיות שלא יכולתי לספק...אז באותה תקופה!!!
החידוש של הנושא והאנרגיות שנצברו עם השנים, גרמן לי להתנהג בצורה לא הגיונית וגזלו ממני הרבה מאד "משאבים" הן פיזיים והן כספיים
היום במבט לאחור אני חושב שקשה לשמור על בלעדיות "ונאמנות" למאהב...אבל היום למדתי היטב, שאחת טובה איכותית וזמינה זה הדבר האמיתי
בהצלחה בכל דרך...ותעשי רק מה שטוב לך!!!

ואיך נשמע לכם...../images/Emo27.gif

הוא נשוי, אני רווקה, אני הפילגש, כמעט ידועה בציבור... "את שלי ורק שלי עד שמישהו מאיתנו ילך לעולמו".... אבל אני רווקה.... מה אתם חושבים

פ ר ח בר1

New member
נשמע ש..

זו הבחירה שלך בלבד. הוא לא אשם שאת רוצה להיות שם במעגל הזה שיצרתם יחד. את יכולה לצאת וכל ענין של רצון ובחירה חופשית.

../images/Emo45.gif

הבחירה החופשית.. כן, בחרתי, כמו שמעיד עלי השם החדש הזה, יחד עם זה, מה עושים עם ה
, עם הגוף שמאיים להתפזר על התקרה? את צודקת ואני עוד רגע הולכת.. כי בחרתי וכבר עכשיו הכל כואב. מקווה ויודעת שתהיו פה בשבילי גם אז, או אולי בעיקר אז..

פ ר ח בר1

New member
זה סיפור מאד דומה

רק שאצלי היוצרות התחלפו. הוא היה הרווק ואני נשואה. הרבה שנים היינו אחד בשביל השני, הוא בחר להישאר איתי למרות שידע שאני לא אתגרש למענו.. אם הוא הפסיד? טעה?? רק הזמן יגיד..

למעלה