המאהב חושב שאני בוגדת בו

אני לא בטוחה שהפסדתי

אני יודעת שבשנתיים הללו גיליתי פנים רבות ואחרות של עצמי, כאלה שחשבתי שיש רק בספרים ובסרטים, גילי עוצמות ועומקים שלעולם לא יכולתי לגלות אחרת, ואם כן, אולי בעוד המונמון זמן. לא, אני לא מצטערת, זו היתה ועדיין זכות עבורי, למרות וחרף הכאב.. כי זה כואב.

פ ר ח בר1

New member
אני תמיד אומרת..

שיש כאלה שלא זכו לחוות עוצמות- עליהם אני מרחמת.. לא על אלה שעושים בחירות במודע

ל י א ן69

New member
לא הגיוני

את רווקה , הוא לא רוצה לעזוב את אישתו, אני לא חושבת שכדאי לו להגיד לך מה לעשות. כל עוד יש לו כבר את המשפחה שלו ולך אין.

לפני כמה ימים כתבתי

שלעולם לא מפרקים משפחה בגלל מאהבת. נקודה וסימן קריאה
מצד שני, ידעתי בבירור למה אני נכנסת, כבר מהרגע הראשון ומעולם, מעולם לא רציתי אותו גרוש או רק שלי, כמו שלא חשבתי שהוא עשוי לפרק את המשפחה. לכן אני לא ממש מסכימה.

אפשר ורצוי - אני חושבת שהתדיינו

על זה לא מזמן. בכלל איך יש למישהו אנרגיה להתחבא עם יותר מלא חוקית אחת??

יש גברים בארץ ישראל הקדושה

שהיעסוק המישני שלהם זה "נשים". וכך הם מטיילים להם כל היום מצימר לצימר מפגישה לפגישה. בעעעעעעעע וזו דעתי.

trainspotter

New member
ובמה שונה השנים מהגברים

הרי כולנו מחפשים אותו דבר אהבה התייחסות.

אח שלי, אתה חייב לקרוא את

ההודעות שלך לפני שאתה שולח אותן... אתה פשוט לא ברור!!! חברך ג'ונס

trainspotter

New member
גונסי היא התכוונה שהעיסוקי המשני

של הגברים נשים ולכן הגבתי לא כולם אותו דבר

אח שלי אני תמיד מבין אותך!

גם כשאתה לא כותב אני יודע מה היית כותב אילו... אבל אתה חייב לשים לב לטעויות כתיב, ניסוח ופיסוק... אדם מהישוב שהיה קורא מה שכתבת היה חלילה יכול שלא להבינך! אם הייתי חושב שאתה לא מסוגל לזה לא הייתי מעיר.

בזזזזזזזזזזזז טעות

אנחנו הנשים פועלות לפי הרגש סקס אצלנו נתפש בצורה אחרת, מנגנון ההגנה שלנו עובד אחרת. אצלכם הוא שונה לחלוטין.

בזזזזזזזזזזזז טעות

אנחנו הנשים פועלות לפי הרגש סקס אצלנו נתפש בצורה אחרת, מנגנון ההגנה שלנו עובד אחרת. אצלכם הוא שונה לחלוטין.

ויש גברים מלאכית שלי.....

שאמרו.... תזכרי תמיד שיש מלאך ששומר עליך מלמעלה.... שקראו לך יפה שלי קסם... הסיבה לכך שאני קם בבקר... ואז.... מכרו אותך בזול......

למעלה