המאהב חושב שאני בוגדת בו

אבל אמרת שאת רוצה להכיר

את הילד הרע שבי? לא מצליח להבין נשים

פ ר ח בר1

New member
יווווווו יאלללה מכות על ג'ונסי

אתה תמיד יכול לבקש משתינו לבוא אליך אולי נעשה שלישיה חה
חההחה

יונית 1

New member
מה שחשוב

מה שחשוב הוא שכשנמצאים ביחד מרגישים שמקבלים את כל תשומת הלב, גם בשיחות טלפון, כלל לא חשוב מה המאהב עושה בשעותיו האחרות, במילא אין לנו שליטה על כך וזכותו לעשות כרצונו או כרצונה, אז למה בכלל לבזבז זמן ומחשבות על הנושא? צריכים להנות ממה שיש ולא ממה שאין, אם טוב ממשיכים ואם מתחילים להיות רגשות שליליים עדיף להפסיק. יונית

ברור שאפשר לבקש בלעדיות

במסגרת המגבלות הקיימות - כלומר, החוקית מחוץ למשחק ומה שקורה בבית אין לו השלכה על מערכת היחסים.

באמת../images/Emo35.gif

האם באמת למה שקורה בבית אין השלכה על מערכת היחסים? האם כשהוא בא מתוסכל מהבית, את לא מכילה יותר, רגישה יותר? האם כשהוא בא אלייך וברור לך שהוא אחרי לילה עם החוקית, את מרגישה אותו דבר? כאילו.. זה באמת לא עושה כלום
אותי זה מרסק לא פעם.

אסתי69

New member
זה לא

זה לא אמור לעשות כלום יקירתי זה משהו שהוא (לפחות אצלי) טאבו כאילו מה אני אמורה לצפות שלא יבלה עם אשתו?
היו פעמים שאפילו שמעתי איך היה ובאמת עם יד על הלב לא היה שם כאב אבל כשיחשוב על אחרת........... אהממממממממ

enigomontoya

New member
אבל מה עם ?

נניח שתסעי לחו"ל לשנה. תמשיכו להישאר חברים טובים ולשמור על קשר אבל כמובן שלא תוכלו לממש. האם תהיה מותרת לו מאהבת אחרת על פנייך עד שתחזרי? האם תבקשי ממנו שיתאפק או שיסתפק באישתו ?

אסתי69

New member
זה משהו שונה לגמרי

אז אני מאמינה שנהיה שנינו חופשיים ויחד עם זה אם זו אהבה אני מאמינה מהכרות קצרה שלי אותי שאני הייתי מחכה אבל, בוא נגיד שאני מעדיפה להישאר קרובה אליו

אם הוא כנה ורציני

וטוען שהקשר חשוב לו - אז שיוכיח. אם הוא מיד רץ לחפש איזה זיון, סימן שלא התכוון למילה מדבריו. לי בכל אופן אין סבלנות לכאלה גברים חלשים ושקרנים.

enigomontoya

New member
תאום עמדות

נראה שבאמת חשוב לדבר על הכל מראש כדי שלא יהיו הפתעות. תארי לך איזה עוגמת נפש יכולה לקרות אם צד אחד בטוח במשהו שהצד השני מעולם לא שמע עליו ?

או למשל צד אחד שלא הפסיק לשקר

לכל הנשים בחייו. איזה טיפוס נאלח צריך להיות בשביל לעשות דבר כזה.

enigomontoya

New member
באמת מגעיל

אנשים שלמשל אחרי פרידה מאשימים את כל העולם ומתקיפים אותו, ממציאים דברים, שמים מילים שמעולם לא נאמרו בפי אנשים, מגייסים חברים לעזרתם כשהחברים בכלל לא מסכימים עם דעתם, מסכסכים בין אנשים. באמת לא יפה

אני בעד לשים את האשמה במקום הנכון

והוא: הגבר השקרן הפתולוגי, שגם לא מסוגל להודות בטעויותיו ולהתנצל, ובמקום הוא תוקף את הקורבן ועוד קורא לה "זונה", היא שעד לפני כמה ימים הייתה "מספר 1" שלו, לדבריו. איכסה של התנהגות. יזהרו הנשים וישמרו מפני אחד כזה. וכל הכבוד לחברים על התמיכה.

למעלה