חשוב: הזכות להשתכר בכבוד

moran f

New member
LOL בכלל לא הגזמת

את באמת חושבת ששומעים מצליחים רק בזכות קיצורי דרך וקומבינות וחרשים רק בזכות עבודה? את לא חושבת שיש שומעים עם בעיות אחרות שמקשות עליהם, לפעמים אפילו יותר מליקוי שמיעה?

משהו לא נכון

"ומי שהצליח כי הוא שומע עשה זאת בקלות עם קיצורי דרך וקומבינות" - עשית הכללה או שהתכוונת לחלק מהשומעים? זה לא נכון. שומעים גם נלחמים קשה כדי למצוא עבודה. את חושבת שזה קל גם בשבילם ? לא! אמנם לחרשים קשה יותר אני מסכימה בזה אבל לעשות הכללה גורפת על כל השומעים זה לא הוגן כלפיהם. אני אומרת את זה גם ממה ששמעתי. אחותי היא מנהלת משאבי אנוש והיא כל הזמן מראיינת עובדים חדשים וכו' והיא סיפרה שממש גם לשומעים קשה מאוד למצוא עבודה! למשל אישה שהיא גרושה ואם חד הורית - הרבה מקומות עבודה מפלים אותה רק בגלל הנתון הזה! גם לנשים כמוה קשה למצוא עבודה ולא משנה שהן שומעות מצויין בשתי האוזניים.

אוקי אוקי

התכוונתי לאנשים שהצליחו עם קיצורי דרך וקומבינות. לא ציינתי שיש גם כאלה שמצליחים בדרך הארוכה יותר. אבל זה ברור מאליו למה התכוונתי אז למה אתם עושים מזה סרט אלוהים ישמור? למה שאני יכליל על דבר כזה? וואו כאילו כל האנשים בעולם אותו דבר!!! צאו כבר מהסרטים של ההכללות!!!!! בארץ שלנו לכולם קשה למצוא עבודה אבל אנשים מחפשים במקומות הלא נכונים. אז אם יש לכם מקצוע ותעודות ואתתם לא מצליחים למצוא עבודה מה יש תעבדו קצת בניקיון במלצרות תעבדו במפעלים אולי זה נחשב עבודה "נחותה" אבל לכול אדם מגיע להתפרנס בכבוד ולא לחיות על חשבון המדינה כל חודש לחתום בלשכת האבטלה!!!

moran f

New member
אם את רוצה להגיד משהו, תגידי אותו

כשאת אומרת משהו אחר את לא יכולה לטעון ש"ברור מאליו" למה התכוונת. את צודקת - לא כולם אותו דבר, ואנחנו לא את, כך שכדי שנבין אותך את צריכה להגיד את מה שאת מתכוונת אליו.

לא תבטלו לי קיצבת פיצוי משומעים..

לא תבטלו את מה שנלחמתי..לא מזיז אם יכתמו שומעים לחרש נכה אם יקבל 2100 שקל פיצוי משומעים לכל חיים...כמו ליהודים שמקבלים קציבת פצוי מגרמנים..או שתכף פלשתינים יקבלו פיצוי מישראלים או שאינדיאנים קיבלו פיצוים מאמריקה לכל חיים..יש שמקבלים לכל חיים מבלי שום קשר לנכות..חרש מקבל משומעים פיצוים..מאז שנולדתי לא נולדתי לשומע נולדתי לעבד של שומעים..עד גיל 18 הלכתי לביטוח לאומי עם תיק ושק שינה..או שלא ישלמו שומעים או ישלמו שומעים או שאעשה מהפכה לשומעים..דרשתי פיצויום 25 אלף שקל על התעללות שומעים מילדותיי..וקיצבת לכל חיים 2100 שקל ו650 שקל לקורת גג לכל חיים או שק שינה לכל חיים..הטובות סעיפים להתבגרות..מייד שילמו פיצוים 25 אלף שקל ולצער בזבזתי מהתלהבות מחופש של 25 אלף שקל..ויקבל חרש 2100 שקל כך זה יעבוד...לא בגלל חרש גם על לחימה אמיץ...לא נכנעתי חרש לשומעים גם אם זה מדינה..מלחמה לא יסתיים המשכתי לעד הפגנה חרשים איפה שומעים כמעט נחנקתי למוות מזעקה מול שומעים שוטרים...לעד שהכנסו אותי לרכב מלוכדת משטרית באמצע הפגנה הובילו אותי בדהירה לתחנה משטרה התאוששתי ממושב אחורית לידי ישב שוטר שומע שנצמד אלי הרגשתי נידוד של דיהרה רכב לאחר התאוששתי ביקשתי משוטר שומע מים..ישב שוטר שומע בפנים קפואות נתן לי מים והתאוששתי ליותר טוב והעמדתי מול פנים שוטר שומע שלא יכול לעשות כלום כי הפחדתי לו הפנים כמו זאב חיה שמחכה למילוט הסתכלתי לסביבה רחובות שהתמלאו אנשים שומעים שמסתכלים עלי בחלון רכב משטריתי בנסיעה מטורפת מחשש לפריצה מילוט..והרגשתי משהו חזק בפנים ודיברתי בקול לשוטר שומע כמה שכואב לי על חרשים ולא ממכות משוטרים וואנשיי משמר גבול..שומעים זה שומעים חרשים זה חרשים..ושוטר קפא ממקומו ישיבה לאחר שהגבתי למשפט אחרון לשוטר בסמנים כף יד לחזה מעמיק לנשימתי לא אכנע לשומעים גם שיכלאו אותי...והגענו לתחנה יצאתי מרכב אדם כבוד לא יאזיקו אותי אזקים לכפות ידיים והתמלאו שוטרים שומעים שהמתינו מכניסה מסקרנות ושוטר שומע הגיעה אלי מושיט אזקים והבטתי בעינייו שוטר שומע ידיים זה שמיעה אם יכלאו את ידיי אכלא את אוזנייכם שומעים..ביקשתי משוטר שיתיחס לידיים שלי לכמו שמיעה..השתכנע שוטר שומע להוביל אותי מול שוטרים שומעים בכניסה שהתרגשו שומעים מעוצמה מילים שלי...סרבתי להכנס למשרד חקירה וישבתי על ריצפה מחוץ לדלת משרד מוקף משוטרים שומעים ומנסים לשכנע אותי מה תעודה זהותי..סמנתי להם תעודה זהותי נמצא אצל חרשים אם תרצו שיצרפו לגייס את כל חרשים שיגלו מה הזהותי..ונכנסתי למשרד וישבתי וחיכתי למי יבוא חרש להציל אותי..מחקירה שיכול להפיל את חרשים שוטרים רצו את זהותי בשביל לתבוע אותי על פציעתם של 8 אנשיי משמר גבול ושוטרים שומעים...ורצו שומעים מידע על חרשים..ביקשתי קפה סיגריה ומכל פעם מגיע שוטר אחר משכנע אותי זהותי..הצחקתי את שוטרים לעד שהיגעו אנשיי משמר גבול למשרד והסתכלו עלי ולא פחדתי להיפך צחקתי מרוה דמעות לא אמנתי שאיך פצעתי אותם ואיך קרעתי להם את ביגוד..אחד שנקרע לו מכנסים ורואים את תחתונים לבנים..ומחוסר ברירה גם צחקו אנשיי שוטרים ולחצנו ידיים ואחד נתן לי קרטיב וליקקנו קרטיבים וצחקנו ואחד אמר לי למה שלא תעבוד אצל משמר גבול..הסכמנו שמדינה אשמה ולא חרשים ולא הרגישו שסמנתי למדינה זה שומעים..וביקשתי משוטר שירשום לפתק כי לא הבנתי מה הסכמנו התחזתי טיפש ורשם שוטר שומע שחרשים לא אשמים מדינה אשמה בפתק ולקחתי פתק התחזתי לטיפש בקריאה ועד היום פתק אצלי...למקרה אם יתבעו ...קבענו בתחנה שניפגש בבית משפט ושוחררתי לעד משפט התיק נסגר..בשביל זה קיבלו חרשים הטובות ממדינה.. ולא תבטלו את מה שנלחמתי למען חירות שפת סמנים..לעולם לא תגידו לחרש רק לשטוף כלים ולא עבודה ניקיון..עבודה זה לא מה שיש לחרש..חרש מצליח זה חרש להורים לחרשים ולא חרשים להורים שומעים זה כישלון..אני מדגיש לזה מבלי לפגוע..הכוונה לתמיכה לאמונה חרשים..לשומעים יש דתות וגזענות לחרשים יש שפת סמנים..אין שפת סמנים אין קומונה שקט אין שפת סמנים אין בקול אין שפת סמנים אין נופו מטורפת..אין שפת סמנים יש חרשים!

moran f

New member
פיצוי? למה מישהו צריך לפצות אותך?

אתה מפצה אנשים עם בעיות אחרות? זה שאתה כל הזמן מתנהג כמו מטורף ו/או טיפש, עובר על החוק וסתם מציק לאנשים ממש לא מוציא אותך אדם עם כבוד, גם אם אתה בלי אזיקים. להיות חרש זה ממש לא הצלחה. זה מצב. בשביל להצליח אתה צריך לעשות משהו מעבר ללהיוולד להורים ה"נכונים" בעיניך (או בעיני כל אחד אחר).

צלף

New member
התיחסי ../images/Emo92.gif לדון סקוטי כמו סופר

תראי אני לא מאמין שהתקלים שלו עם השוטרים שהוא מתאר הם מציאיתיים, אני חושב שהוא מתאר תקלים כאלו כאמצעי סיפרותי, זה המחאה של דון סקוטי על המצב שנכפה עליו (בלי שבחר בזה), של לחיות בחברה כבודד או חריג בגלל צורת תקשורת חריגה במיוחד בקרב שומעים.

אמיר335

New member
מחסור חמור בסימני פיסוק

ממש ויליאם פוקנר
סהרורי לגמרי. איכשהו איבדתי את העלילה. שלא נדבר על הפואנטה
. מזכיר את הספרים הסהרוריים האלה שאתה קורא ואין לך מושג מה. פה ושם אתה מבין רעיון או שניים אבל לא יותר. מה הקשר לנופו המטורפת בכל הסיפור? האם גם היא זו שקרעה למגבניק את התחתונים?

צלף

New member
צורה של אומנות

כמה שאני מרגיש את דון - וזה מתבטא בציורים ותמונות שהוא מוריד לפורום מפעם לפעם, זה אדם עם מתח פנימי עצום שמתפרק בזריקה מעורבבת של רעיונות, ישנם ציורים כאלו של אומנות מודרנית שזה זריקת כתמי צבע על הנייר - אז זה צורת התבטאות שלו, ראיתי הודעות שלו שבהם הוא הראה שהוא יודע לפסק...

black_magic

New member
חחח..

הוא גדול.. בכל אופן,באמת היה לו עימות עם המשטרה בזמן ההפגנה של החירשים בירושלים ב2002.. הוא אפילו נפצע קלות אני זוכרת.. הייתי שם וראיתי.. ההמשך של העימות אני לא יודעת אם זה אמת..:)

למעלה