טוב קדימה שאלון קצרצר

MaYcHuK

New member
טוב קדימה שאלון קצרצר

1. בני כמה אתם? 2. מהיכן? 3. מה עושים בחיים? 4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי?

MaYcHuK

New member
והנה אני עונה:

. בני כמה אתם?26 וקצת < ששששש אני לא בת 27!> 2. מהיכן? חיפה בקרוב מהקריות 3. מה עושים בחיים? מזכירת סניף בחברת ביטוח וחתמת ביטוח 4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי? משגעת את עצמי, משגעת את הסביבה, אינטרנט, פאבים, ספרים, טיוי, עבודה עבודה ועוד עבודה < לצערי >

loveu4evers

New member
זו התחלה...

23 מרכז ליד לראשון מה עושה בחיים? מתחילה לעבוד עוד חודש בע"ה מה אוהבת לעשות?? נו טוב אני מודה אני מכורה למוזיקה אוהבת להיות עם חברים כמה שיותר וכמובן כמו כולם טלויזיה מיטה מחשב... אבל כרגע ברגע זה ממש משתקמת משברון לב

טמפורה

New member
בע"ה?

זה פורום הכרויות או שידוכים.... הממממ. טלויזיה מיטה ומחשב? חייבים בסדר הזה?

loveu4evers

New member
בתורה

אין סדר זמנים... הכרויות? שידוכים? העיקר שיצא מזה משהו....

טמפורה

New member
המממ... אין מוקדם ומאוחר...

יפה. יצא משהו? תגמרי את השיקום, תוכלי להתקדם. או אולי אם תתקדמי זה יעזור לשיקום? טוב. אין סדר זמנים. נראה מה יבוא קודם..

loveu4evers

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ועל זה אומרים עדיף מוקדם מאשר מאוחר

דנטל

New member
שאלון זה טוף

1. בני כמה אתם? כמעט 33 2. מהיכן? תל אביב 3. מה עושים בחיים? עובדת בשתי עבודות, מנהלת 4 פורומים, מגדל שני חתולים 4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי? משתדלת לבלות כמה שיותר, בעיקר במסיבות

BABELICIOUS

New member
טוב... רובכם יודעים אבל ניחא...

1. בני כמה אתם?
31 עוד שבועיים 2. מהיכן?
ת"א 3. מה עושים בחיים?
סוכנת נסיעות 4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי?
כתיבה (בלוג, שירים), שירה singing, סקס, להתחבק, לקרוא, תיאטרון, לראות טמבלוויזיה, סרטים, ללכת לתערוכות ועוד...

Idiomatic

New member
אוקי אני

1. בן 23 עדיין..עוד כמה חודשים 24 2. מרכז,נתניה 3. כרגע כלום,בבית לומד לפסיכומטרי של אפריל,אחכ לימודים באת"א 4. גלישת גלים,להיות על המחשב,טיולים בחיק הטבע,ועוד הרבה...

גם אני מצטרפת...

בת 25 (לפני כמה ימים) מבאר שבע עובדת בהנהלת חשבונות-וחשבת שכר ומאפרת בזמני כותבת שירה, לומדת פסיכולוגיה וחינוך מיוחד, קונה מתנות לכולם, קוראת ספרים, מטיילת, מבלה מבלה ושוב מבלה.

../images/Emo95.gif

1. בני כמה אתם? נושק ל22 2. מהיכן? ירושלים 3. מה עושים בחיים? מנהלים מעבדת מחשבים הזויה בחברה גדולה
4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי? נדיר למצוא זמן כזה..לנגן בגיטרה לרוב, ואינטרנט..

טמפורה

New member
זה על שם אלינור?

שאוספת את האורז בכנסיה אחורי שכולם הולכים? עצוב עצוב עצוב

טמפורה

New member
יפה מאד...

רציתי לוודא שזה משם. ואם כן, אז מדובר באנשים אומללים. עושה עצוב קצת לחשוב על זה. טוב אני לא אחשוב... אני רק אשמע את הצלילים של השיר

חדש פה

1. בני כמה אתם? 23 וחצי 2. מהיכן? מרכז 3. מה עושים בחיים? כבאי מתנדב 4. מה אוהבים לעשות בזמנכם החופשי? אינטרנט, טלויזה, כדור סל, נסיעה באופניים אחלה ספורט.

אנוכי

בן 22 מירושלים, סטודנט למתמטיקה וכלכלה בעברית. מחשב, אינטרנט, ספורט, תרבות ואמנות. יקח שעות לכתוב על הכל...

kkarinn

New member
עכשיו תורי ../images/Emo26.gif

1. אני כמעט בת 25. 2. במקור אני מהמרכז, כרגע לומדת בבאר שבע. 3. סטודנטית לכימיה. 4. בזמני הפנוי (אין הרבה זמן כזה כרגע, אבל משתדלים) אני אוהבת לראות סרטים, לקרוא ספרים, לצאת עם חברים, אינטרנט, פורומים, ואולי עוד כמה חודשים אני גם אוכל להגיד סלסה (הייתי בשיעור אחד, היה נחמד, נראה איך יתפתח...).

למעלה