יש לנו שם חדש חברים

y007007

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gifמזל טוב../images/Emo70.gif בהצלחה../images/Emo57.gif

gimel9

New member
הביורוקרטים משתלטים על כל חלקה טובה

לא שם נורא, אלא סתמי לגמרי. אבל באמת לא משנה.

בדיוק מה שאמרתי אתמול...

אין אהבה אסורה רבותיי.. האהבה היא הדבר היחיד שנמצא חופשי ותמיד, שווה ערך לאוויר ופשוט חבל, חבל שמישהו מעז לאסור אותה. חרא של שם לפורום, 'צטערת. זה מזכיר לי את החינוך שאמור להכניס אותנו לעדר, שבו "אסור" לנו להיות אנו עצמנו - הוויות של אהבה.. אסור - לשון כבול, מוגבל, אסיר בבית סוהר.. מותר - לשון היתר, יש אפשרות לכל.... אוףףף כמעט התעצבנתי

אסתי69

New member
לונורא

קטן עלינו יפתי יש פה אנשים והם שעושים את המקום שם זה אוא חר לא יגרע ממנו ואנחנו נחגוג פה וזהו
ואת תביאי נישוק וחיבוק כי בא לי

../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

קוראים לזה "חישוק".
אחלה בוקר שבעולם
עוד מעט אביא איזו כתבה שקראתי לא מזמן.. בעקבות השם הזה של הפורום.. דקה, וזה קורה.. אוהבתותך

hotman10

New member
כתבת יותר יפה ממני..

ולעזאל השמות של תפוז.. העיקר- מה שבינינו!

עכשו אני אדומה באמת../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

הלכתי לכמה שעות ומה אני רואה? חשכו עיניי!! הרפתקן מסתורי, לא אוהבת את המעקף שעשית לנו, ביקשנו בפירוש לא את השם הזה!!!! כבר היה עדיף להישאר עם הבוגדים. אהבה אסורה נשמע ממש רע, כמו גילוי עריות פדופיליה וכאלה. אתה פשוט לא הוגן, כי לא הבאת את זה לידיעתנו. אני חושבת שאיכזבת המון אנשים פה, גם ליאן!!!! אני הולכת להירגע קצת עכשו....ממש אבל ממש מאוכזבת

חגית זה לא נתון לשליטה שלנו

זה מה שהוחלט על ידי הנהלת הפורומים. ושוב לא ניתן להשאר עם השם הבוגדים מאחר והפורום לא עוסק יותר בתכנית הריאלטי הבוגדים.

"הנהלתה" זה לא קיר...

הם אולי קשוחים וכולמיני אבל הם קודם כל בני אדם.. והם גם שותפים להחלטות.. והחלטות אפשר לשנות... עוד

אז היית צריך להביא את זה לידיעתנו

ולתת לנו להפעיל יצירתיות ודמיון ולחשוב על עוד שמות גם עם השורש ב.ג.ד, ממש חבל שכך זה נעשה. ואם הנהלת תפוז היתה טורחת להיכנס לפורום הזה ולהבין את הלך הרוח פה, היא היתה מבינה שהיא שוגה!! איפה ליאן? למה היא, שמכירה אותנו קצת יותר לא מגיבה?

למעלה