מיוז והאלבום החדש

ramoni

New member
מיוז והאלבום החדש

שירנוש כפרה פרה קדושה שכמוך
אני מקוה שדרך הפורום הזה תלמדו להכיר יותר טוב את הלהקה שכרגע היא מס'1 בשוק. והיא בראש מצעדי האלבומים והסינגלים. האלבום החדש"absolution" כבר בדרך לארץ... ורוצו לקנות לכל חובבי המוסיקה באשר היא. מדובר באלבום מעצמתי כמו קודמו Origin of symetery" והוא ממשיך את הקו המוסיקלי המאפיין אותם. ובכלל הסיר ממנה את התווית:"חיקוי רדיוהדי"(שלפי דעתי הוא לא היה קים בכלל) בתוך האלבום ישנם בלדות מינסטריות שמעורבבות בניכוח מטאליסטי כזה כמו : Apocalypse Please, Butterflies & Hurricanes, Endlessly,Sing For Absolution לצד שירים שמפוצצים את האוזן: Stockholm Syndrome, Blackou, Hysteria, The Small Print ואי אפשר פשוט להגדיר את הרוק הזה. וכמובן הלהיט מתוכו שהגיע למקום שמיני במצעד הבריטי Time Is Running Out והוא צפוי כמובן לעלות כמה שלבים .... שיר השנה במובן של פזמונים ("our time is runing out, our time is runing out, you push me underground, you can stop me screaming out") נ.ב כל שאר השירים שהזכרתי עד עכשיו הם להיטים של ממש שצפוים לצאת כסינגלים. באלבום הקודם שלהם הייתה טעות לא להוציא את Citizen Erased וSpace Dementia, למרות שהיה להם קליפים מאנימציה יפנית(מתוך סרט המנגה קבווי ביפופ). האלבום כרגע מתעקב עקב בעיות מסחר, אבל כבר יש הסכמה בין הלייבל שלהם taste לבין הלייבל שלהם בארץ MCI. עד אז תחזיקו עצבעות ושוב תודה לך שירנוש מיוזית שלי!!!!!! הרבה הצלחה
{ממאתיו כמובן(בולן הלהקה, רצוי שתדעו)}

NiKi†a

New member
רם../images/Emo70.gif תודה מותק../images/Emo70.gif

כן אני חושבת שראיתי את הסרטים היפניים האלה באתר אחד...זה לא ממש דומה או משהו כזה..בוא נגיד, לא אהבתי. השיר-B & H פשוט שיר מדהייייייייים....אני מתה עליו כרגע ואני ממש מקווה שהוא יצא כסינגל..למרות שאני דיי בטוחה שהסינגל הבא יהיה Apocalypse Please...שיר טוב. לא קנו לי בסוף את הדיסק מחו"ל
....אז מתי שהוא יגיע אני אקנה אותו בארץ...ומי מוצא אותו בחנות, אומר לנו ואני רצה לקנות אותו
ואני לא אוהבת את רדיוהד...
תודה שוב

nazipunk

New member
מה פתאום!

מיוז אמרו ש 99.9% שזה יהיה דווקא TSP. כל כך הרבה יותר טוב!

NiKi†a

New member
הסינגל הבא שיצא עוד חודש וחצי

הוא Hysteria...אחריו אתה מתכוון? יכול להיות...מתאים דווקא...

nazipunk

New member
כן, לזה התכוונתי

אני יודע, התכוונתי אחרי היסטריה. אבל כמו תמיד, את השיר הכי מושקע בדיסק מיוז לא יוציאו כסינגל. בדיסק הזה זה Butterflies And Hurricanes, שלדעתי גם השיר הכי טוב בדיסק. הוא פשוט אדיר.... משלב קלאסי עם רוק כבד ואלקטרוני ועוד סגנונות. ובאוריג'ן זה כמובן היה סידיסן אירייסד, יצירת רוק אמיתית, שהיה הכי מושקע, וגם אותו לא הוציאו.

NiKi†a

New member
למרות שאני ממש אוהבת את כל השירים-

השיר Butterflies And Hurricanes.....פשוט שיר....מדהים
פשוט שיר מהמם!!!!.... חבל שהם לא מוציאים לו קליפ... לא נראה לי שיוציאו לו, חבל. שיר מהמם...גם-Sing for absolution יפה...אהבתי.. דיסק שווה...
באוריג'ן הכי אהבתי את פלוג אין בייבי...שיר ענק
.

nazipunk

New member
ובשואוביז?

אני הכי אהבתי את "שואוביז" בשואוביז, כי הוא גם מגיע שם הכי גבוה מכל השירים שלו.

NiKi†a

New member
בשואוביז-

Uno שולטטטטט אני חולה על השיר הזה..פשוט שיר יפה!!

Fish in the sea

New member
סיטיזן ארייזד.../images/Emo62.gif

ללא ספק השיר הכי מורכב של מיוז, ולטעמי האישי גם הכי טוב שלהם ever. כנראה, שלמיוז לא היה את האומץ להוציא אותו כסינגל, בעוד שרדיוהד לדוגמא, הוציאו את פאראנויד אנדרואיד על 6 דקותיו כסינגל ראשון מאוקיי קומפיוטר הסוםר-מופתי. זה אולי מה שמבדיל להקה מצויינת מלהקה של פעם בדור.

nazipunk

New member
אכן

שיר מצוין, אבל יש להם יותר טובים. הם דווקא היו טובים בבחירת השירים שיצאו כסינגלים, וסידיסן אירייסד הוא 7:36 דקות, זה ארוך מדי בשביל קליפ ובכלל בשביל סינגל.

nazipunk

New member
תפסיקו!

אני לא בחרתי את הכינוי!!!! ועכשיו אני כבר לא יכול לשנות את זה! תפסיקו לרדת עליי, אתם לא קולטים שאין לי מה לעשות?!?

אוקיי, מצטער...

הייתי nazipunk, עכשיו השתניתי. מצטער על כל אי הנוחות הזמנית הזו.

זה קל

נסיתי לעשות "החלפת שם", יש אייקון כזה ליד השם כששולחים הודעות, אבל זה לא עובד לי, כי כמו שאמרתי- המחשב שלי קצת דפוק. אז פשוט נרשמתי מחדש, למרות שזה לקח קצת זמן.

ramoni

New member
חבלללללללללללל../images/Emo7.gif

עוד לא אבדה תקותינו הדודים שלי עד יום שבת בפאריז ואני מקווה שהם יתקשרו עד אז שאני אוכל להודיע להם.... מוכרים אותו שם יחד עם גרסת הDVD והוא בטוח לא יגיע לארץ אז כנראה שאקפוץ על המציאה... אולי אשאל אותם לעוד דיסק ואני אמכור לך אותו......... מי יודעע................

למעלה