מיוז והאלבום החדש

ramoni

New member
אתה גלעד??...../images/Emo52.gif

יו אני לא מאמין.. נסיתי לכתוב לך בפורום אלטרנטיבה אם אני יכול לפרסם כאן.. אבל זה לא הצליח להרשם, ולא יכולתי לפנות אליך כי לא היה לך מייל או ICQ אז מצטער אתה גדול שכתבת את המוסיקה שלהם במילים .... זה בלטי אפשרע אתה שומע סוג של רוק שבאמת יש בו אלמנטים של מוסיקה ישנה וקלאסית עם דיפ אלקטרוני... לא חשבתי על דבר כזה....

ramoni

New member
הוא שיר עם אוירה נעימה ....

אולי אפילו קטשי כזה... כמו פלאג אין בייבי... וזה במובן החיובי ביותר של המילה

NiKi†a

New member
טוב.אז שיר שקט זה לא תיאור לשיר.

הוא ממש ממש לא שקט...הבנתי שמובן חיובי והכל, אבל, לא.

nazipunk

New member
הוא לא רועש מדי, זו הכוונה.

הוא לא שיר רוק כבד, הוא פשוט קצת רגוע יותר משאר הדיסק. קליט כזה, מתאים בדיוק לסינגל.

אוקיי, בבקשה די

גמרתי עם זה. אני כבר לא נאציפאנק. ושוב סליחה על כל העניין המכוער הזה.

אם בצחוק אז סבבה

זה לא היה טיפה אגרסיבי?
אבל אתה צודק. להיקרא נאצי במדינה שלנו זה ממש נורא. להיקרא על שם האנשים שניסו להשמיד אותנו.

ketty the sheep

New member
לרוב שירי הבונוס יהיו טובים

כמו למשל blue flashing light בthe man who המופתי של טראויס. האלבום נהדר, אבל זה השיר של האלבום.

Dark Muse

New member
לא

fury או get a grip כמו שהוא שנקרא בהופעות הוכנס בתור בונוס לאלבום שיוצא רק ביפן למה?? כנראה הם אוהבים יפנים בכל זאת יש לי הכל אז WHO CARES
יש גם עוד B SIDE שנקרא The Groove וזה בסינגל של TIRO

יש עוד אחד

פעם קראו לו Rusty one, היום קוראים לו..... שכחתי. סטופיד מי. אם אני אזכר אני אגיד לכם. והוא ייצא עם היסטריה.

ramoni

New member
משהו עם missed

משהו כזה כבר יצא לי לשמוע ותו דרך כזה.. יש בו ריף גיטארה שלא שמעתי בחים שחי מין גיטארה מיוסרת כזו , פארנויה של ממש למאתיו הזה יש הרבה אפקטים... נו איך קוראים לברזלים האלה שמחברים לגיטרה שכחתי....... גם הבאס של השיר הוא מטאפורי כזה וכל הזמן משתנה ומנוגן באותו נושא אבל בקצב שונה.. כמו בשירים של הצילי פאפרס וזה לא נופל מהבאס של היסטריה

כן...

מת'יו הוא גיטריסט מעולה (וגם קלידן מעולה), וגם כריס מצוין על הבאס. אני מת על סגנון הנגינה שלהם! וכן, משהו עם מיסד... לא זוכר בדיוק.

כן...

נראה לי שהוא התכוון לטרמולו, או בשמו הנפוץ יותר בקרב העם "ידית ווא-ווא". אגב, אם יש עוד גיטריסטים בינינו- מישהו פה יודע איך לנגן את Dark Shines? זה השיר היחיד מאוריג'ן שאני לא יודע לנגן, כי מת'יו מכוון ת'גיטרה שלו הפוך וברבע טון נמוך יותר ושטויות כאלה בשיר הזה.

עדיין לא

אני מעדיף לא לדבר על זה עכשיו כלום לא סגור... בלי פירסומי שווא (בינתיים..)

למעלה