רוח יצירתית...

רוח יצירתית...

אז ככה אני מאוד אוהבת חגורות ותכשיטים מכסף ורציתי לצאת אבל לא היה משהו מיוחד ללבוש אז לכחתי כמה דברים וחיברתי הכל ביחד החומרים: שרשרת אופניים (אפילו ישנה זה הולך..) שרשראות קטנות בצבע כסף ומין תופסנים כאלה (אפשר למצוא בכל חנות כלי עבודה) סיכות ביטחון בכל מיני גדלים הוראות: חיברתי את כל העיניין עם התופסנים והלבשתי עלי ויאללה לרחוב אגב ניסיתי להכנס לקניון ולא ממש עברתי בגלאי מתכות לא נורא ויתרו לי... (-:

חחח...

יצא מגניב קבלי ח"ח! עשיתי פעם דבר דומה עם רצועת חנק של כלבים... יצא ממש יפה... תנסי בהזדמנות=)

יש לי כלב ממש חמוד....

גולדן רטריוור ולו יש רצועת חנק שמדדתי אותה פעם רציתי לכחת אותה...אבל אז אי אפשר להוציא אותו לטיול בלי זה כי הוא ממש מתפרע.. אני לא בעד רצועות חנק לכלבים אבל זה כלב ענק חסר שליטה אז אין הרבה ברירות רציתי לקנות אחת בישבילי אבל זה ממש יקר למרות שניטים זה גם לא עיניין זול שמחה שאהבת

psycho maiden

New member
הוו נחמד נחמד

EleVaTioN

New member
יא גמאני רציתי כזה!../images/Emo129.gif

ובדיוק היינו באייס, אבל אבא לא רצה לקנות לי שרשרת

EdisonGirl

New member
ברור! כי בשביל מה את צריכה אותה?../images/Emo8.gif

לכי למקומות שתמצאי בהם כאלה בחינם.. חבל לקנות.. :)

אני לא קניתי אותה ....

הסתובבתי בעיר והיה מקום שמחנים שם אופניים ואופנועים והיה את השרשרת הזאת ומנעול פתוח אז... אימצתי אותה
זהו הדברים הכי טובים הם בחינם .... יש משפט כזה (ניראה לי) הוא לא מתאים כמעט אף פעם....ביחוד כשאני בתל אביב
אבל רוב הדברים בחגורה מאולתרים

EdisonGirl

New member
../images/Emo99.gif

מתה על כל השרשאות האלה..
אילתרת ממש יפה!!

זה מנעול של יומן כזה ...חחח

של ילדים קטנים ראיתי תיומן בחנות והוא היה חמוד אז קניתי לכחתי את המנעול והמפתחות הקטנות ואת היומן נתתי לאחותי הקטנה...

2 מפרטים ממתכת...

זאת שרשרת מקסטרו (בתקופה שמכרו שם דברים חצי פאנק/גותי כאלה) אחותי קנתה לי אותה בדרך כלל אני לא אוהבת את קסטרו אבל יש להן יציאות טובות (נדיר) אבל יש

יש המון....

הרבה דברים אני עושה ואז מפרקת ויוצרת משהו חדש ככה אני אוהבת שינויים ואילתורים

למעלה