רוח יצירתית...

חחחח חביב ביותר ../images/Emo13.gif

זה לא כבד לך כל זה? אלו שרשראות מהסוג הדי כבד... ותאמיני לי שאני יודעת (עובדת בהום סנטר, ונתקלת בשרשאות האלה כל יום כמעט..
)

../images/Emo8.gif חחח...כבד....

ממש לא כזה כבד חוץ מיזה זה יצא כזה מגניב אז הכובד לא מפריע וזה מהשרשראות הלא ממש גדולות ומסיביות

עוד משהו.....שרשראות ....

אז כבר הבנתם בטח שאני נורא אוהבת מתכת ושרשראות כסופות אז זה ככה אני תמיד אהבתי להתלבש קצת שונה ולעשות דברים קצת אחרת אני לטומי חשבתי שעוד אנשים יקבלו את זה אבל מסתבר שלא כך הדבר פרסמתי לפני כמה חודשים תמונה של שרשרת שמחוברת לי מהפירסינג בפה לאוזן [יש לי 24 פירסינגים בפנים ,בעיקר באוזניים] ואנשים בפורום פירסינג וקעקועים בתפוז הזדעזעו וממש לא אהבו את זה טוב,חשבתי...זכותם מה אתהם חושבים על זה??? לשיפוטכם

אני אישית גם לא אוהבת

אני חובבת פירסינגים, אבל אני אוהבת שהם יוצרים תוספת יותר עדינה.

זה חביב...

למרות שאני לא הייתי עושה כזה. השרשרת לא נתקעת לך לפעמים בדברים? לדעתי את צריכה מאוד להיזהר עם זה, שלא חלילה זה יתפס לך במשהו ויתלש לך או משהו. אבל אחל'ה רעיון, ומקורי מאוד- חייבת לציין.

זה לא ממש הסגנון שלי, אני תמיד

מסתכלת על דברים כאלה ונזכרת בכלה של צ'אקי ועל איך שהוא בא ותלש לגותי את זה מהפנים.
אבל אני בהחלט לא מזדעזעת מזה. ראיתי שתי בנות עם פירסינג כזה בדארק רוולושיון. זה עיניין של טעם. לדעתי זה גס מידי, אני אוהבת דברים עדינים.

סרט אימה...

צ'אקי הוא רוצח שמת והחברה שלו (שכחתי את שמה) מחזירה אותו לחיים בתוך בובה. בתחילת הסרט כשהיא עוד עם הגותי הזה (שמזכיר קצת את מרלין מנסון. :S) היא מזמינה אותו אליה וקושרת אותו למיטה ושמה את צ'אקי הבובה עליו והוא קורה לו מכוער אז צ'אקי מסובב את הראש אומר משהו ותולש לו את השרשרת מהפנים שם עליו כרית וחונק אותו. הסצינה הזאת עולה לי לראש כל פעם שאני רואה מישהו עם שרשרת כזאתי...

אההה!!!....מזה???!!!!

יואו חשבתי שהוא חמוד ניראה קצת מיפלצתי אמממ .....לא פלא שיש לך טראומה מימנו

Daniela R

New member
הממ.. לא בטוחה אם כתבתי לך משהו אז,

אני אישית לא אוהבת, ממש לא הטעם שלי. אבל אם את אוהבת.. רק ממש ממש מפחיד אותי כי נראה כאילו כל רגע זה הולך להיתקע במשהו ולהיתלש.. אאוץץץץ'!. הייתי נזהרת עם זה מאוד.

אני לא הולכת עם זה ברחוב

כי זה באמת קצת מסוכן שהפנים שלי יתלשן...
זה היה בישביל התמונה בעיני זה מגניב אפילו רק בישביל תמונה

Daniela R

New member
טוב אם זה בשביל תמונה..

אז כן זה נחמד. רק היה יותר יפה אם השרשרת הייתי יותר עדינה.

Bleeding BitcH

New member
GO Nur GO Nur

גם אני אהבתי :) גררר... ממש יפה. מזכיר לי את מה שעשיתי עם העגיל בפיטמה.. אבל אסור לפרסם פה תמונות עירום

למעלה