שאלה לכבדי השמיעה שביננו

hilarose

New member
היי ניקיי

אני אכן כבדת שמיעה נראה לי עכשיו באזור ה50 או 55 דציבל עד לפני הלידה נראה לי הייתי 45 דציבל בערך אגב אני שנים מרכיבה מכשיר קטן בתוך האוזן ותמיד רק בצד אחד- לא התרגלתי ל2 אני יודעת שזה לא טוב אבל זה מה יש אני שומעת רגיל איתו אבל אפ פעם זה לא ישתווה לשמיעה רגילה- מה זה רגיל? אין לי מושג אבל כן אני עבדתי בבנק עד הלידה בטלפונים, וכן התגייסתי לצבא, וכן הייתי קצינה ושירתתי 4 שנים אני לא קוראת שפתיים, אלא שומעת כמובן שכלי העזר שלי הוא המכשיר שמיעה לגבי העבודה- אנ כבר רגילה ככ כך שזה לא מהווה בעיה לאמן מישהו או לעבוד בחדר כושר לא צריך מיומנות כלשהי- הרי יש מוזיקה, ויש רעש- גם אדם שומע אינו שומע בתוך חדר כושר אבל מתרגלים לזה, גם בטלפונים מתרגלים, ובכלל כמו שמתקשרים ביומיום ככה גם בעבודה איך למשל בעלי עובד בחב' הייטק והוא עוד מנהל שם? עבר מבחן כמו כולם, אמר שהמכשירים לא בעיה והן אכן לא בעיה אני תמיד אומרת שהוא כבד שמיעה יותר ממני באזור ה70 דציבל ועדיין מדבר קצת יותר טוב ממני לדעתי יש לו מבטא אמריקאי ואף אחד לא מאמין שהוא עם מכשיר אהה והוא גם היה מקום 5 באלפיות טריאתלון בישראל לפני כשנתיים (או שלוש) אם מקבלים את "המגבלה" ומפתחים אותה למיומנויות שונות וזה חלק ממך אז השמיים הם הגבול

למעלה