שלום לכולם!! אני צריכה את עזרתכם....

chibichee

New member
BUMMER.......

;_;....... להסתובב עם שער אפור/כסוף/לבן כמה חודשים זה גם אופציה אבל לא בשבילי....... טוב אז נחשוב על משהו..... BUT אני בטוח אהיה עם שער כסוף בהארוקון 2008 *enthusiastic flame in the eyes* בקשר לחרב אני עושה אותה מעץ..... זה יהיה משהו כמו 1.8 מ אולי 2....... *_*.... בטח אשב על המגינים והחרב בשישי שבת ....

Sezuke

New member
אהבתי את ה... ספונטניות? XD

*שבוע לפני הכנס* לול החלטתי להתחפש לספירות'. XD טוב שספירות' זו תחפושת לא בדיוק פשוטה. אבל ganbate בהצלחה!!! אני אשתדל לעזור כמה שאני יכול. לגבי השיער, לצבוע זמני אני לא חושב שכדאי עם שיער כמו של ספירות', כאילו השיער זה הסממן הכי בולט בו (ביחד עם החרב והמגני כתפיים אני מניח). אני הייתי הולך על פיאה ללא ספק, אבל אני לא ממש מבין גדול בצבעי שיער אז אולי יש משהו שכן יוכל להשטלת על שיער כהה למרות שאני בספק, לא משהו זמני בכל אופן. לגבי החרב. הממ אפשר להכין מהרבה דברים, אבל יש פה בעיה. החרב של ספירות' *מאוד* ארוכה. מאוד. הדרך הכי טובה להכין חרבות שייראו טוב לדעתי זה מעץ ומפל, אבל במקרה של החרב של ספירות' זה לא יעבוד כי היא ארוכה מידי ויש לה גם עיקול אם אני לא טועה שזו גם בעיה, קלקר או כל סוג של חומר דומה לו גם לא ועבוד לדעתי. רוב הקוספליירים התותחים בעולם עשו את זה ממתכת. גם את תשמתשי בחומר שהוא לא מתכת, רוב הסיכויים שחרב של ספירות' תצתרך תמיכה מבפנים עם מתכת. יש לך פה 2 אפשרויות - 1. להתפשר על חרב יותר קצרה בהרבה יחסית. 2. להיות נאמן למקור וללכת על חרב באורך הנכון, בכל זאת, מדובר במאסאמונה כאן. במאסאמונה של ספירות'. אפשר לנסות לחפש מדריך של מישהו שהכין את החרב. או פשוט לקנות חרב שדומה מספיק אפילו במקרה של ספירות' אני לא אוהב את הרעיון הזה, אבל הוא יכול לעבוד כי אולי יהיה אפשר לשפצר אותה בדרך שהיא תראה כמו המאסאמונה ובזה אני יותר תומך ^_^ לגבי המגני כתפיים. קרטון, יכול לעבוד, אני בטוח שלא התכוונת לפימו כי פימו זה לא נייר XD זה סוג של גומי שמעצבים אותו בכל צורה שרוצים ואז מחממים אותו בתנור, ואני חושב שמגני כתפיים עשויים מפימו זה יהיה טיפה כבד מידי, אז זה לא ממש מומלץ. אני מכין את המגני כתפיים שלי מגומי מוקצף עבה (כמו סול רק הרבה יותר עבה) ומפל. אני לא אוהב לעבוד עם קרטון כשזה מגיע לפריטים כאלה, אבל הוא לא ספק יכול לעבוד כי אנשים בעבר כבר הוכיחו שאפשר לעשות דברים מדהימים רק מקרטון, הבעיה שלי איתו היא שהוא נהרס נורא מהר ושצריך לעשות עבודה ממש טובה כדי לגרום לקרטון להיראות טוב, אבל כמו שהזכרתי למעלה, זה אפשרי. (תמיד אפשר להשתמש בוונדרפלקס XD שזה החומר האולטימטיבי לקוספליירים וכל מה שנוגע לפרופס למיניהם, אבל זה מאוד יקר, גם החומר וגם המשלוח) פריטי הלבוש למיניהם. המגפיים צריכות להיות ממש גבוהות, הן גבוהות מספיק? המעיל הוא גם זממן -מאוד- חשוב של ספירות', הוא מספיק דומה? יש אבזמים דומים? הוא ארוך מספיק? כן, אני יודע שאני cosplay nazi, וכשזה מגיע לדמויות שיש לי ערך סנטימנטלי אליהן כמו ספירות' זה פשוט מגיע לoverdrive (או לימיט ברייק, או טרנס, איך שתרצו לקרוא לזה P:). אני פשוט חושב שזה קצת בעייתי להרים תחפושת כזאת בכל כך קצת זמן, אבל סוג-של אפשרי אני מניח (אבל מצד שני, הרבה דברים אפשריים...). אני אנחם אותך שיש תחפושות פי מליון יותר קשות ומטורפות מספירות', לכן זה אולי איכשהו סוג-של אפשרי, אז שיהיה המון בהצלחה!

Sezuke

New member
אני מקווה שלא רשמתי את כל זה לחינם

כי השרשור כבר לא קופץ XDD, היה עדיף לרשום את התגובה האחרונה לשרשור שקשור לנושא ושקופץ, או לפתוח אחד חדש עם נושא כוללני לעוד דברים ככה שזה יהיה צירוץ טוב... בכל אופן, אם כבר רשמתי משהו חדש, את תסתדרי עם החגורה הגדולה הזאת שלו, ושאר הרצועות שיש לו לאורך כל הגוף?? פ=פ;

Sezuke

New member
חחח סורי אם גם נשמעתי קצת עויין ^_^;;

זו לא היתה הכוונה ^_^ שיהיה המון בהצלחה!! אני פשוט מה שנקרא במילים עדינות - squaretard, במסרה מלאה. (זאת החתימה שלי בתמונה XD) ואני גם אוהב את "המקצוע" שלי =) (דרוש PSP בהקדם ;-; אני צריך כבר לקנות אחד, אבל קודם למצוא עבודה XD). ועוד משהו קטן ללגבי אביזרים ממתכת, אסור להיכנס איתם למתחם הכנס כמו שהזכרתי פה, אבל אפשר למסור אותם שישמרו עליהם, אבל זה לא כיף לא להסתובב איתם לדעתי =|

chibichee

New member
איך אני רואה

שאתה רץ להרביץ לי אם אני לא 100% דומה לו :p .... חחח... דרך אגב , תיקון קטן .... אני עושה את המגנים ב 6 חלקים ^^ גזרתי אותם ועכשיו אני אדביק עליהם נייר ^^ אני חושבת שיצא דיי טוב ....

Sezuke

New member
שחכתי עוד משהו קטן XD

אזהרה קטנה לגבי להכין ממתכת + האופציה של לקנות משהו שעשוי ממתכת. אסור להיכנס לכנסים עם פרופס שעשויים ממתכת (כמו שרשמתי בשרשור פרופס שאני פתחתי). רציתי לרשום את זה בהודעה אבל שחכתי ~_~

chibichee

New member
OMG........ lol

אז ככה...... 1. החרב: שכנעתי את אבא שלי לעשות לי אהם אהם.... לשייף יותר נכון... כייון שאני עושה את החרב פרופורציונית לגובה שלי היא צריכה להיות בערך 1.8 (כי אני 1.6...), יש לי קורת עץ של 1.6 הבעיה היא שאולי החרב לא תהיה עם עיקול כל כך גדול כמו אצלו. את הידית גם עושים מעץ (מהקורה השנייה שיש לי...) החיבור: בגלל שהחרב של ספי (בחתך שלה) היא מעויין (מאוד צר, אבל מעוין)קודחים בתוך החרב חור (חריץ...... אני פשוט מתחרפנת כשאני צריכה להסביר את זה בעברית ....-_-) אותו דבר עושים עם הידית, קודחים בה חריץ גם . את שני החלקים מחרים בציר ממתכת ודבק לעץ וכמובן לא נשכח את מגן היד (נו... הריבוע הזה ...) זה נדמה לי האפשרות הכי טובה שיש לי ** צבע לעץ כבר קניתי אז אני אשב ואצבע משהו קטן כדי לראות איזה גוונים אני צריכה... 2. המגפים, המעיל והמכנסיים: הכל מעור..... *_* והכל יש לי :). הבעיה היא שהמגפיים הם עד הברכיים :( אבל לדעתי זה שולי....המעיל הוא ארוך מספיק = נשאר לי 10 ס''מ עד לרצפה אם אני לובשת אותו עם המגפיים (אני חושבת שהוא אפילו ארוך קצת...) 3. חגורות: אין בעיה אני עושה אותם.... למה אני בת?? dammit ..... אני אצטרך ללכת באיזשהי חולצה בצבע בז' מתחת....(עם פתח משולשי ואז אני יכולה להחביא אותה עם החגורות שהולכות אצלו בצורת X...). 4. החגורה העבה: איתה יש לי קצת בעיה אז אם יש לך רעיונות אשמח לשמוע.... 5. מגני כתפיים: אני עושה בסיס מסול ואז עושה papier mashe .... לא פימו לא פימו lol .. עשיתי כבר דוגמה כדי לראות אם זה מתקשה ותופס צורה והצלחתי ^^ אז אני אלך על זה :p . כעקרון אני צריכה 2 זוגות מגנים כש כל זוג זה מגן תחתון ועליון. 6. שיער:....... אני אהיה שפן הניסויים של עצמי ובשישי שבת אשב ואצבע את עצמי נראה מה יוצא..... מקסימום פאה.... -_- נדמה לי ששפכתי את הכל.... O_O.... אל תהרוג אותי אם אני לא אהיה 100% דומה לספי :) PS: התמונה המסויימת הזאת של ספי היא לא מדוייקת בקשר למגינים שלו .... אם עושים אותו מ FFAC...

chibichee

New member
בקשר לספונטניות....

יש מסביבי יותר מדי אנשים שאחרי שהם ראו את זה, התחילו להפעיל עלי לחץ חברתי..... ואני נכנעתי ...... @_@.....

CibiHeart92

New member
קצת עריכה ממוחשבת של להבות וצבעים

ותהיי אחלה ספירות' XDDDDDDDDDDDDDDDDD

chibichee

New member
תודה תודה

הידידה שלי הכינה כבר את הבנזין כדי לשפוך מסביבי אחר כך...... היא רוצה שזה יהיה אמיתי.... לול ברצינות עכשיו.... אני לא יודעת אם אני צריכה להתאפר..... ??

chibichee

New member
-_-

אני נדמה לי אתפגר באמצע הכנס כי אני אהיה שם בערך 14 שעות ..... אז עוד לשים איפור..... אבל הבעיה הרצינית היא שאין לי מושג איך לעשות את האיפור הזה...-_-

CibiHeart92

New member
14?

אני אהיה שם איזה 17 שעות! כולל משמרות ריצות וצעקות על אנשים, שלא לדבר על זה שאני הולכת למות מחום ולא להצליח לנשום בגלל תחבושות אלסטיות לא להתלונן!! XD

chibichee

New member
.......

אההה.... נכון......הרי נשארים אחרי 12...-_-... את תהיי שם משמונה????

chibichee

New member
lol.....

אני גרה קרוב (חולון) אז אולי אני גם אגיע לעזור.... כי כעקרון המשמרת שלי היא מ 5 וחצי עד 12 בלילה....

chibichee

New member
קצת סטינו מהנושא כאן...

אני אהיה מ 5 וחצי ליד חדר הרצאות .....ואולי אני אגיע עם ידידה שלי בבוקר לעזור... איפה את תהיי?? או שאת רק בצוות הקמה/פירוק???

למעלה