שרשור א'-ב'...

fast food

New member
פרוץ' ואופנת רחוב יפנית

טוקיו נחשבת היום כאחת מבירות האופנה של העולם, זה לא מפליא בהתחשב בעובדה שסיור קטן בעיר חושף אלפי (עד כמה גדולה טוקיו?
) צעירים לבושים במגוון עצום של בגדים צבעוניים, נועזים, ובלתי שגרתיים, בכמויות שאפשר למצוא רק בטוקיו, הפרוץ' מאופיין בצבעוניות ובמגוון של פרטים שיוצרים יחד מראה עמוס וססגוני, שמושפע לעיתים מן האנימה היפנית, הגות'פאשן, ושאר ירקות בלתי מזוהים אין לי כוח

¥EleVatioN¥

New member
פיירי גות' מודר..../images/Emo129.gif

חנות לביגוד גותי איי שם בקמדן טאון שבלונדון (אם אני לא טועה) ויש שם את הדברים הכי יפים שראיתי בחיים שלי

¥EleVatioN¥

New member
פירסינגים../images/Emo129.gif

האמת לאדעת בדיוק מה הקשר, אבל שמתי לב שהמון אנשים המגדירים את עצמם כגותיים
מחוררים

Keitarou

New member
PVC

בד פלסטי, מבריק, לא נושם, נמתח קצת. משמש בעיקר ללבוש פטישי וכאלה..

צבעי שיער לא קונווציונאליים.

מבוססים לרוב על מים ועל כן דוהים ונעלמים במהירות מסחררת. רובם הגדול דורש הבהרת שיער לדרגות בהירות ממש- הבהרה, 'חמצון' בלשון העם, היא תהליך בלתי הפיך שדי הורס את השיער- תהליך כימי, אחריי הכל. מה שכן, התוצאה בהחלט מרשימה, גם אם לא מחזיקה זמן רב במיוחד. בארץ ניתן להשיג- חנות הפריקונים הנלוזה 'תומר' בדיזינגוף סנטר, בערך 50 ש"ח לצבע, מספרות מסויימות וחנויות המתמחות במוצרי שיער וצבעי שיער. חברות המייצרות צבעי שיער לא קוונווציונאליים- Raw, Special effects (SFX), Manic Panic, וכדומה.

ריוט גררל.

בעיקר סגנון מוזיקלי שהיה נפוץ בתחילת שנות התשעים (של המאה הקודמת. :O)- להקות כמו 'בייבז אין טוילנד', 'הול', 'ג'ק אוף ג'יל' וכו', שהתאפיינו בחברות להקה, ולא חבריי, קרי- נקבות ולא זכרים (הסגנון כשמו כן הוא~). אישית לא התעמקתי בסגנון, אבל הוא לווה בסגנון לבוש מסויים ומעט מתיילד- נקבות קשוחות העוטות עליהן איפור כבד, בייבי-דולז ונעליי מרי-ג'יין- נעליים שטוחות בובתיות שכאלה.

tzimisce

New member
ראסטות צבעוניות

אני לא יודעת אם זה הולך בארץ אבל בחו"ל , זה הולך בגדול , אקסטצ'נים של ראסטות בצבעי פאנק .

smady by

New member
שמלות ויקטוריאניות

משמשות השראה לגוטיקה הרנסנסית של היום- בעלות מחוך בדר"כ, המוני שכבות של בד בחצאית, ובאות בצבעים בדר"כ עמומים (ירוק ככה, אדום, סגול, בגוטיקה יש שימוש רחב בשחור)

fast food

New member
שרוולון

כפפה ללא אצבעות, שמגיעה עד המרפק פלאכס
לא היה לי מה לכתוב...

smady by

New member
שרוולים

(ולא אני לא מדברת על האלה שבאים ביחד עם החולצה
) שרוולים- בין אם הם רשת, תחרה, קטיפה או סתם בד רגיל, הם פריט לבוש "אלטרנטיבי" שיכול לבוא כמעט עם כל דבר... :)

למעלה