שרשור א'-ב'...

smady by

New member
דארק רבולושן

לא יודעת אם קשור לכללי - אבל בעיקרון זוהי קבוצת דיג'ייס שהתאחדה לעשות ליין מסיבות ברוח עם מוסיקה גוטית (בעיקר) ואלטרנטיבית...

די.איי.וואיי.- דו איט יורסלף-

'עשה זאת בעצמך'- נפוץ... מאז ומתמיד, עת אבותינו חבצו חמאה, או משהו. נטען כי הסגנון פותח ע"י סצינת הפאנק, עם להקות כמו 'בלאג פלאג', שהקליטו חומרים לבד, הכינו פוסטרים, הפיצו את עצמם בעצמם (אבוי, משחק המילים). בעקרון, הנושא כאן הוא אופנה, כך שמדובר בהכנת בגדים באופן עצמאי- תפירה, סריגה, גזירה, צביעה, שיפוץ וכדומה. ברחבי הרשת קיימות קהילות, אתרים ופורומים העוסקים בנושא. כל סצינת ה-'עשה זאת בעצמך' מאוד מעניינת אותי באופן אישי, אבל אני קצת מוגבלת. כל העניין מוזיל עלויות, וניתן להכין כל בגד רצוי, כמעט, בעזרת החומרים והכישורים אותם טיפחתם. (עכשיו 2 בלילה, והכל מתומצת להחריד. חפשו 'DIY' בגוגל? P:)

¥EleVatioN¥

New member
הסבר../images/Emo3.gif../images/Emo129.gif

חומר ממנו מכינים את הבגדים. חומר פלסטי (אם אני לא טועה) ומבריק.

fast food

New member
חותלות

שימשו כמחממי רגליים באירופה הקרה, החותלות הן מעין בד עבה המכסה את הרגל מן העקב(תחילת הנעל)עד גובה הברך, כיום החותלות משמשות אביזר אופנתי נפוץ בין חובבי האופנה הלא שיגרתית כפרוץ' וכדומה

חצאיות~

באות באורכים, מרקמים, דוגמאות, בדים ותוספות שונים ומשתנים- מיני, מאקרו-מיני, מקסי, ארוכות, סקוטיות, נפוצות בכל ז'אנר- החל מעקרת הבית הרוסייה עד לנערת הפאנק-רוק התורנית שנורא אוהבת בדים משובצים שלא מכסים בעצם שומדבר. גם כאן, כמו כל פריט נחשק אחר בערך, יש מחסור רציני בפריטים זמינים וזולים. חצאיות עצמן אמורות להיות קלות להכנה, אך אני מוגבלת ואיני יודעת לתפור. >.>

לבוש מועדוני לילה

לבוש מועדונים בדרך כלל נקבע לפי המקום, לפי סיגנון המקום, ובעיקר כדי לצאת ולהרשים את הסביבה. וכדי להיות הבולט במקום, ולנסות ליצור מן ריכוז של הלבוש שגם התאורה במועדון, וכל הסביבה יוכלו לראות שאתה הבולט. וכדי להיות בולט במועדון לילה,יש צבעים שיעזרו ללבוש שלך להתבלט,למשל כמו צבעים מטאלים,צבעים זרחניים,ואפילו צבעים שהם אלגנטים,כמו לדוגמא:לבן. מקווה שזה מספיק טוב

סעמק

לא קראתי שצריך להסביר ואני ממש עיפה יותר מאוחר אני אספק את הסחורה=/ סורי

טוב...

התעוררתי טיפה: הלוליטה סטייל הוא סגנון הנחשב לאלגנטי ביותר אך עם חן ילדותי בו אשר התפתח ביפן מסגנונות רחוב שונים שהתווצרו שם עם השנים. (יפאנים גאונים אין מה לעשות). הלוליטה סטייל לרוב מתאפיינת בלקיחת לבוש עתיק והפיכתו לפריט חדשי עם שינוי גזרות מינימליסטי והוספת פריטים עדכניים יותר שמהווים תפנית בכל התלבושת. הגות' לוליטה הוא סגנון שהתפתח מתוך הלוליטה סטייל בשילוב השפעת אליסה בארץ הפלאות. לדעתי ? סתם סגנון יפה =] אני הולכת לישון.

למעלה