שרשור לבוש? :]

שרשור לבוש? :]

מתחילים היום ב9 ואיןלימהלעשות אז אני בטוחה שמכירות <> אני? ג'ינס ברוך רחב של אחי, עם מקום לחבילה :O חולצת סצפר :| שחורה לק אדום שטויות נעלי סקייט <>

Jillian

New member
חחח גם אני פה

וגם לי משעמם אז גם אני יענה שתי גופיות *גופיה שחורה עם נקודות לבנות ומעל גופיה שחורה עם פרחים(דיי חשופה ככה שרואים את הגופיה עם הנקודות) ג'ינס מתרחב ומגפיים ^_^ ושרשרת של מזל תאומים איאי

אמממ...

פיג'מה (קמתי לא מזמן)- מכנס סאטן אדום עם ציורים של טום וג'רי וגופיית סבא אפורה. לק שחור בציפורניים, עגילי עכביש צמודים לאוזן. זהו.

crazy cottage

New member
אממ אני ../images/Emo163.gif

חולצת בית ספר לבנה (היה ספורט
) מכנס שחור עד הברך גרביים כתומות
את הצמידים שתמיד על היד שלי שרשרת לב נפתח עם תמונות של מיקי ומיני
ולק שהוא מרקר כתום

EdisonGirl

New member
ואני..

עדיין בפיג'מה.. חחח שרוואל בגווני השחור-לבן וחולצה אפורה.. זהו..

נממ ../images/Emo26.gif

האמת לא משו מיוחד.. לפני חצי שעה ככה קמתי והצאתי את הכלב אז.. כרגע.. ממ מכנס קצר בוקסרי כזה אדום ו.. גופיה שחורה

הדס100

New member
אני...

מכנס שחור מתרחב, חולצת כפתורים בצבע בורדו עם ציור של אישה בשחור, ושרשרת צמודה לצואר עם פרפר עליה, בצבע של החולצה.

forgottenangel

New member
me

חולצת בצפר אדומה בוקסר של מיקי מאוס לק אדום שרשרת של אנק, ומפתח והרבה תמידים ביד^^

xXSock FairyXx

New member
.....

שיער עם פסים ורודים אסוף בקליפס שחור. בוקסר של פו הדוב עם פרחים. גופיה צהובה :X שרשרת של קורי עכביש & שרשרת החיים. בלי גרביים ושאר ירקות

Science Fiction

New member
אני לבושה בצורה "נורמלית" |ינשוף

למדי... טישירט לבנה גזורה, סקוטית קצרה [כי גם עם מזגן, בבית הזה אי אפשר להסתובב עם דברים ארוכים], צמיד חוטים שתמיד עלי.

psycho maiden

New member
אני רק התעוררתי לפני שעה...

חולצת בציפר קרועה שאני ישנה איתה, טרינג שחור כזה ענק.. ושרשרת של סמל החיים שתמיד עליי =) ואגב לא הבנתי את זה : ג'ינס ברוך רחב של אחי, עם מקום לחבילה ... ברוך?!
חבילה ?!

חחחחחחחחחחח אבוי לי

בדיוק ידיד לשי דפק בדלת ואני כתבתי ברוך :p טחחחחח רק עכשיו אני שמה לב חבילה? זין.

Envision

New member
me:

חולצת ביצפר שחורה ג'ינס בהיר עגילים ארוכים האנק שלי (אף פעם לא מורידה אותו) וכפכפים שורות. שומדבר מיוחד... חחח...

BlackHeart

New member
חיחי ^_^

חצאית מיני שחורה קצרה קצרה P: כפכפי אצבע בצבע שחור, וחולצה שהייתה פעם T ואז אני הגעתי והרגתי אותה.. [חתכים מאחורה ומחשוך ענקי עם קשירה מקדימה] X:

Silent tears

New member
אני

מכנסיים לבנות רחבות שרוולים עם חורים בצבע אדום 7 מצמידים קבועים אולסטאר כחולות חגורת ניטים עם ניטים שחורים גרביי פסים שחור לבן עד הברך חולצה שחורה שרשום עליה FUCK

ו... אני ../images/Emo9.gif עונה!!!!

חצאית שחורה קצרצרה שיש לה מתחת פס תחרה חמדמדה P: חולצת בצפר ורודה, ונעלי אצבע שחורות :)) נמנמ...

הומ.

חולצה שחורה גזורה, ומכנסיים שחורים ומעל חצאית סקוטית. אולסטאר שחורות, שרשרת גרזן ושני צמידי הניטים שלי ^^

למעלה