שרשור לבוש? :]

המממ=]

כרגע: חולצת בית ספר אמריקאית- חולצה אפורה עם שרוולים וצאוורון שחורים. לק חצי כסף חצי שחור. טרנינג משיעור התעמלות שחור עם פס גומי ורוד ונעלי ואנס חצי שחור חצי ורוד. וצמידים בצבע שחור זוהר.

Vampires desire

New member
הממ

מכנס שחור קצר כי חם גופיה של המורדים כי ישנתי

Nightborn

New member
עכשיו-

חולצת כפתורים לבנה (שזה פריט מאוד מאוד שימושי במתלחה שלי), מכנסיים ירוקות, אפודה ירוקה, ולפני עשרים דקות עוד הייתה עניבת קפלים מעל זה.

ולא חם לך?

בכל מקרה, איך אתם יכולים לנעול מגפיים בחום הזה? אני אפילו לא מסוגלת לנעול נעלי ספורט... ואם אני כבר עונה....אז.... אני לובשת מכנס שחור עם פסים ורודים וכחולים בצד ועם קיפול למעלה וגופיה ישנה...

Nightborn

New member
אף פעם לא חם לי.

אני רגילה כבר ללכת ככה. אז לא חם לי עם זה.

Daniela R

New member
הממ.. קצת באיחור

ג'ינס גופיה שחורה חצאית בד מיני שחורה עם בד רשת ופרחים (רשת צפופה). אולסטאר שחורות (חצי, לא הרגילות) לק בורדו.

אני

חולצה שחורה עם ציור של פיה מכנסיים שחורים מתרחבים מאוד ומעל זה חצאית משובצת (לא סקוטית לפחות לא בצבעים של הסקוטית )

ROSE With Blood

New member
סקוטי זה לאו דווקא אדום

למשל הצבעים של המשפחה של אבא שלי זה כחול וירוק או משהו בסגנון

~מגיבה באיחור~

לובשת עכשיו- חולצה גזורה של מטאליקה, חצאית סקוטית, גביוני רשת, אולסטאר מקופלות בצבע סגול, 4 צמידי ניטים, 2 טבעות עיניים, הטבעת נישואים שלי
*
*, קולר נחמד עם מנעול ושרשרת עם תהלים... רונה xxx

ROSE With Blood

New member
כרגע לא משהו מיוחד

סתם ג'ינס עם כתמי צבע וחולצה כחולה- אני עושה שיפצורים בדירה שלי

ROSE With Blood

New member
אה עכשיו ראיתי שלא כתבתי

- לק- כרגע אין (אתמול היה לי רעיון עבודה) כרגע הצבעים היחידים על הידיים שלי זה כתמי צבע- אדום ושחור ועגילים- מה שאני בדרך כלל באוזן ימין עגיל כזה של פופיק עם דגל בריטניה (שמרינע המתוקה קנתה לי 333>) ובצד השני בחור אחד העגיל שענבל קרובת משפחה שלי הכינה- קשה להסביר את הצורה שלו.. (חלק חושבים שזה עקרב או לטאה אבל זה לא משהו מוגדר) ובחור השני סתם עגיל קטן אה ולק ברגלים- שחור

Just Angel

New member
מתחשק לי גם ../images/Emo26.gif

-גופייה שחורה. -חצאית סקוטית. תמיד עלי: -המון צמידים שחורים. -צמיד ניטים מרובעים. -3 טבעות. -שרשרת אנרכיה. -שרשרת חרב. -עוד שרשרת. -לק סגול. -15 הפירסינגים שלי.

Just Angel

New member
זה לא כזה הרבה :X

טבור.גבה.סייד ליפרינג.2 הרחבות.ליפרינג.3 הליקסים.דאבל נזם ו-4 רגילים באוזניים.

Marble Arch

New member
שלא תדעו.

תגרשו אותי מיד לפורום אופנה.
ג'ינס דהוי במראה Used חולצה ורודה (כן, ורודה) שכתוב עליה I
vintage ואפילו יש עליה פייטים (מגולף, חולצה ממש נעימה וורודה!). חגורת פרחות שחורה. ונעלי בירקנשטוק. טוב, הייתי בבי"ס, צריך להתמזג עם ההמון. כדי לרכך את המראה הוספתי שרשרת ורודה עם גולגולת שחורה.

למעלה