שרשור קונסטנטין

Juliann

New member
שם הלהקה pray for the soul of betty

נראה לי חברה לשעבר של מישהו שם..

Fairywitch

New member
אני אשמח לתת לך 10 ס"מ../images/Emo13.gif

גם קליי גבוה
למה הם רחוקים כ"כ, למה

Fairywitch

New member
להיפך- אני צריכה אותם גבוהים

אבל למה הם רחוקים ממני כ"כ
שיעשו עלייה...

Juliann

New member
כן קליי גבוה.... מאוד =>

הוא אמר פעם שהדבר הראשון שאנשים אומרים לו שהם רואים אותו במציאות הוא "וואי אתה גבוה!" הוא טוען שאנשים אולי חשבו שהוא נמוך בגלל שהוא עמד הרבה ליד רובן [193-194] ושליד רובן כולם נראים קטנים

R o t e m O p

New member
חחח...כנראה גם בגלל שהוא חנון

כולם מצפים ממנו להיות קטן
אבל טוב שהוא גבוה הגודל -כן- קובע !!

Juliann

New member
מדברים על גודל......

הוא בא לתוכנית לילה של ג'ימי קימל וקימל ראיין את אחת המעריצות של קליי בקהל ושאל אותה מה היא אוהבת בו.. אז היא קשקשה שיש לו אף מדהים, שפתיים יפות, עיניים מהממות וכו' ואז היא כזה הוא מידה 13 בנעליים! [13 זה משהו כמו 47] וכולם צחקו, עוד שניה קליי היה קובר את עצמו
ולמי שלא הבין, מכירים את התיאוריה על כף רגל גדולה ואיבר מסויים?... חחחחחחחחחחחחחחחחח

R o t e m O p

New member
מכירים מכירים

וזה מגעיל...אבל המעריצה הזאת ממש בעעעעעעעע מסכן קליי

Juliann

New member
מידע על קונסי מהשרשור הקודם

-זמר בלהקת רוק, שם הלהקה PRAY FOR THE SOUL OF BETTY -הופיע בתפקיד ראשי במחזמר RENT -בן 29, יווני אורתודוקסי -מהאודישנים של איידול [או לפני לא יודעת] שם בקביעות את הצמיד הצהוב של הסרטן -בן דוד שלו מת ב11/9 -מתנדב בתור "אח גדול" לילדים שאיבדו הורים ב11/9 -בתוכנית רצו שהוא יספר על בן דוד שלו אבל הוא לא הסכים [בגלל שהוא לא רצה "להשתמש" בזה]. -למד באיזשהו בצפר לשירה/משחק/ריקוד -גר בניו יורק -גובה: סביבות 190 עוד לגבי קונסטנטין מ- constantine girl -הוא למד ב- boston conservatoryיש לו תואר באמנויות משם -הוא הופיע בחוק וסדר SUV [מדור מיוחד] -הוא התחיל לשיר בהשפעת אחיו הגדול שהוא מפיק מוזיקלי כיום -הלהקה שלו הוציאה את הדיסק שלהם בעצמה, את אחד השירים אפשר להוריד מהרשת (לא שאני מעודדת להוריד דברים באופן לא חוקי ) קוראים לו truck stop sally והוא קיבל ציון לשבח ב- american billboard

Fairywitch

New member
לא מכירה, אבל זה להיט בברודווי../images/Emo70.gif

ומזמן מתתי לראות את זה... הבחור כבר כוכב, חבר'ה

STA1

New member
צר לי להודות אבל הוא מכוער לאללהה!!

והוא לא מדהים כל כך אני חושב שאנואר ומריו הרבה יותר טובים ממנו..

Fairywitch

New member
מבחינה קולית אני מסכימה../images/Emo45.gif אבל

יש עוד דברים שאפשר לעשות איתו חוץ מלשיר

Fairywitch

New member
פתחתי גלריה לקונסי- אפשר לבקר../images/Emo70.gif

כי יש לו יותר תמונות מלכל המתמודדים האחרים...

למעלה