שרשור שאלות חדש

sonic15

New member
וואו תודה!

אהבתי שאמרת לי שמתאים לי יותר ככה תראי הנה תמונה של תספורת שעשיתי ביולי אמרתי לספר שיספר אותי כמו מייקל לואיס כזה טבו הוא סיפר אותי וזה מה שיצא: שימו לב זה היה בתחנת אוטובוס סידתרי תשיער בלי מים ובלי כלום עמד כמו קוצים אבל אני אל רוצה שוב כזה:( עם תשימו לב פה אין לי תאפשרות לעשות גל כזה בשיער כמו מייקל וכל דבר מגנבי אחר בקושי היה לי שיער ככה בגלל זה אני לא רוצה לחזור על הטעות הנוראית הזאת ואני רוצה להסתפר כבר השבוע:)

דווקא ככה זה ממש יפהההההה

שיואווו איזה הבדליםםם...זה ממש יותר יפה... בכל מקרה כל תספורת שתבחר והיא לא תהיה על הפנים זה יהיה יפה אני חושבת....מתאים לך ככה=] אתה יכול לתת לספר תמונה של מייקל ולהגיד לו שככה בא לך..ואולי זה באמת יצא כמו שאתה רוצה.... בעקרון כל עוד שזה לא על הפנים לך על זה!=]

sonic15

New member
בטוחה?

סבבה שכנעת אותי אז לא מאתים לי התספורת שיש עשכיו לרן כי השיער שלו לא עומד ככה ולי מתאים שיער שעומד כמו כולם נכון? אבל כשהיתה לי התספורת הזאת השיער היה קצת קצר יותר לא כמו עכשיו אולי אני רק צריך דלעת איך סלדר תשיער שיראה ככה? או שבעצם הפעם לורמ לספר שישאיר קצת יותר שיער ולא קצת נכון? ומה כדאי לי לומר לו לעשות לי בתספורת? אפשרות שאוכל לעושת גל עומד כזה כמו של מייקל?

עונה=]

אני חושבת שכדאי שקודם תנסה לסדר את השיער איך שהוא..עם קרם..תסרק אותו אחרי קרם ואחרי הסירוק תעביר עליו את הידיים שיראה פרוע(במידה ואתה לא אוהב אותו מסורק מאוד). תדאג שהשיער לא יהיה על הפנים...ובשביל ברק יפה בשיער תשתמש בקרם לחות..זה מעולה וגם בנים משתמשים בזה... תנסה כמה שיותר שהשיער יראה מסודר ושיראו את מידת ההשקעה ושלא יחשבו שהזנחת,אנשים יכולים לראות אם אתה מזניח את השיער או לא...אני אחת כזאת שיכולה לראות על מישו אם הוא מטופח בשיער או לא. בשביל תספורת לך לספר תתן לו תמונה ותגיד לו איך בא לך להסתפר..לאו דווקא מייקל..אל תגיד לו מייקל כי למייקל יש יחסית שיער קצר...תתן לו תמונה שתמצא ברשת ותתאר לו מה אתה רוצה לפי התמונה וממש תראה לו בשיער שלך עד לאן לגזור...עצה שלי שהחלק שקדימה בשיער לא יהיה ארוך...כדי שתוכל לסדר אותו שלא יהיה על הפנים. לך על משו קצר יותר אבל לא יותר מדי..משו שעם ג'ל אפילו צ'יק צ'אק יסתדר... אגב..היית פעם בפורום דניאל זילברשטיין?נפל לי האסימון מאיפה אתה מוכר לי=]

sonic15

New member
כן אני משם ויש לי עוד שאלות

את יכולה לאמר לי איך קוריאם לתספורת שאני רוצה שיש גם למייקל? את יכולה לתת לי תמונות של תספורות כלאו את יכולה לומר לי בדיוק איך לסדר תשיער בצורה כזה,עם מה לסדר ולהסביר לי בשלב שלב? אבל תאמת אתממליצה לי לסדר את הישער שיהיה לי הרבה אבל בצורה מגניב ויפה כמו של מייקל או הלסתפר ושיהיה צקת קצר יותר? אגב כמה זמן לוקח סלדר תשיער יפה כזה? בבבקשה תסבירי לי הכל שלב שבל תודה

פיי כמה שאלות חח..אני עונה..

את יכולה לאמר לי איך קוראים לתספורת שאני רוצה שיש גם למייקל? השיער שלו קוצים רגיל רק שיותר ארוכים.. כמובן שאם הוא לא יסדר אותם השיער שלו יהיה על הפנים ויפה לך יותר שהשיער לא על הפנים. את יכולה לתת לי תמונות של תספורות כלאו? צירפתי תמונה של התספורת של מייקל מכל הכיוונים את יכולה לומר לי בדיוק איך לסדר תשיער בצורה כזה,? מייקל מסדר את השיער שלו שהשיער שיש לו קדימה מופנה כלפי מעלה...ככה שהשיער של מייקל קוצים ארוכים ולא על הפנים...הוא מסדר את השיער עם פן או עם קרם..השיער שלו גם חלק...זה פשוט קוצים רק ארוכים ולא קצרים..... עם מה לסדר ולהסביר לי בשלב שלב? אתה יכול לסדר את זה עם קרם..תספורת כזאת קרם יספיק....במקרה שאתה רוצה את הקוצים יותר עומדים אז תסתמש בג'ל או בפן... אבל תאמת את ממליצה לי לסדר את השיער שיהיה לי הרבה אבל בצורה מגניב ויפה כמו של מייקל או הלסתפר ושיהיה צקת קצר יותר? אני חושבת שאם תדע לסדר את השיער כשהוא קוצים רק ארוכים יותר כמו מייקל אז יהיה לך מהמם...כל עוד שהשיער לא על הפנים זה מעולה.... אם לא תסדר עם התספורת אז קוצים קצר זה מאוד יפה לך...אני רצינית!אתה נראה מעולה עם קצר |אגב כמה זמן לוקח סלדר תשיער יפה כזה?שיער עם קוצים ארוכים אתה יכול לעסדר ב-5 דקות..אותו דבר עם קוצים קצרים..שמים ג'ל או קרם והשיער מעולה....אם אתה מסדר את הקוצים אחד לכל כיוון אחר אז אולי 6 דק'
....לא לוקח הקבה לסדר קוצים... בבבקשה תסבירי לי הכל שלב שבל תודה מקווה שעזרתי=]בהצלחה

sonic15

New member
ווואו תודה פרה של שוקולד מואווווווווווו

אז את אומרת שאני נראה דמהים ככה בתספורת כמו של מייקל? אז אחלה אחלה אבל קרם זה כמו ג'ל? כי ג'ל זה אל בריא וואקס זה דביק ומגעיל וקרם לא? כמה עולה קרם מה את ממליצה לי? לקנות אצל הספר? לראותת לו פשוט תמונה מהצד של מייקל-יש אחת כזאת בקטלוג של פוקס אז להסתפר או לא מה את אומרת? להשתמש בפן או לא?

עונה...

...ג'ל יותר קשה מקרם וקרם יותר חלק..אני ממליצה שבשביל תספורת מייקל תעצב עם הקרם.. קרם יכול לעלות בכל מחיר השאלה איזה אתה קונה....אני ממליצה על הסדרה הירוקה של נטורל פורמולה...כתוב על כל בקבוק לאיזה סוג שיער זה..תבחר... אם אתה שונא את הדביקות הזאת ביד תקח את של דוקטור פישר... קרם עולה תלוי בגודל והסוג...קרם יכול לעלות לך 12 שקל וגם 20 שקל ואפילו יש קרמים שעולים יותר...תלוי איזה אתה קונה לא צריך לקנות אצל הספר..אתה יכול למצוא בסופרפארם במשביר או בכל חנות של מוצרי טיפוח...קרם רגיל של נטורל פורמולה לא עולה הרבה בכלל,הוא עושה פלאים תאמין לי... וכן אתה יכול להראות לו מהקטלוג של פוקס..כמה שיותר תמונות זה יצא יותר מדוייק אז להסתפר או לא מה את אומרת? אני בעד להשתמש בפן או לא? פן לא בריא לשיער..אני ממליצה על קרם קודם כל..תראה איך אתה מסתדר עם קרם קודם

sonic15

New member
סבבה אז ככה:

אני יסתפר אבל השאלה היא כמה אורך להשאיר לשיער? כמה אורך לומר לספר שישאיר לי בכל השיער אפשר תמונה של אורך שיער? אראה לו תמונות הוא כבר יבין ואחלה ואז אקנה קרם של נטורל פורומולה או ד''ר פשיר רגע נטורל פורומלה עשו ניסויים בעלי חיים?-אני נגד זה כמובן ד''ר פישר זה הכי טוב לא? וזה במאת יעשה לי פלאים ואראה קצת יותר טוב? וכמה זמן לשים את הקרם?

עונה שובב......./images/Emo9.gif

תראה לו את התמונות והוא כבר יראה..תגיד לו שאתה לא רוצה שהשיער יהיה ממש קצר..אתה קוצה קוצים יחסית ארוכים...תראה לו את התמונות של מייקל והוא כבר ידע כמה להשאיר לך..הוא ספר נשמה...הוא יכול לראות תמונה של מישהו ולספר אותך כמוהו..הוא למד את זה..אתה לא תצתרך ללמד אותו אל תדאג. אני בעד נטורל פורמולה..לא יודעת לגבי הניסויים אבל זה הכי טוב נטורל פורמולה. כן..זה יעשה לך באמת פלאים..הגירסא הירוקה..כאילו זה בקבוק ירוק כזה...רשום על כל בקבוק לאיזה סוג שיער..קח את מהש הכי מתאים לך.... לא שמים המון מהקרם הזה..שמים כמה שצריך....5 דקות..לא צריך לקחת יותר....

sonic15

New member
ולגבי הקרם איך לשים לאיזה כיוונים כמו תמונות?

ללכת בראשון לספר להרואת לו תמונה ספר אותי כמו מייקל אוקיי מספר אני קונה קרם ואז שם איך כמו שרואים בתמונות של מייקל? ואז אני יראה מעולה? וכשהשיער יגדל שוב מה לעשות אז? פשוט לסדר אותו? אגב אמא שלי ספרית אבל היא ממזן לא סירפה בגלל זה אני לא ממש סומך עליה

אוקי אני עונה...

אני חושבת שיהיה לך מעולה גם אם זה לא יהיה מדוייק למייקל....פשוט שלא יהיה על הפנים ויהיה מסודר.. לתספורת כמו מייקל אז תסדר עם הקרם כמו בתמונות של מייקל. כשהשיער יגדל תבוא שוב לאותו ספר..כשתצא מהמספרה תגיד לו עד כמה אתה מרוצה ומתי שתבוא פעם הבאה מה לשפר והכל..הוא כבר ידע איזה תספורת אתה מעדיף...אם תצא מרוצה מהתספורת אז הוא כבר ימשיך לספר אותך תמיד ככה....הוא יזכור....כמובן שרק אם תגיד לו...לא הרבה באים אליו עם תמונה של מייקל ואומרים לו: ככה. בהצלחה=]

sonic15

New member
עוד שאלותXD

כשאני בא לספר אני רמאה לו תמונות צד של מייקל נכון? מכל צד וצד? איך אלמר לו לספר אותי? אני מפחד שהוא יקצר לי תשיער בהרבה ויעשה קצוץ מבינה? אני רוצה שיהיה לי שיער ארוך כזה לא קצר איזה אורך הוא צריך לספר תשיער שלי? הוא צריך להוריד הרבה מהישער מאחורה או קצת כמה? והוא צריך להוריד הרבה או קצת שיער מקדימה? אני לא רוצה שיזחור על הטעות של התספורת מיולי מבינה? אני רוצה שיהיה לי הרבה שיער ושואכל לעצב אותו יפה אגב קרם זה נוזלי כזה כמו ששמים משחה? שוב תודה:)

חחחח אני עונה

כשאני בא לספר אני רמאה לו תמונות צד של מייקל נכון?- אתה מראה לו כמה תמונות שלו..כמה שיותר זה יותר טוב וככה זה יהיה מדוייק יותר... מכל צד וצד? -כמה שיותר תמונות יותר טוב איך אלמר לו לספר אותי?- אתה לא צריך..הוא יודע יותר טוב מכולנו אני מפחד שהוא יקצר לי תשיער בהרבה ויעשה קצוץ מבינה?- לא נורא שיער גודל.....תגיד לו שבא לך שהקוצים יהיו ארוכים קצת איזה אורך הוא צריך לספר תשיער שלי?- קוצים ארוכים קצת....תראה לו את התמונה והוא ידע הוא צריך להוריד הרבה מהישער מאחורה או קצת כמה? -הוא צריך להוריד מאחורה יותר מהקדימה.. והוא צריך להוריד הרבה או קצת שיער מקדימה?-ישאר יותר שיער קדימה.. אני לא רוצה שיזחור על הטעות של התספורת מיולי מבינה?- מבינה..שיער גודל אין מה לדאוג אגב קרם זה נוזלי כזה כמו ששמים משחה? כן שוב תודה:)....- שוב בבקשה

sonic15

New member
תודה אין עלייך!

אבל למה את אומרת שצריך שישאיר יותר שיער מקדימה מאשר מאחורה? הוא צריך הלשאיר שיער שווה מאחור ומקקדימה לא?

sonic15

New member
אגב למה פן לא טוב?

אני הייתי ניצב בראש גדול 4 וראיתי כל הזמן בחדר איפור שעושים לשחקנים פן וכן גם למייקל אז למה זה לא טוב? זה לא בריא? הורס תשיער?

עונה להכל

פן זה לא בריא לשיער כי הוא שורף אותו..... לגבי השאלה למה מקדימה יותר ארוך זה כי ככה אני רואה..למיקל יש פוני כזה שהוא מרים לקוצים יפים...השיער שלו קדימה טיפה יותר ארוך מאחורה...הספר כבר ידע מה בדיוק לעשות לך אל תדאג..תראה לו את התמונות של מייקל כוללל תמונות פרופיל והוא יבין=] וכן אני יודעת שהיית ניצב....=]

kryp

New member
אם תטפח את השיער אז לא נורא אם תעשה פאן.

תדאג לחפוף בשמפו מתאים, שים קצת טיפות סיליקון על השיער לפני פאן. לפי התמונה שלך עם השיער הקצר אתה לא צריך פאן ארוך יותר מדי כדי להגיע לתוצאה טובה, אז זה לא לדעתי אין בעיה להשתמש בפאן. אגב, מה רע בוואקס? זה אחלה חומר, קליל ולא מורגש על השיער.

למעלה