קצרים ליום רביעי

susieada

New member
קצרים ליום רביעי

יום האחרון של חנוכה! שהאור המלא ילווה אותנו היום ובכל ימי החושך של החורף.

מכירים אימון כזה?
סוג אימון חדש שעברתי אתמול רצנו אתמול בחושך את העליות בפארק בגבעה עם הדשא ליד הממדיון.
בסך הכל רצתי אולי חצי שעה, אבל היה לי ממש קשה ובנוסף הרצפה לא ישרה...

כל אימון שעושים זה נהדר
זה פעם הראשונה שעשיתי את זה וכבר חשבתי לבקש מהשותף שלי לחזור לריצה רגילה בפארק, כי היה לי מאוד קשה, וחשבתי בליבי אם לא עדיף לרוץ על אותו קצב מאשר לרוץ את העליה ולרדת בהליכה ובמקום החד ביותר...
למה קוראים
לגבעה קוראים - גבעת המופעים?

תודה רבה לך
תמיד לומדים משהו חדש בחיים... וזה אומר בעצם להמשיך בגיוון באימונים...
(לא שמתי לב אם יש שמה שילוט על שם המקום, ולא חשבתי שיש לגבעה שם)

susieada

New member
העליות קשות והדשא ממש לא חלק!

אימון ריצה וחיזוק מאתגר ומקסים!

על הדבש ועל העוקץ

יצאתי לרוץ היום, שוב במסלול הרגיל (שאיכשהו קצת התארך מהרגיל). שמחתי לגלות שהקצב קצת עלה, כיף לרוץ ליד הים, עם הכחול המקסים, הציפורים הנודדות בשמיים, מזג אוויר מושלם.
התעייפתי, גם כנראה כי רצתי טוב, וגם כי הגוף מתחיל להתרגל לשגרה החדשה.
אגב, מאז החופשה הילדון קם כל יום ב-6-7, זה מאד תורם לאיכות החיים, וכשישנים אפשר גם לרוץ כמו שצריך.
חזרתי הביתה והמאמן שלח הודעה שאין קונג פו מחר או ביום ראשון. הוא במילואים! כל חודש דצמבר נטול קונג פו. אני כל כך מבואסת!!!

susieada

New member
The plans of mice and men...

את חוזרת לאימוני קונג פו ואז, בדיוק, כשתאבון עולה.. מילואים. באסה!
כל הכבוד על הריצה וכייף שהילדון ישן עד 6-7! את צודקת שהרבה יותר קל להתאמן על לילה עם שינה רצופה "ארוכה"!
שימשיך כך, גם עם חזרה למסגרת.

susieada

New member
אימון לסדר בלאגן...

הטריינר חיכה לי היום.. אך התמקדתי בדברים אחרים. אחרי כמה ביקורים של הנכדים, וקושי להתכופף או לשבת על הרצפה באותה התקופה, היום סוף סוף סידרתי וארגנתי את כל המשחקים.
שעתיים... נחשב אימון??

אתמול כן הגעתי לפארק הירקון להליכה עם חברה. 40 דק' ופעם הראשונה במה שמרגיש הרבה זמן, שהלכתי ללא מקלות נורדיות או קב. קצת תפוס היום, אך תחושה בריאה מעבודה מאומצת.

זהו. נגמר לנו חנוכה, עם אור הנרות, הברכות, השירים, משחקי הסביבון. חזרה לשגרה.
שנמצא את האור ואת הברכה בכל מקום, כל יום.

perach22

New member
גם הערב תענוג של אימון

הערב יצאתי לריצה ברחובות 8K, ומה שעשה לי כיף את הריצה הפעם, זה שבין השירים ששמתי לי ברשימה השתרבב השיר של הגר ושגיא (ילדי), שהקליטו את עצמם, (זה הכל בשבילך...) זה היה משעשע... בטעות כיוונתי באפילקציה על הליכה נורדית, ולא הבנתי להמ הגברת סופרת לי את הק"מ לפי מיילים, נכנסתי למועדון למיני קלאס - 15 דק' של קריעה לשרירי הבטן, כן יש לי עבודה לעשות שם, ואח"כ שוב לבריכה הפעם 2 סטים של 10 בריכות.... וזה פשוט היה תענוג.... איזה כיף.... שיהיה לילה טוב לכולן...
וגם הצלחתי להעלות תמונות לראשונה

איזה כיף של אימון

תמיד ריחמתי על אנשים שרצים במיילים, ככה המרחק עובר הרבה יותר לאט.

perach22

New member
נכון גמדים,

הספירה במיילים כמעט והצליחה לייאש אותי ולהפסיק לרוץ אבל נתתי לה בראש...

למעלה