קצרים לסופ"ש

susieada

New member
קצרים לסופ"ש

בוקר טוב ואנרגיה לרצות ולרצים!
שבת שלום לכולנו!

שמירה על חום, וכייף, מנוחה או כל דבר שמתאים!

perach22

New member
סופשבוע שמתחיל טוב

אני בסימן של התאוששות מפדלאות,
הבוקר יצאתי למועדון, שעתיים אימון של שיעור ספינינג טוב, אחריו ריצה קצרצרצרצרה של 1.5 ק"מ על המסילה, ואחריה בריכה, שחיתי לפחות 30 בריכות כשאני משלבת הרבה סגנון חתירה, מנסה להתמיע אותו יותר במהלך השחיה ומקווה שאני עושה נכון, היה באמת מרענן, לחזור לפעילות אחרי 5 ימים.
בהחלט מרגישה יותר טוב עם עצמי עכשיו,
מקווה ליום שמשי יחסית מחר, רוצה לרכוב, אבל גם לרוץ, טוב אחליט מחר בבוקר...
העיקר שיהיה סופ"ש נפלא לכולן

susieada

New member
חזרת לפעילות בגדול! עשית טריאתלון!!

שמחה לשמוע שהיה לך טוב ואני יודעת שהרכיבה או הריצה מחר גם תביא חיוך ללב ולגוף!! תהני!

susieada

New member
אמא לאינדיאנים מרתוניסטית!

סיימה!
כל הכבוד!! בתנאי מזג אויר נוראיים, עברה את כ-ל ה42.2 ק"מ כגיבורה!
אנו מחכות לשמוע פרטים!!

זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים, מדהים אבל קשה

הנסיעה לטבריה, האווירה במלון, הביחד עם בני הזוג והשותפים לדרך ובעיקר הפתעה שעשו לנו שתי חברות מהקבוצה שבאו להיות איתנו (כולל תינוקת בת 8 שבועות), הזמינו בסתר גם חדר במלון וצירפו את שמן להזמנה למסעדה - היה כל כך מרגש ונפלא.
המרתון התחיל מעולה, ממש, עד קילומטר 25 זרם בדיוק לפני התכנון. היו לי המון התלבטויות לגבי הביגוד אז דיי מהר הורדתי את החולצה הארוכה, הכובע והכפפות.
ה10 קילומטר האחרונים היו מלחמה מנטלית מטורפת, היה לי ממש ממש קשה והצלחתי לסיים בזכות ראש חזק שיש לי אבל בזמן פחות טוב ממה שרציתי. כל פעם הצבתי לעצמי מטרות קטנות : רק עד שלט הקילומטר הבא, רק עד התמרור, רק עד מעגל התנועה...ואז הגיע שער הסיום והבכי וההתרגשות, ובעלי והחברות שעטפו אותנו בחום ואהבה ואוכל ושתיה.
כל חלק בגוף כואב לי ותפוס ברמות מטורפות....ולמרות כל זאת אני חושבת איך לשפר במרתון הבא....מה שמראה שאשכרה אני פסיכית לגמרי.

susieada

New member
ענק לפסיכית החזקה שלנו

איזו הפתעה נהדרת שהגיעו עוד חברות מהקבוצה, כולל התינוקת!, לעודד אותך, לעטוף אותך בעידוד, פירגון ובאהבה!
את אכן חזקה. ומקום של ראש חזק קריטי באימונים ובמרוצים ארוכים קשים. אגרת הרבה נסיון למגירה הזאת של ראש חזק, לא רק באימונים, אלא במקום המגורים בשער הנגב, עם ה"מסביב" במשפחה. את אמא עוצמתית... וכן, פסיכית, בזמן שאת כולך תפוסה, בכבוד!, כבר חושבת על איך להשתפר למרתון הבא!

כמה טוב שהייתה לך תוכנית, שהתוכנית עבדה 25 ק"מ (ארוכים, בקור!), ושידעת איך לחלק את השאר למטרות קטנות!
תרחפי בגאווה!
עוד
ענק!

אין ספק כי לאורח החיים כאן, ולעבודה שנרשמתי באמצע צוק איתן

היתה השפעה על הדברים.
יחד עם זאת ניתחתי היום הרבה את הדרך, מנסה להבין מה בדיוק היה שם, תוך ניסיון הפקת לקחים.
תודה על המילים החמות...עכשיו אפשר להתמקד בטרינשים

susieada

New member
מרוץ מושלם כשאת מוסיפה הפקת לקחים! כל הכבוד!

חיבוק! והבעייה מחר בהוראה לא רק שאולי תשבי בכיתה, אלא.. איך תקומי???

perach22

New member
ברווורררר!! אם לא היית פסיכית

לא היית במקום הזה שאת נמצאת בו עכשיו, והמבחן האמיתי שלך היה בעשיריה האחרונה שסיימת אותה בגדול.
אחרי כל העבודה הקשה והארוכה.
וברוווור, שהכאב שאת סובלת עכשיו בא מאושר, ומביא לך את החשק הגדול אל האושר הבא.
מעריצה אותך, כבוד גדול, את נותנת השראה, וכמובן בהצלחה במרתונים הבאים...

ועוד איזה כאב....

לזה לא התכוננתי, אין חלק בגוף שלא כואב לי....חושבת איך אלמד מחר, בחיים לא לימדתי בישיבה

&nbsp
תודה תודה תודה

מור שלז

New member
איזו התרגשות
כל הכבוד מרתוניסטית!

חשבתי עליך אתמול, ושאלתי את עצמי מה קורה איתך, ואיך את מרגישה, תוך כדי וגם אחרי.
&nbsp
נכנסתי לכאן בשביל לבדוק אם יש עדכון ממך...
&nbsp
ואיזה יופי לקרוא את הפוסט שלך, שהוא כל כך את! אמיתית וכנה, מסוגלת להכיר ולראות בקושי ובחלקים המתסכלים, לצד ההתרגשות הגדולה ותחושת ההישג.
&nbsp
אלופה!
&nbsp
תיהני מהכאבים ומהשרירים התפוסים שלך, תזכורת להישג הבלתי נתפס שלך, לראש החזק ולעובדה שאת פשוט מדהימה

&nbsp

אני כל כך מתרגשת מהתגובה שלך

אתמול חשבתי לכתוב לך גם הודעת מייל - כל כך רציתי שתקראי את זה. בהישג שלי יש כל כך הרבה מזכותך. לפני כמה שנים שנכנסתי לראשונה לפורום ביקשתי עצות להתגבר על הפחד ולהירשם למירוץ כלשהו.....אז רצתי בקושי 6 קילומטר.
תודה על הכל

מזל טוב!

נהניתי לעקוב אחרי הדרך ושמחה איתך שהגשמת את החלום.
התאוששות מהירה מהגוף התפוס.
באמת הדבר הכי קשה? יותר מלגדל ילדים? מעניין.

כן, יותר קשה

גידול ילדים תמיד היה משהו אינטואיטיבי אצלי, טבעי - אין לי מושג איך זה הצליח לי (מודה שעם השנים הראשונים יותר השלישית פרא אדם....חחח)
&nbsp
תודה רבה

אדירה את! כל הכבוד!!

חשבתי עלייך מלא.
הייתי שם, רצתי קצת פחות מרבע מהמרחק שרצת

בקרוב אצלי.
&nbsp
השראה ענקית, כל הכבוד על כל צעד ורגע.
תהני מהמנוחה של אחרי.

melon

New member
מלכה ומרתוניסטית

ניצחון הרוח על הגוף ! ממש ממש גאה בך

כל הכבוד על הדרך

כל הכבוד על ההישג

(סליחה על האיחור - עוברת דירה , אבל עוקבת אחרי ההצלחה שלך מרחוק....)

תודה רבה

עכשיו תביני מה הקטע....לכי תמצאי תמונות מהריצה בהן הסבל והקושי לא כזה נוראי ואפשר יהיה לפרסם אותן בפייס....חחח

susieada

New member
מרגישה קצת יותר טוב!

רק חום נמוך והתאבון מתחיל לחזור. היום אני יכולה לדמיין אופק שיש בו חיים רגילים, כולל ספורט!
שנשאר כולנו בריאות ובריאים!

למעלה