שרשור שאלות!

ravitsal

New member
צבע לשיער

היי ,
אני רוצה לצבוע את השיער באדום בורדו כזה בגוון חזק ואני ממש לא מבינה בזה ולא יודעת מה לקנות.. השיער שלי חום כהה כמעט שחור וקניתי בסופר פארם צבא וזה לא תפס ממש.. וחשבתי לברר על צבע חזק שמיועד לזה וראיתי שיש בנוקס צבע שנקרא "מניק פניק" וחיפשתי קצת בגוגל וראיתי שהוא מה שאני מחפשת אבל יש לי התלבטויות .. אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי .. זה הצבע פחות או יותר שאני רוצה לעשות .
תודה!!
אגב, זה צבע " rock n roll red " וראיתי עוד תמונות שלו בגוגל ואני רואה שיש חלק שזה נראה עליהם בהיר וחלק שזה נראה כמו שאני מחפשת ואני לא מבינה את זה..

ravitsal

New member
זאת דוגמא לעוד תמונות שאני רואה שהם

באותו צבע אבל זה נראה שונה מהתמונה הראשונה.. איך אדע מה יצא לי? אם יש למישהו המלצה על אדום ספציפי שהוא לגמרי הראשון אני אשמח לתגובה :)

הצבעים של מאניק פאניק הם לא קבועים

כלומר הם דוהים ויורדים עם הזמן ועם החפיפות. (בניגוד לצבע אדום קבוע שאומנם דוהה קצת אבל לא נעלם לגמרי)
השינויים בגוון שאת רואה בתמונות זה כנראה בגלל הצבע שהייה לבחורות לפני הצביעה. ככל שצבע השיער בהיר יותר הגוון יצא בוהק יותר. אני מניחה שהבחורה בתמונה השנייה חימצנה את השיער לבלונד לפני הצביעה.

ravitsal

New member
ככה כל צבע לא?

יורד ככל שחופפים.. יש לי ילדה בשכבה שצובעת לאדום וכל חודש וחצי צובעת שוב אצל ספר.. כל כמה חפיפות הצבע של מניק יורד? אה הבנתי.. אם השיער שלי חום כהה אז אני אראה כמו הבחורה בתמונה הראשונה ?

לא כל צבע יורד אחרי כמה חפיפות.

היא צובעת שוב כי הצבע יורד לה לגמרי והשיער חוזר לצבע הטבעי? אם כן היא כנראה צובעת ב"שטיפה"- כינוי של ספרים לצבע לא קבוע.
או שהיא צובעת שוב כי צומחים לה שורשים והצבע דוהה לג'ינג'י? אם זה כך אז הצבע הוא קבוע. גם אם היא תפסיק לצבוע כל חודש, הצבע לא יעלם (אבל כל צבע שיער דורש תחזוקה).

ואם השיער שלך חום כהה כמעט שחור יש מצב שהאדום לא יתפס על השיער בכלל או מקסימום בשמש יראו ברק אדום.
אני מניחה שצריך לפחות שיער חום בינוני-בהיר כדי שיראו את הצבע.
ואין לי מושג תוך כמה חפיפות הצבע יורד... אבל ככל שחופפים יותר הצבע דוהה מהר יותר.

ravitsal

New member
היא צובעת בצבע

אז הוא לא יורד לגמרי רק שורשים כמו שאמרת.. אז את בעצם אומרת שהצבע של המניק ממש נעלם ? או שצריך לתחזק אותו ?
ואני די מופתעת ממה שאת אומרת כי אני בטוחה שיש הרבה בנות עם שיער שחור או חום כהה שצובעות לאדום .. להפיך- זה הכי מתאים על גוונים כהים .. בטוח יש דרך לצבוע ושזה יתפוס ויראו כמו בתמונה

Blue Emptiness

New member
אולי תעשי חינה?

אני לא בטוחה אם זה תופס חזק על שיער כהה כמו שלך, אבל זו אלטרנטיבה בריאה לשיער

בכל מקרה - לצבע שיש בתמונה השנייה שצירפת את בכל מקרה לא תגיעי כל עוד לא תחמצני את כל השיער לבלונדיני. את יכולה לנסות לשים ספריי בסגנון של "סאני" (אם את לא מכירה - מבהיר את השיער בשמש, ראיתי שיש גם כאלה שמבהירים בפן/מחליק) שפחות הורס מחימצון ישיר ויבהיר לך את השיער רק בכמה טונים ולא יהפוך אותו לצהוב, פשוט חום בהיר יותר שהאדום בטוח יצא עליו בורדו שיראו.

כמו שנתי אמרה מעליי, כל צבע דורש חידוש וטיפול, אבל במקרה של אדום או בורדו השיער בד"כ נהיה ג'ינג'י עם הזמן כי הצבע נחלש, מגוון אדום-כתום קשה להפטר, אז או שמחדשים או שצובעים חזרה לטבעי, או שנשארים ג'ינג'יים!

מקווה שעזרתי להבהיר את העניינים

האמת שגם חינה אדומה לא תתפוס

על שיער חום כהה. זה רק יתן ברק אדום בשמש. ניסיתי.
וגם צריך להישאר עם זה כמה שעות טובות כדי שזה בכלל יתפס.
red is a bitch. במיוחד אם מנסים אחר כך להיפטר ממנו
אני כבר כמה זמן בתהליכי הוצאת האדום מהשיער שלי.

ravitsal

New member
חחח אני לא רוצה לצבוע לחום בהיר..

פשוט באלי להשאיר את השיער שלי כמוש הוא ושיהיה עליו אדום.. ככה זה גם הכי מתאים אדום על כהה..ואני יכולה לחדש כל חודש ככה את הצבע (אני אעשה רק בקצוות) אבל הבעיה היא איזה צבע יתפוס חח
תודה :)

אם לא תמשיכי לחדש את הצבע של מאניק פאניק

אז כן, בסופו של דבר הוא יעלם לגמרי.

ואני אבהיר את מה שאמרתי בקשר לצבע אדום ושיער כהה:
עם צבע קבוע בהחלט אפשר לצבוע שיער כהה וזה אמור לצאת בערך כמו בתמונה הראשונה.
עם צבע לא קבוע אי אפשר כי פשוט לא יראו אותו על שיער כהה.

ravitsal

New member
אה הבנתי אז מניק פניק

זה לא נקרא " צבא קבוע" ובגלל זה זה לא יתפוס לי.. אז את יודעת איפה אפשר לקנות צבע קבוע שיחזיק לי (לא מהסופר פארם וכאלה) ?

Wolf woman

New member
אני צובעת איתם

והם טובים ולא גורמים לי להרגיש שענן רעל עובר דרך הפרצוף שלי כמו רוב הצבעים.
יש אותם גם בחנויות טבע בארץ, לא רק באינטרנט.

MacabreDoll

New member
את במילא תצטרכי להבהיר

בשביל מאניק פאניק, הוא לא תופס על שיער כהה.

ravitsal

New member
טוב נראלי שאני כבר אלך לספר

בילבלתם אותי.. חח אבל מה כדי לדעתכם ללכת לספר והוא כבר יביא צבע או שאני אקנה מניק פניק ואביא לו ?

MacabreDoll

New member
אני אגיד לך משהו על ספרים וצבע

אני אעשה לך קצת סדר בדברים
קודם כל אם את לא יודעת מי מה מו ברור שעדיף לך ללכת לספר
צבע מאניק פאניק/לה ריץ' (זה אותו הדבר, אני באופן אישי מעדיפה את הלה ריץ') זה צבע שטיפה, את תצטרכי לחמצן ובסופו של דבר הוא יורד. להבהיר הכוונה לא לחום בהיר אלא ממש לעשות בלונד ואז את שמה את הצבע האדום.
עכשיו יש פה קטע, בעלון השימוש של המאניק פאניק כתוב להשאיר אותו 20 דקות וזה מה שהספר יעשה.
בפועל רצוי להשאיר אותו בערך שעה על השיער, זה לא עושה נזק לשיער פשוט ככה הצבע דוהה יותר לאט.
וכן עדיף שתרני את האדום, תחמצני אצל ספר ותעשי את השטיפה האדומה בבית.

עם צבע רגיל את לא תצטרכי להבהיר, והוא לא יורד. אני חושבת שזה עדיף במקרה שלך
תעשי פעם ראשונה אצל ספר, תבקשי ממנו שיסביר לך בדיוק מה הוא שם ולכמה זמן, אחרי זה תוכלי להמשיך בבית.

ravitsal

New member
תודה על העזרה:).. דיברתי עם

הספר שלי והוא אמר שלחמצן\להבהיר את השיער שלי בנוסף לצבע האדום יגרום נזק לשיער שלי כי הוא גם ככה עובר החלקות והוא לא לגמרי בריא אז זה "יהרוג אותו לגמרי"
בקשר לצבע רגיל - קניתי מהסופר פארם צבא אדום וזה לא תפס בכלל ..

למעלה