שרשור שאלות!

NyaPrawr

New member
כי עשית אותו בלי לחמצן....

חימצון לא הורג את השיער אם מטפלים בשיער כמו שצריך אחריו.
כל מה שצריך זה מסכה פעמיים בשבוע ולדאוג שהוא לא יהיה יבש מדי

אפשר להתווכח על זה

כלומר, שיער זה כבר משהו "מת" מלכתחילה אז אוליי הדיון הזה לא רלוונטי, אבל אם תיקחי שיער חום כהה על גבול השחור ותחמצני אותו לבלונד מאוד בהיר, זה בהחלט יפגע בו, יהפוך אותו לשביר יותר, יבש יותר, אוליי יפצל קצוות ועוד. (ובכל זאת אני מחמצנת את השיער שלי
)

בתמונה השנייה זה חימצון לפני 100%

גם התמונה הראשונה עבר חימצון אבל פחות, ככה הצבע ניראה אצלי אחרי שצבעתי אותו על שיער שנצבע לפני עם צבע אדום "רגיל" במשך תקופה ארוכה על קרם חמצן של 9 אחוז.

חום רצוי לחמצן לפני אחרת הצבע לא יקלט ויצא לך תוצאה של שורש אדום עם קצוות כהים, בשביל זה יש להם את הערכות של 30 או 40 שניתן להזמין מהאתר שלהם או מאיביי, מאוד מומלץ אני השתמשתי בזה ויצאו לי תוצאות יפייפיות ובניגוד לצבעי שיער רגילים או אבקות וחמצן רגיל שקניתי בפארם זה גרם הרס לי פחות את השיער.
נכון שזה טיפה יותר יקר, אחד היתרונות שאני מוצאת בחברה הזאת היא שהכל טבעוני ואין חשש ממה לדאוג החברה אינה מנסה על בעלי חיים.
http://manicpanic.com/
אחרי שניסיתי את כל החברות שיש בפארם (באמת הכל, גם אילו שיותר זולות והצבע שלהם פחות טוב) חזרתי להשתמש במאניק פאניק.
אפשר ללכת לספר שיבהיר לך את השיער לפני וגם יעשה לך צביעה ראשונית, זה יכול להיות מומלץ אם זאת צביעה ראשונה.
עשיתי את זה וזה נראה לי ביזבוז מיותר של כסף כאשר ניתן למצוא הדרכות טובות ביוטיוב לגבי איך לצבוע את השיער בחינם והכל אפשר לעשות בבית.

חינה לא ניסיתי עדיין, לדודה שלי היה בעבר כתום כהה כזה שהיא צבעה בעזרת חינה.

לוסי, אין בפורום "שאלות נפוצות"?

שאלות צביעת השיער/צבעים קבועים/לא קבועים/חימצון חוזרות על עצמן כל כמה זמן. יהייה יותר פשוט להפנות לשאלות נפוצות במקום לכתוב מחדש תשובה ארוכה בכל פעם.

Blue Emptiness

New member
צריך לגבש שרשור שיער מעודכן.

כל הטיפים, כל העצות, במקום אחד. יש אחד כזה אם אני לא טועה, אבל הוא ישן נורא.

Blue Emptiness

New member
קדימה בנות, להתחיל לעבוד!

צריך לעשות רשימות טיפים ועצות, כולל סקירות של חברות צבעים והכל.

רוצה לפתוח שרשור?

אבל צריך לחלק את זה לנושאים. למשל "מה זה צבע קבוע ומה זה צבע שטיפה"
אחר כך "איך צובעים בפעם הראשונה"
ובסוף "חברות מומלצות, צבעים מומלצים"
משהו כזה

למרות שעל פי הספירה כאן אנחנו 4-5 בנות אז אוליי זה לא משנה אם כל אחת תכתוב איך שבא לה...

Blue Emptiness

New member
לא, אני מסכימה איתך!

גם אני חושבת שצריך לחלק את זה לכותרות, לכן התכוונתי שצריך לגבש משהו ואז לבנות שרשור מסודר

גם אם אנחנו חמישה, זה למען הדורות הבאים!

NyaPrawr

New member
עאעעא אני שונאת אותך תפוז!

תלחצי על כל גוון ותראי תמונות של איך הוא יצא על בחורות שונות. יש שם גם גוונים כהים יותר מהרוקנרול. הוא דיי בוהק.
אם את מחפשת אדום כהה ולא "זוהר", אני חושבת שתצליחי להגיע לתוצאה הזו גם בצבע רגיל שמוכרים בסופרפארם.
בכל מקרה, מנסיון אישי- השיער שלי חום בינוני, וחשבתי שאדום יתפוס עליו טוב ויצא אדום כהה כמו שאת רוצה. בפועל יצא שהשיער שלי נשאר חום עם ברק אדום כזה. כדי להגיע לאדום ממש בכל מקרה הייתי צריכה לחמצן מתחת. אחרת לא ראו את זה בכלל

ravitsal

New member
לפי מה שהנבתי מאנשים פה

מניק פפאניק לא יכול לתפוס על השיער שלי :\
ואממ קניתי בסופר פארם "אדום חושני" ולא רואים את זה כמעט.. אם מסתכלים טוב טוב אפשר לראות ניצוצוות של סגול :O
וכשאת אומרת לחמצן את מתכווונת מי חמצן? כי אמא שלי אמרה לי לערבב את הצבע עם מי חמצן וזה מה שעשינו בעצם

Blue Emptiness

New member
צביעים שקונים בסופר פארם -

באים עם מיי חמצן שצריך לערבב עם הצבע, זה נכון, אבל היא מתכוונת לחימצון שעושים בבית, בלי צבע. הכוונה היא לקנות קרם חמצן (הם באים באחוזים, לפי דעתי לשיער כהה צריך 9%-12%, זה תלוי גם בשיער עצמו) מעורבב עם אבקת חימצון (/בלונדר). לא ממליצה לך לעשות את זה לבד אם אף פעם לא ניסית, ובכל מקרה כדי שתהיה לך עזרה ממישהו, בגלל זה עצתי את הספריי.
יש הרבה סוגים של אדומים והרבה חברות, כך שיכול להיות שחברה אחרת כן תתפוס על השיער שלך! צבעים כמו פאניק פאניק פשוט לא עובדים על שיער כהה, רק על חום בהיר ומטה. (בד"כ, בטוח יש יוצא מן הכלל. זה עניין נורא אינדיבידואלי)

NyaPrawr

New member
הצבע שקונים בסופר פארם-

מתחלקים לשני סוגים- הראשון זה צבע בלבד. שפורפרת אחת שמכילה את הצבע וזהו. השני הוא "קיט" צבע, שמגיע עם קרם חמצן (כמו מי חמצן רק שיותר עדינים לשיער) וצריך לערבב עם הצבע כדי שהצבע יעבוד.
בכל מקרה, לא משנה באיזה צבע משתמשים, השיער שלנו כהה- חייבים להבהיר אותו בנפרד לפני, לעשות אותו בלונדיני, ואז לצבוע מעליו לצבע שרוצים.
מנסיון של שנתיים עם "קצוות אדומים"- לא רואים את זה בכלל אם לא מחמצנים לפני.. הפעם היחידה שבה ממש ראו שלדעתי לאדום

NyaPrawr

New member
תפוזטיפש. המשך>

הפעם היחידה שממש ראו היא כשערבבתי את הצבע עם הרבה אבקת חימצון. זה עשה את האדום כמעט כתום, אבל לפחות ראו אותו.
אם את צריכה עזרה וטיפים אני מציעה שאת הפעם הראשונה תעשי אצל ספר. יש כמה מספרות אלטרנטיביות שיכולות לעשות לך את זה בקלות. או- מה שאני תמיד עשיתי- תבקשי עזרה מחברה. ככה יהיה לך עוד זוג ידים בשביל לעשות את כל הקצוות שווים ובאורך וגוון אחיד.
יש לציין- אף פעם לא לבעלי עם מאניק פאניקה. ככל שאני יודעת, האדום שלהם טוב, אבל לט הכחולים\ ירוקים

למעלה