McWeekend

RockinKeren

New member
McWeekend

מצעד הלהיטים של מקפליי:
כל שיר אחר שעשה לכן את זה השבוע:
הלהקה המגניבה של השבוע:
קליפ שעשה לכן את זה:
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע:
ספר / פיק השבוע:
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
משהו ששימח:
משהו שהעציב:
ציטוטיה:
מתנגן בראש / בפלייליסט:
המלצת השבוע:
התמונה הכי חמה:
בנות, בבקשה לא לייבש. >: אם בכל זאת יש פה מישהי~

ריהותם

New member
אין לי מה לעשות מקוויקנד

כי המון דברים פה אין לי זמן אליהם כרגע,כמו מוסיקה,סרטים,סדרות וכו',אבל אני רק אסכם את השבוע בכך שהוא היה סבבה לחלוטין ומקווה שהשבועיים הבאים יעברו כמה שיותר מהר!שיהיה לי בהצלחה

Adimenzer1

New member
אז... מקוויקנד?

מצעד הלהיטים של מקפליי:
כל שיר אחר שעשה לכן את זה השבוע:
אריק איינשטיין - ילדים של החיים
הלהקה המגניבה של השבוע:
קליפ שעשה לכן את זה:
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע:
תפוס את הכלה על טבעי עונה 1 + עונה 6
ספר / פיק השבוע:
מחוננת (מדהים!
) כנפיים (התחיל מעצבן. אבל זה היה חמוד...) Then Again I Just Might - זה J2 פשוט חמודדדד!!! אני כל כך אוהבת AU של תיכון או של קולג'!
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
השינויים שבצפר עשה במערכת - כאילו מה נסגר איתם?! הם שמו לי שלושה שיעורים על אותה שעה!
משהו ששימח:
בארסה
ציון עובר במתמטיקה בתעודה
קיבלתי עטי נוצה (לא אמיתיים) ליומולדת. ו150 שקל לצומת ספרים
העצובה של אן וויליאמס בשביל הבן שלה עברה את ה-100000 חתימות - מסע ההסברה הענקי שיצאנו אליו בטוויטר ובטאמבלר עבד
משהו שהעציב:
סתם הרגשה שאני מתחילה להתרחק מהחברות שלי
תרגמתי את הרשימה של הרוגי אסון הילסבורו לעברית, ולראות את השמות של האנשים והגילאים היה נורא. היה שם ילד בן 10! 10!
ציטוטיה:
אמא: דור לוי הגיע לשרת עם גיל (אח שלי) בשיזפון. סבא: אה באמת? בתור מה? זוהר (אחות שלי): מה בתור מה? בתור מטוס, בתור מה? ילדה בכיתה שלי (לא זוכרת על מה): מה, תחשבי על זה - הם לא מאוננים אף פעם... ילד מהכיתה: עדי, אנשים מוזרים מרגישים נורמאליים על ידך. זוהר (פותרת תשחץ): אני לא מבינה - הם שמו תמונה של אגס וזה אמור להיות בחמש אותיות. אני *מסתכלת*: זה אתרוג, זוהר. דוד שלי: מה פתאום! זאת גויאבה! אמא: אני אומרת שזאת פומלה. דודה שלי: אתם כולכם לא יודעים. זה לימון! אני *משחק טריוויה*: מי זכה ביורו 2004? זוהר: ברזיל אני: היורו, זוהר, יורו. אירופה. זוהר: אההההה! יפן! אמא שלי שיחקה מי רוצה להיות מיליונר והייתה לה שאלה על מי שר שיר כלשהו. זוהר: מייקל ג'קסון! *אמא לוחצת, תשובה לא נכונה* זוהר: אמרתי לך שזה סטינג! זוהר: אבא, תקשיב, זה ממש ממש מטריד אותי - כל פעם שעושים קידוש אתה עומד ובוהה בבית, כאילו לא ראית אותו אלפי פעמים. מה קורה לך?
מתנגן בראש / בפלייליסט:
אריק איינשטיין - ילדים של החיים
המלצת השבוע:
תקראו פיקים! על כל נושא שהוא, אבל תקראו!
התמונה הכי חמה:

Adimenzer1

New member
היא בת 15

וכן, היא פשוט אחת הילדות המצחיקות כשמתרגלים אליה

Hadar AllStar

New member
היא בת 15???

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רציתי לכתוב לך, מה היא סתומה שהיא לא מבינה שיורו זה אירופה...?!?! אבל אני יותר סתומה ממנה.... רק לפני שנה הבנתי את הבדיחה הבאה: למה הים כחול? כי הדגים עושים בלו בלו... וזאת הבדיחה הכי חרושה וכבר לא מצחיקה....אבל זה עצוב שלא הבנתי אותה עד לפני שנה.... שתביני באיזה מצב אני.... אז אני יותר סתומה ממנה.....><" אבל היא קורעת.... זה מזכיר לי את השיחות עם אחותי הגדולה... אני והיא שרות משהו באוטו, ואז אני אומרת לה "תודה אחות שלה" והיא עושה לי "לא אמרתי לך, אמרתי על השיר" ואז צחקנו על זה ><" עזבי אני סתומה בלילות.... כי ברוב שעות היום אני ישנה....

Adimenzer1

New member
שמעי, אחות שלי זה משהו מיוחד

פעם אמרתי לה שהיא כזאת פרחה, אז היא ענתה לי: "אחותך פרחה!"
חחחחחחחחחחחחחחחחח את הקטע עם הבלו בלו לימדו אותנו בכיתה ג'
ככה לימדו אותנו שבלו זה כחול

אני צריכה לקרוא את הפיק הזה כבר

אבל יש לי את הקודם לסיים.
ואחותך שרוטה על כל המוח, בחיי. XD ההמלצה שלך אוסום.

Adimenzer1

New member
כן, את צריכה.

ואני כבר עמדתי להזהיר אותך שלא לגלות לי מה קורה בסוף שלו, כי כשאמרתי לך לקרוא אותו הייתי רק בפרק השני... אבל לא משנה כבר
ואת יודעת מה? נראה לי שאני אקרא את The Winchester Identity. אחרי שאני אקרא שוב פעם את Something Borrowed, Something Blue ואחרי שאני אקרא את Camdon Inn ו-Do I Seem Bulletproof To You? (נכון שאת גאה בי על שאני קוראת פיקים ארוכים?
) אחות שלי אחד הדברים ההזויים
אבל מצד שני - גם אני הזויה, אז... וכן, ההמלצה שלי מדהימה

אומייגאד, אומייגאד, DWI *מתה*

אחד הפיקים היותר מדהימים שקראתי אי פעם. וזה כולל את As This Sunset Turns to Morning ואת כל Reinvent Love 'verse של קארלי.
שלושמאות (או חמש מאות? לא זוכרת!) של כתיבה מעולה, עלילה סוחפת והמון מתח מיני בלתי פתור. אמג. אמג. אני כלכך גאה בך שאת קוראת פיקים ארוכים.

Adimenzer1

New member
לא יודעת

סתם לא הבנתי למה את מתכוונת... ואצלי זה בטח ייצא הרבה יותר, כי אני עושה את הכתב די גדול (Calibri 14) כי אני לא רואה טוב בקטן בפלאפון ואני מעדיפה לקרוא בפלאפון (זה עובר יותר מהר, כי הסחות ממה שמסביב)

קליברי 11. לא יכולה יותר גדול. לול.

(אחרת אני רק מגדילה את המסך, לא את האותיות. ובפלאפון אני קוראת דרך הסטנזה, ואז אני מורידה את זה כסיומת EPUB. אז זה בסדר לגמרי.
)

למעלה