McWeekend

Adimenzer1

New member
נכון הקטע בספף הוא שהוא מספר להוא

את סיפור החיים שלו? אז אם תקראי את הפרולוג שוב אחרי שתגמרי, תביני שזה כאילו הוא החליט שהגיע הזמן ללכת לישון ולהמשיך ביום שאחר כך... יעני הוא אמר לו שצריך שלושה ימים, אז יש שלושה כרכים

לרגע כיסיתי את העיניים וצעקתי על המסך,

אבל לא סיימתי לקרוא! ספוילרים!
אבל אז ראיתי שזה בסדר. DON'T YOU DARE SPOIL THIS BOOK, BG.
(וגאד דמט. אני הולכת לגגל את זה. ><)

Adimenzer1

New member

נזהרתי מאוד שלא להביא לך ספויילרים! אני לא עד כדי כך רעה!

וול ת'נק יו

ופאק מי, זה אכן טרילוגיה. ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; למה נפלתי עוד פעם. למה. אני משתדלת כלכך לא לקנות ספרים שהם טרילוגיות כי אז צריך לחכות מליון שנה עד שיצא הספר הבא בסדרה. ;; וזה גם לא כלכך מפורסם, אז בכלל ייקח לזה שנים.
(הכרך השני יצא באנגלית במרץ 2011. השלישי עוד לא פורסם. מרד.
)

Adimenzer1

New member
אני משתדלת לא לקנות טרילוגיות

כי זה אומר לקנות עוד כמה ספרים
אבל אנשים התחילו להפנים שמתנה בשבילי זה כרטיס מתנה לצומת ספרים, אבל אני אוגרת כמה כרטיסים, מחכה למצעים הגדולים ויוצאתלפשוט על החנות
ויש לי גם מועדון של סטימצקי...

הבעיה בטרילוגיות זה

שתלוי מתי פרסמו אותן ואם יש את כולן בעברית. אין לי סבלנות לחכות עד שיסיימו את התרגום. :-|

RockinKeren

New member
מקוויקנד. D:

הלהקה המגניבה של השבוע:
מקפליי, איירון מיידן, רד הוט, פו פייטרס, גאנז נ' רוזס, לד זפלין ועוד. D:
קליפ שעשה לכן את זה:
http://www.youtube.com/watch?v=2Q50Uohvnio&feature=related כפותיי היקרים, אני לא מאמינה שהם רקדו את זה.
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע:
סקראבס
ספר / פיק השבוע:
משחקי הרעב
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
האמ. אנשים. O: חברות בעיקר. סוג של נמאס לי
בצפר ביום שישי. (למרות שהמורה הגיי והיקר שלנו הכין לנו תה וקנה לנו קרמבו
)
משהו ששימח:
כרגיל - בארסה
עבדתי השבוע פעמיים ועשיתי 220 שקל!@#!@ D: (בבייביסיטר. לא בצומת.
) אין לי נכשלים בתעודה!@#!@#!!#@! וווווואווווווווו! (:) ~זה דיי מרגש יחסית לעובדה שלא עברתי את המבחנים שלי בביולוגיה ובכימיה
כמה טוב שיש הערכת מורה~ גלוש חזר הביתה אחרי 1321263173 שנים.
משהו שהעציב:
אוקיי זה יישמע הדבר הכי מפגר בעולם - אבל הציון שלי באנגלית היה 95. וממש קיוויתי ליותר.
והכי מעצבן שזה בגלל היחידה הספרותית. ידעתי שהיא תדפוק אותי מההתחלה! אני לא מבינה למה דווקא השנה החליטו לשנות לנו את היחידה. ><" בני זונות.
לצערי הרב להיסטוריה יש נטייה לחזור על עצמה, ודברים אף פעם לא משתנים, ואני רואה את עצמי שוב פעם נשארת מאחור. :| (תחי המוד הדיכיי! D:)
ציטוטיה:
~אח שלי מנסה להסביר לי משהו בהסתברות ש"ישנה את חיי"~ גל: "יש לך 3 דלתות. מאחורי שתיים יש לך עז ומאחורי השלישית יש לך פרארי." *מתחיל להסביר את השאלה* גל: "בכל מקרה... זה מה שאת צריכה לעשות בשביל לקבל את הפרארי." אני: "כן... אבל כל זה בהנחה שאני רוצה פרארי ולא עז." גל: "
" עזים הן מאוד שימושיות.
~ארוחת בוקר משפחתית~ אני *בהתרגשות*: "הרווחתי ביומיים האלה 120 שקל!" גל: "זהו? רק 120 שקל?" אמא: "אני מבינה שהעבודה בצומת הייתה קשה השבוע... הא?" אני: "התכוונתי 220.
" ~איכשהו שוב פעם הגענו לכך שאנחנו יורדים על אח שלי שהוא עדיין בתול.
~ אמא: "אפילו קרן כבר לא בתולה. באמת גל! אתה ממש מאכזב." אני: "תודה, אמא.
" ~הריב הכי רציני והכי מטומטם שאי פעם היה לחברות שלי~ (שתי חברות רבו, שקר גס כלשהו, בשלב כלשהו הן הגיעו לשלב שהן צועקות אחת על השנייה) אריאלה: "בטח. את הרי מושלמת! כל מה שאת עושה מושלם." יובל: "נכון אני מושלמת." אריאלה: "נכון את מושלמת." יובל: "נו נכון" ~כמה דקות אחר כך.~ אריאלה: "ברור שאת צודקת. את מושלמת שכחת?" יובל: "נכון! אני באמת מושלמת." תקשיבו אני מתתי שם.
מתנגן בראש / בפלייליסט:
שירים של פו פייטרס. *~*
המלצת השבוע:
החיים הרבה יותר קלים כשפשוט לא אכפת. :) - וככה אני שורדת את היום.
התמונה הכי חמה:
חמודים

RockinKeren

New member
XDDDDDDDDDDDDD

זה הכל בצחוק. אני ~עדיין~ לא עובדת בצומת ואני עדיין בתולה.
(בגלל התמימות יתר שלי לגבי החיים אני נוטה לחשוב שיש עדיין בנות בגילי שנשארו בתולות - לא הרבה אבל יש. ואני לא חושבת שזאת בושה.XD) לגבי אח שלי, זה סתם מאוד מצחיק ולא באמת אכפת לי, גם ככה אתן לא מכירות אותו

Adimenzer1

New member
אני שונאת שכדורגלנים רוקדים את זה!

די! כמה אפשר להיות מושפעים מרונאלדו!? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הציטוט הראשון
וזה לקוח מהסרט 21 (שזה סרט מושלם עם ג'ים סטארג'ס), והתשובה היא שכן, את תשני את הבחירה שלך כי זה ייתן לך עוד 33.3%, משמע 66.6% אפשרות לזכות בפרארי. חחחחחחחחחחח אני כבר אמרתי לך פעם שאני חולה על המשפחה שלך?
התמונה

RockinKeren

New member
לא מרונאלדו, מניימאר.

ודני וניימאר חברים טובים... והם סוג של באים מאותו מקום אז.
אני יודעת. ידעתי גם שהוא הסביר לי. אבל הוא בכל זאת התעקש להסביר לי, כי הוא עשה לי ממש עץ שמסביר למה. (נתתי לו שהטיפש ירגיש חכם עם עצמו
) נכון שהם מדהימים המשפחה שלי?!?

משחקי הרעב

אני צריכה לקרוא את זה מחדש. חוצמזה - צומת? את עובדת בצומת ספרים או בצומת-- צומת?
(סתם. אני והראש הכחלחל והמעוות שלי. שששש
) והאאאאאאאאאאאאאא אני ידעתי על שינוי היחידה הספרותית עוד שנה שעברה. המורה שלי היא חלק מהצוות שישב על זה. היא די אחראית על הכל. האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.

RockinKeren

New member
את חמודה.

אבל כן המשפחה שלי עדיין בטוחה שאני עובדת בצומת - צומת.
חחח סתם(; אני גם ידעתי מלפני שנה
וגם הולכים לעשות לנו על היחידה של הספרות את הפאקינג בגרות בעל פה! כאילו WTF?!?! לשכבות שמעליי עשו מוזיקה אהובה, ואני צריכה לעשות על איזה סיפור משעמם וחסר פואנטה?!
הקטע שאני ממש לא מסודרת, ואני לא עושה שיעורים, אז כנראה חסרים לי דברים בלוג. וכוסאמא של היחידה הזאת, סבבה?!

האאאאאאאאאא את עושה את הלוג

אמג, תמר חייבת לשמוע על זה.
תתחילי להשלים! עכשיו! זה חשוב! את לא רוצה להיכשל! בושי והיכלמי לך! שבלונדי תיכשל באנגלית!? DON'T YOU DARE.

RockinKeren

New member
אין לי בכלל את הספר ספרות.XD

שתביני באיזה מצב אני. מה אני עושה?! יש לי להגשה מחר על הסיפור הכי משעמם בעולם!@#!@#!

למעלה