אמ..שאלה^-^

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gifאמ..שאלה^-^

אז ככה.. יש לי שיער בצבע בלונד כהה עם פסים בלונדיניים.. השיער עצמו הוא גלים+בקבוקים..
וממש בא לי שינוי S= אבל לא להסתפר קצר.. אני כ"כ רוצה פוני אבל אני לא יכולה..כי יש לי שיער גלי.. ואני לא הולכת לעשות פן כל יום
יש לכן רעיונות
אם אני לא אמצא.. כנראה שאני יעשה תספורת של קצוות.. ופסים בלונדיניים כמו תמידXD (חשבתי על פס אדום.. מה אתן אומרות
XD ) ד"א אחלה פורום
אהה ועוד שאלה.. קניתי מחליק לא מזמן.. והחלקתי וזה פשוט מדהים..רק שלאחר זמן מה^^ השיער חזר להיות איך שהוא היה.. כנראה זה בגלל הלחות..יש דרך כלשהי שהוא ישאר חלק
גם עם הלחות שיש..
תודהההה =] [ואני חדשה..מיכל ב19.9 בת 13]

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gifכנסו כולםם..

לכל מי שאומרת שהגוונים לא מחמיאים לי.. אז ככה--> 1. התמונה מלפני חצי שנה.. ככה שהגוונים עכשיו בקצוות וזה משתלב עם הגוונים הקודמים שהיו לי.. וזה ממש יפה :) 2. גם אני חושבת שהגוון צבע.. וזה שהגוונים דקים מידי .. לא יפה.. 3. ממ.. התייחסתן יותר לפסים ה"מכוערים" ולצבע השיער..ולא למה שכתבתי .. >< ערב טוב..

עונה לך

ככה זה מחליק ברוב סוגי השיער..צריך ממש לשבת איתו כדי שהתוצאה תהיה כמו שאת רוצה וזה שורף את השיער. לגבי פוני אין לך מה לחשוש כי הפוני לא יצא לך תלתלים...הפוני הולך בצורת דירוג מהגבה ומיישרים אותו ומספיק קרם כדי שהוא יצא יפה...אל תדאגי כל עוד שהוא לא קצר מדיי הוא יצא בסדר גמור...תלוי מה רמת התלתלים שלך בשיער כמובן ולפי מה שתארת את השיער שלך אז הפוני יצא בסדר גמור...לכי לספר\ית לעשות את זה והיא תעשה לך את זה כמו שצריך. לגבי שינוי לכי לספרית ותגידי לה שתתאים לך את השיער לפי מבנה הפנים ומה שהכי יהיה לך יפה..כמובן שתגידי לה עד כמה לפגוע באורך.

Tanya 18

New member
הגזמת קצת עם המחליק...

אל תכלילי את כל המחליקים, וכמו שמחליק שורף, גם הפן שורף- רק שפן שורף יותר.
ויש מחליקים מדהימים, אז בבקשה.

Tanya 18

New member
אממ..

לי יש שיער גלי גם.. ויש לי פוני, אני פשוט מסדרת אותו עם המחליק, וגם את יכולה... אני קניתי מחליק, וזה מחזיק לי הרבה זמן, אולי את לא מחליקה טוב?...

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gifאממ..

הבעיה שחצי שעה אחרי שאני עושה עם המחליק השיער חוזר למצבו הרגיל^^ אני מחליקה טוב.. כי עובדה שזה יצא חלק :] תודה :}

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gif אווופ

סליחה שלא שירשרתי.. וסליחה שאני חופרתXD

מיכי7

New member
היי מיכל../images/Emo9.gif

קודם כל פוני זה בכלל לא בעיה.. יש מלא ילדות שעושות פוני רק לפן וגם לא חובה כל בוקר אם את לא חופפת כל יום... וזה לוקח בערך 2-5 דקות... למרות שאני מבינה אותך כבר הרבה זמן שאני רוצה פוני צד אבל אני מחכה בסבלנות עד שאני אעשה את ההחלקה היפנית ואז נחשוב הלאה
בקשר לפס אדום.. אני אישית לא אוהבת אדום על בלונד אבל אם את רוצה לשנות ואין לך בעיה לצבוע אז אולי תוסיפי לבלונד גם גוונים של דבש וכאלה? בקשר לשיער חלק.. יש כל מיני שיטות. דבר ראשון תעשי את ההחלקה עם חומר להחלקה עם חומרים לוהטים/חמים (לי יש כזה של שוקי זיקרי), זה גם עוזר לשמור על השיער כדי שלא ייהרס וגם משמר את ההחלקה. דבר שני בכל פארם מוכרים סיליקון לשיער.. אם מתיזים קצת זה בדרך כלל מקבע את המראה שאת רוצה לדי הרבה זמן.. למרות שאם את גרה בתל אביב למשל והלחות ממש גבוהה אז אני לא יודעת עד כמה כל אלו יעזרו.. ודבר שני, אם החלקת את השיער, ואחרי כמה זמן נהרס את יכולה להשתמש בג'ל מחליק שיער.. יש לי 'ג'ל מחליק שיער בנגיעה אחת' וזה עובד יפה על כל השיער ובעיקר על תיקונים אחרי החלקה או פן וכאלה... בהצלחה

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gifוואו תודה../images/Emo2.gif

אממ..פעם שעברה שהייתי אצל הספר..רציתי לעשות פוני (שמשני הצדדים יוצא כמות קטנה של שיער^^) והוא אמר לי שזה יהיה מתולתל.. ועכשיו אני בכלל רוצה פוני שמתחיל מצד אחד ועובר לצד השני.. (זה נקרא אימו?!><) ואם אני יעשה את זה.. זה יהיה מתולתל ומכוער
לגבי הפס האדום..חשבתי על זה לפני כמה חודשים וירדתי מהרעיון.. (ילדה אחת שאני מכירה עשתה פסים אדומים ..והיו לה פסים בלונדיניים וזה ממש לא יפה
) חומר להחלקה
מה זה?>_< ויש לי מחליק של שוקי זיקרי.. תודה על הטיפים

מיכי7

New member
אין בעיה../images/Emo9.gif

חלק מהאנשים קוראים לזה פוני אימו.. אני פשוט קוראת לזה פוני צד וזה ממש יפה בעייני
צילמתי לך תמונה של החומר של שוקי זיקרי כי לא מצאתי באינטרנט
אם את קונה אז אני ממליצה לך לנסות על קצווה קטנה ולראות איך הולך... בהצלחה

ירדנעע1

New member
אזור השרון...

יש מצב תנועת נוער או משהו? אני יכולה להישבע שהשיער שלך מוכר ליXD

ירדנעע1

New member
כנראה שסתם ראיתי משו דומה..

בכל מקרה, את יכולה לעשות פוני לי יש מתותל,עשיתי פוני וזה מסתדר מצוין. אם במהלך הלילה את שמה את זה בסיכה,או אפילו שעה בבוקר,כשאת משחררת זה מסודר

למעלה